PDA

View Full Version : Може ли да съм забременяла при следните обстоятелства...?



megitooo
12-03-2007, 07:26
v4era s gadjeto mi bqhme v nas,na6te sa6to bqha v nas,zatova ni6to ne moje6e da napravim osven da se pipame,ta imam vapros:toi si pipa6e onaq rabota a posle mi paha6e prsti otdolu,toi ne e svar6val:( moje li da e stanal nqkav gaf i ot tova da se zaremenee:(

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма т. :wink:

Anf3tamin4o
12-03-2007, 07:27
Ми не едва ли вероятността е много малко но бих казал че 100% че не си

rumka88
12-03-2007, 07:50
няма никаква възможност...спокойно,дишай дълбоко :wink:

foxy-to
12-03-2007, 08:07
sled kato nqma eqkulaciq zna4i nqma i opasnost.

XXX_f
12-03-2007, 08:12
spokoino nqma nikakva veroqtnost.

the_doll
12-03-2007, 08:23
Абсолютно никаква вероятност няма.

A.Dinov
12-03-2007, 09:23
omfg ебати тъпите хора уахухахаууахуааухуах

zlateto
12-03-2007, 09:27
omfg ебати тъпите хора уахухахаууахуааухуах emi v kraina smetka kato ne znae shte pitaa :) =;

Bousz
12-03-2007, 09:29
Edva li oba4e vse pak daistvaite malko po-vnimatelno vse pak kolkoto i veroqtnostta da e imalka q ima za sajalenie.

hiro
12-03-2007, 10:24
Ne mislia che si bremenna

vodka_f
12-03-2007, 11:06
естествено и категорично НЕ :)

rauchen
12-03-2007, 11:21
ъ не естествено :shock:

LitTlE_BeBsIiI
12-03-2007, 11:22
Олеле тая тъпа младеж ще ми докара някой инфаркт. :-x

n1ght_shadow
12-03-2007, 11:29
O MAI FAKING NIGGA o.O

pufinzeto
12-03-2007, 11:29
mn
si tupa ma
patko
ta eba v gaza tya mali kolko prosti hora imalo tya i da sre be6i .....
.....maliii :-x :-x :-x :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :shock: :-x :-x :evil: :-x :evil:

Lorelei
12-03-2007, 12:04
sled kato nqma eqkulaciq zna4i nqma i opasnost.

Dano ne sa go videli mn hora,che kakvito sa zabucheni povecheto prosto si predstavqm kak utre abortite shte skoknat dva pyti.Pylni gluposti!Nali se seshtash,che qicekletkata se oplojda ot edin,edinstven spermatozoid,koito e napylno vyzmojno da se otdeli i v predeqkulacionnata technost,koqto ot svoq strana moje da ima malko i uj nekachestveni ili negodni spermatozoidi,no edin ot tqh moje da e goden da oplodi qicekletkata i ei ti go bebeto!Taka che ako shte veroqtnostta da e po-malka i ot 1% nqkak si q ima i ne moje da byde otrechena napylno!

Po temata-veroqtnostta v sluchaq e naistina nishtojna,no dokato takiva neuki i prosti hora kato avtorkata pravqt seks to ne se uchudvam zashto statistikata e slednata : Bylgariq se narejda sled Ukraina i Rusiq po broi na aborti i rajdaniq v uchenicheska vyrzast.(Da vmykna-zabelejete broq naselenie na Ukraina-46 299 874 i broq naselenie na Rusiq-142 200 000,Bylgariq ima 7 679 290 naselenie,blizo 6 pyti po-malko ot Ukraina i 18 pyti po-malko ot Rusiq,izvodite bi mogyl da si gi napravi vseki inteligenten chovek)Spored izsledvane na Nacionalniq centyr po opazvane i kontrol na obshtestvenoto zdrave 60% ot uchenicite vodeshti polov jivot ne izpolzvat predpazni sredstva,37 na vseki 1000 uchenichki pravqt abort,36,7 na 100 000 sa zarazeni sys sifilis na vyzrast do 17 godini!Faktite sami govorqt za sebe si!

