PDA

View Full Version : Притеснявам се!!!



sadres
12-03-2007, 07:16
Значи...аз съм на 15 години и имам цикъл от година и половина(даже повече) попринцип ми беше нередовен,но от няколко месеца се регулира.Преди месец и нещо с една фр пушихме трева и оттогава не ми е дошъл.Миналата седмица имах течение и мама искаше да ме води на лекар,защото не беше бяло,а кафеникаво.Сега мн се притеснявам и въпростите ми са следните:1.Възможно ли е заради тревата да ми закъснява?(попринцип съм чувала,че на наркоманките им е нередовен,обаче аз тогава пуших за първи път и то малко)2.От какво може да е това течение?3.Ако отида на лекар може ли да разберат,че съм пушила трева?

comics
12-03-2007, 07:24
m0gat da razberat samo ak0 ti napravqt test s reaktivi za TH-3 ( tetra-hidro-kanabinol) ili aktivnata systavka na trevata haha
sp0k0 e dishai dylb0ko i 0tivai na lekar, shtot0 m0je da e neshto mn seriozno i iz0bshto da ne e svyrzano s treva !!!

hiro
12-03-2007, 10:23
Nemogat be spokoino

vodka_f
12-03-2007, 11:04
аз не пуша трева и пак не си ми е редовен почти никога,а на една приятелка и пропуска с месец два няма кво толкова да се притесняваш,но върви на доктор за по-сигурно не се притеснявай нямам как да разбере,че си пушила трева :)

No_Limit
12-03-2007, 13:57
Спокойно няма да разберат . Наистина може да е нещо сериозно затова отивай ! Дано да ти няма нищо :) Има ли възможност да си бременна ?

sadres
12-04-2007, 06:44
Няма вероятност да съм бременна,обаче съм чувала,че е нормално да не ти е редовен до година и половина след като ти дойде за първи път,а на мен ми идва от повече време.

mumiikataa
12-04-2007, 12:34
еми аз имам от 2 години и половина и до преди половин година г/д ми беше супер редовен,ама са нещо му стана...така че не е задължително до год и половина да се регулира...