PDA

View Full Version : Посъветвайте ме!



malkata_posh
12-03-2007, 05:58
Zdraveite hora, iskam da vi pomolq za suvet i mnenie po moqt slu4ai!I taka az jiveq v 4ujbina i rabota v edno kafene. Ta tam edin ot servitiorite mnogo mi haresva, toi su6to me haresva, i mi go pokazva, no problemut e negovata priqtelka, koqto su6to raboti tam....situaciata e mnogo opletena...iskam da me posuvetvate dali da go svalqm po usardno ili izob6to da ne mu davam povodi. Toi vse pak si e s priqtelkata, puk i 6te mi e neudobno ot kolegite ako te skusat zaradi men, nqkak kurvensko e! Pls kajete mi kakvo da pravq mom4eto e mnogo gotino, a situaciqta e stra6no oburkana. Blagodarq vi predvaritelno!!!!!!!!!!!! 8-[ :-) :smt008

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

Saymon90
12-03-2007, 06:02
Не прави нищо. Нечестно е, а и особено щом тя работи там... нещата ще станат прекалено сложно. Надали е последното момче в града. А и да ти кажа, наистина е ку*венско ;)

butty
12-03-2007, 06:13
По-добре остави нещата така, защото е много подло ако започнеш да го сваляш пред нея..а до какви скандали може да се стигне [-X има и много други момчета, които са свободни, така че... :) 8)

comics
12-03-2007, 06:13
Не прави нищо. Нечестно е, а и особено щом тя работи там... нещата ще станат прекалено сложно. Надали е последното момче в града. А и да ти кажа, наистина е ку*венско ;)
+1

koalka
12-03-2007, 06:16
Определено знаеш каква ще е постъпката ти :wink: Затова не прави нищо, остави ги.Не го сваляй, определено ще е гадно.А и не знаеш как може да реагира приятелката му, може да имаш проблеми.Но не за това става въпрос, а за това, че трябва да има поне малко етично отношение, колежки сте.

Anf3tamin4o
12-03-2007, 06:17
Чакаш да скъсат и това е , ако случайно скъсат може да потръгнат но ти сама казваш че не искаш да разваляш връзки, тогава недей.


С Уважение Кристиян!

zlateto
12-03-2007, 06:46
nishto ne prawi toi ako poiska shte skysa s neq i shte zapochne tebe da svalq ;]

XXX_f
12-03-2007, 06:50
Ami nedei da pravish nishto kum tova mom4e obqsni mu kak stoqt neshtata i my kaji 4e mejdu vas ne moje da ima nishto.Vse pak toi si ima priqtelka ne se mesi mejdy tqhnite otnosheniq moje da se obichat a ti da si momentno vle4enie

tuka6na
12-03-2007, 07:16
Не прави нищо. Нечестно е, а и особено щом тя работи там... нещата ще станат прекалено сложно. Надали е последното момче в града. А и да ти кажа, наистина е ку*венско ;)
+1
Какво прави момичето,няма лошо в това двама души да се привличат.И не е ку*венско по простата причина ,че момичето изобщо се замисля,и приятелката му я спира.И до колкото разбирам все още нищо не е направила.И освен това момчето не безразлично,къде се бута и той,като даже приятелката му работи в кафенето?Ти решаваш какво ще правиш.И защо да не излезе нищо,да не би да е казано ,че сегашната му приятелка е жената за него... [-( :smt077 Am I evil :oops:
Не е казано ,че трябва да се натискаш с пълна сила..ако нещо може да стане,то повярвай ти първа ще го разбереш.

kifla
12-03-2007, 07:28
Zdraveite hora, iskam da vi pomolq za suvet i mnenie po moqt slu4ai!I taka az jiveq v 4ujbina i rabota v edno kafene. Ta tam edin ot servitiorite mnogo mi haresva, toi su6to me haresva, i mi go pokazva, no problemut e negovata priqtelka, koqto su6to raboti tam....situaciata e mnogo opletena...iskam da me posuvetvate dali da go svalqm po usardno ili izob6to da ne mu davam povodi. Toi vse pak si e s priqtelkata, puk i 6te mi e neudobno ot kolegite ako te skusat zaradi men, nqkak kurvensko e! Pls kajete mi kakvo da pravq mom4eto e mnogo gotino, a situaciqta e stra6no oburkana. Blagodarq vi predvaritelno!!!!!!!!!!!! 8-[ :-) :smt008

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка
нищо недей да правиш.Ако той реши да я зареже и да е с теб ок ,но иначе недей да разваляш връзката им ..на теб приятно ли ще ти бъде ако някой те раздели с гаджето заради друга? [-X

MiMcHeToOo
12-03-2007, 13:06
Не прави нищо, имай малко жал към приятелката му.. Помислила ли си как ще се чувства тя.. ?

malkata_posh
12-04-2007, 05:54
Blagodarq vi hora za obektivnite mneniq!!! No razbirate li, oburkana sum i si mislq 4e ponqkoga ne trqbva da se misli mn, mn za posledstviqta,a da se izjivqvat hubavite momenti, i malko ili mnogo vsi4ki trqbva da sme ponqkoga egoisti. :-o

N0_feAR
12-04-2007, 10:30
права си, но най-добре е да поизчакаш малко. Щом той проявява някакъв интерес към теб може и да си развали отношенията със сегашната си приятелка(съмнявам се че някой ще намеква нещо на друг ако всичко във връзката му е префе...нал' се сещаш) и хоп......тук се намесваш ти 8)