kiki_kiki
12-05-2007, 10:05
Как може да сте толкова тъпи само не знам. ](*,)

penka
12-10-2007, 06:16
spokoino mili4ka ni6to ti nqma,po spokoino s taq paranoq:)

aniezina
12-10-2007, 07:29
ъ не естествено :shock:подкрепям, освен ако тея малки бели гадове, неса се добрали нагоре по семепровода и незнам си още какво, изкачили са се по гламичката скочили са му на пръстите и като те е барнал са побълзали да се прекачат! точно във този момент, със тежкотоварна техника вече с астигнали до матката и сега се чудят през коя тръба да минат....разделят се на два екипа за по-сигурно и продължават по двете тръби. След няколко часа ще започнат разбиването със секачи бор-машини и плевматични чукоме на една еот яйцеклетката ти за да могат да проникнат в нея. После като истински мъже ще започнат зда се карайт кой да е първи, ще се сбият и с оглед на техниката с която разполагат, ще ес изпотрепят а накрая-сървайвър-ЩЕ ОЦЕЛЕЕ САМО ЕДИН :grin: ама не се знае-на тоя свят няма невъзможни неща [-o<

Schneeflocke
12-10-2007, 07:35
подкрепям, освен ако тея малки бели гадове, неса се добрали нагоре по семепровода и незнам си още какво, изкачили са се по гламичката скочили са му на пръстите и като те е барнал са побълзали да се прекачат! точно във този момент, със тежкотоварна техника вече с астигнали до матката и сега се чудят през коя тръба да минат....разделят се на два екипа за по-сигурно и продължават по двете тръби. След няколко часа ще започнат разбиването със секачи бор-машини и плевматични чукоме на една еот яйцеклетката ти за да могат да проникнат в нея. После като истински мъже ще започнат зда се карайт кой да е първи, ще се сбият и с оглед на техниката с която разполагат, ще ес изпотрепят а накрая-сървайвър-ЩЕ ОЦЕЛЕЕ САМО ЕДИН :grin: ама не се знае-на тоя свят няма невъзможни неща [-o<
Милиони години еволюция и все още има хора с примитивна нервна система без обособен мозък.... Защо природата се гаври с нас???

aniezina
12-10-2007, 07:37
подкрепям, освен ако тея малки бели гадове, неса се добрали нагоре по семепровода и незнам си още какво, изкачили са се по гламичката скочили са му на пръстите и като те е барнал са побълзали да се прекачат! точно във този момент, със тежкотоварна техника вече с астигнали до матката и сега се чудят през коя тръба да минат....разделят се на два екипа за по-сигурно и продължават по двете тръби. След няколко часа ще започнат разбиването със секачи бор-машини и плевматични чукоме на една еот яйцеклетката ти за да могат да проникнат в нея. После като истински мъже ще започнат зда се карайт кой да е първи, ще се сбият и с оглед на техниката с която разполагат, ще ес изпотрепят а накрая-сървайвър-ЩЕ ОЦЕЛЕЕ САМО ЕДИН :grin: ама не се знае-на тоя свят няма невъзможни неща [-o<
Милиони години еволюция и все още има хора с примитивна нервна система без обособен мозък.... Защо природата се гаври с нас???Слушай какво мила моя, ако беше от малко по-дълго време в този форум щеше да мислиш преди да пишеш. Това че съм се изгаврила със някво тъпоумно хлапе....ох ама какво ли обяснявам на недораслеци...Аз и затова не влизам толкова често вече(то вече почти никой от свестните не влиза де) заради ей такива...

Schneeflocke
12-10-2007, 07:40
Слушай какво мила моя, ако беше от малко по-дълго време в този форум щеше да мислиш преди да пишеш. Това че съм се изгаврила със някво тъпоумно хлапе....ох ама какво ли обяснявам на недораслеци...Аз и затова не влизам толкова често вече(то вече почти никой от свестните не влиза де) заради ей такива...
Визирах авторката, но нали знаеш - гузен негонен бяга...

aniezina
12-10-2007, 07:46
Не, просто вече съм ви забрайла тъпотийте а одеве една друга се прайше на оборта и още съм под пара...

Vampirella
12-10-2007, 10:16
Спокойно, няма опасност :)

emviii
12-10-2007, 14:41
v4era s gadjeto mi bqhme v nas,na6te sa6to bqha v nas,zatova ni6to ne moje6e da napravim osven da se pipame,ta imam vapros:toi si pipa6e onaq rabota a posle mi paha6e prsti otdolu,toi ne e svar6val:( moje li da e stanal nqkav gaf i ot tova da se zaremenee:(

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма т. :wink:

ти си злее =D>