PDA

View Full Version : Нещо нетипично!



renito
12-03-2007, 01:03
"zdr,kak q kara6?
4eno mislil sam mno otdav za tova koeto mi pi6e6 no
ne moje da izleze ni6to mejdy s moqta pr..
prosto ne tova koeto iskam,za napred.nqma ni6to pove4e ot seks v tazi vraska s neq tq prosto edin mno gotin 4ovek no ne e za men,mislq 4e nqkoi dr 6te q otceni pove4e ot men.
v na6ata vraska q nqma onazi trapka koqto te kara da nemoje6 bez tozi 4ovek i da se pobarkva6 kato go nqma do teb.no tova nego 4ysvam,dori kato e s men ne se zabelqzva neinoto prisasvie."

Здравейте, това писмо от приятеля ми към една негова много добара приятелка, с която всичко споделя. Това негово изказване го отдавам, че аз през последните два месеца се държа като олигофрен с него: Например,когато и да ме пита къде искам да ходим или да правим аз отговаря с незнам. Когато иска да ме целуне аз се отдръпвам, целувам се с него с отворено очи, а бе все неща правя, които показват, че
не съм аз. Това е така, защото се опитах да не се привързвам към него, за да не бъда наранена, имам някакъв страх изграден в това отношение. 8-[ И сега си мисля, че от толкова голяма предпазливост ще го изгубя. Както се вижда той в писмото си се е примерил с това, че нищо ням ад аполучи между нас и си мисли, че и аз това искам, и в крайна сметка между нас съществува само един секс. И се чудя ако му призная всичко и му кажа защо съм била такава, и поискам д азапочнем отначало, как мислите дали ще се съгласи като имате в предвид написаното по горе от него? Заедно сме от три месеца, аз съм на 19 а той е на 25 :-# :-# :-# Помогнете ми, дайте някакъв съвет? А :cry: :cry: ко нещо не ви е станало ясно питайте? :cry: :cry:

hahavteen
12-03-2007, 04:00
Govorete! Golemi hora ste v kraina smetka kvi sa tia detski istorii.Hvani go i my kaji 4e si vidiala pismoto i iska6 da my obiasni6 niakoi ne6ta i taka. :roll:

PoisoNGirL
12-03-2007, 05:05
I az sum na tova mnenie.Shtom iskash da si s nego kaji mu go za da ne sujalqvash posle ako go zagubish.Obqsni mu kak stoqt neshtata za teb,zashtoto toi mai e ostanal s drugo vpechatlenie.GOVORETE! uspeh:Pp

koalka
12-03-2007, 06:19
Няма много голям смисъл от говорене...Той ясно е написал какво изпитва към нея и как няма да му е толкова зле, ако се разделят.А ти...да, допринесла си да го мисли това.За два месеца може много да се промени отношението му.Най-добре се разделете.Не може да се поддържа връзка, основана само на единия секс.

kifla
12-03-2007, 07:35
Няма много голям смисъл от говорене...Той ясно е написал какво изпитва към нея и как няма да му е толкова зле, ако се разделят.А ти...да, допринесла си да го мисли това.За два месеца може много да се промени отношението му.Най-добре се разделете.Не може да се поддържа връзка, основана само на единия секс.
Напълно съгласна съм от части ,защото той може би го е казал т.к момичето малко се е държало дистанцирано към него,а не защото наистина го мисли :-k Понякога не всичко ,което казваме е това ,което мислим.... :neutral:

led_i_ogyn
12-03-2007, 10:20
Говори с него и му кажи истината.Ако той в крайна сметка поиска да се разделите нямаш голям избор, ако обаче ти даде втори шанс промени държанието си към него.Можеш поне да опиташ да спасиш тази връзка.Успех!

XXX_f
12-03-2007, 10:54
Molq ti si na 19 godini i pravish takiva detski raboti.Ne iskash da se privurzvash a v sushtoto vreme iskash da si go zapazish do sebesi :-s
Ne ti e dobre neshto na tebe, bila naranqvana, 4e koi ne e? Zatova bila studena s gadjeto si, ami sled kato ne iskash da se privurzvash kum nqkoi hi4 ne se zahvashtai s vruzki, nameri si nqkoi s koito da se 4*kash i gotovo. Samo podvejdash mom4eto, nikoi ne zaslujava takova otnoshenie.izqsni se 1-vo sus sebe si kakvo iskash ot tova mom4e i posle govori s nego

renito
12-03-2007, 12:02
Здравейте, благодаря за коментарите до тук, напълно съгласна съм с вас. Знам какво искам, искам него и то страшно много. ТАзи вечер ще говоря с него и дано ме разбере. Благодаря

ХрС
12-03-2007, 12:19
Ами правилно. Поговорете, разяснете си всичко! Може ли заради това той е написал това а приятелката си. Както ти казваш във вашата връзка няма нищо дрего, освен секс! Ами признай му какво чувстваш, обзалагам се че той ще погледне много различно на нещата и ще промени гледната си точка.!?

MiMcHeToOo
12-03-2007, 12:55
Здравейте, благодаря за коментарите до тук, напълно съгласна съм с вас. Знам какво искам, искам него и то страшно много. ТАзи вечер ще говоря с него и дано ме разбере. Благодаря

Действай с тебе сме ;)

renito
12-03-2007, 15:34
Хорааааа побърквам се ееееее. Сега след малко трябва да му се обадя да говорим или той може да ми се обади незнам :cry: :cry: :cry: Но ми страшно притеснено

renito
12-06-2007, 21:08
zdr
ne6tata varvqt dobre s neq.
oba4e az li4no si vkarah edin taralej v ga6tite 4e akala mi se vzema.ako te interesyva za kakvo stava vapros moga da ti razkaja no ako iska6......


Здравейте, това следващото писмо от приятеля ми към неговата най-добра приятелка, след разговора ни. Всичко мина доло-горе добре не беше това, което очаквах, но незнам. Вие кажете какво мислите за това. Незнам вече какв да мисля. И още нещо, още не сме си казали един, на друг думите "Обичам те", а толкова мног искам да му го кажа :cry: :cry: :cry: Посъветвайте ме ??!!!

kael
12-06-2007, 21:20
.............. ядеш каквото си надробиш