PDA

View Full Version : Има ли нещо лошо в това?



anna-maria17
12-03-2007, 05:47
Iskam da spodelq neshto sus vas. Imam si piqtel ot 1 godina i super mnogo go obicham toi e nai - hubavoto neshto koeto mi se e sluchvalo v jivota.No ima edno mom4e koeto idva na rabotata mi redovno koito e mn vesel 4ovek i priqten haresvam go malko i kato viziq, no nqmam nikakvo sexualno vle4enie kum nego. Prosto go haresvam kato 4ovek i smqtam 4e e sinpati4en.Te se poznavat s moq priqtel i malko si prili4at.Molq vi kajete mi kakvo mislite za tova koeto vi napisah. Tova momentno , nemoga da go nareka i vle4enie, 6te mina li i ima li neshto losho.

[/b]

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Saymon90
12-03-2007, 05:58
nqmam nikakvo sexualno vle4enie kum nego......Tova momentno , nemoga da go nareka i vle4enie, 6te mina li
[/b]
Последно?
Няма лошо просто да ти допада като човек.. дори и като момче. Щом няма сексуално привличане, значи всичко е наред. Все пак внимавай езикът му да не се озове в устата ти... или другаде. ;)

n1ght_shadow
12-03-2007, 06:03
nqmam nikakvo sexualno vle4enie kum nego......Tova momentno , nemoga da go nareka i vle4enie, 6te mina li
[/b]
Последно?
Няма лошо просто да ти допада като човек.. дори и като момче. Щом няма сексуално привличане, значи всичко е наред. Все пак внимавай езикът му да не се озове в устата ти... или другаде. ;)
тъй ми :)

koalka
12-03-2007, 06:14
Възможно е да ти е просто симпатичен, да не изпитваш нищо по-специално към него и се опитай да си остане такова, щом казваш, че обичаш приятеля ти и искаш да сте заедно.Една година не е малко време, а и за този период си разбрала колко го обичаш.Щом не изпитваш привличане, нищо сериозно не е.

zlateto
12-03-2007, 06:40
predpolagam 4e obichash priqtelq si .. ne e losho 4e drugo mom4e te vle4e .. normalno e

unauthorized
12-03-2007, 06:45
И тук може би става дума за влечение просто към интересен човек, а не нещо по-сериозно или дори по-"опасно"..просто бъди само приятелка с него..ти най-добре знаеш границите до къде са, тъй че не се притеснявай в това..успех..:)

kifla
12-03-2007, 07:30
Ти сама каваш ,че го харесваш но не те превлича тогава какъв ти е проблема??? :neutral:

comics
12-03-2007, 07:34
Ти сама каваш ,че го харесваш но не те превлича тогава какъв ти е проблема??? :neutral:
+1

led_i_ogyn
12-03-2007, 10:22
И тук може би става дума за влечение просто към интересен човек, а не нещо по-сериозно или дори по-"опасно"..просто бъди само приятелка с него..ти най-добре знаеш границите до къде са, тъй че не се притеснявай в това..успех..:)

XXX_f
12-03-2007, 10:59
az ne vijdam nishto losho.Prosto si vpe4etlena ot nqkakvo mom4e nqma nishto losho v tova i pri polojenie 4e kazvash 4e toi prili4a na priqtelq ti e napulno razbiraemo