PDA

View Full Version : Не мога да ги разбера жените...



darktiti
12-03-2007, 11:57
Имам следния проблем: една приятелка която си има сериозно гадже от 3-4 години и са постоянно заедно- на почивки, на празници и т.н. Проблема е, че от 2 години това момиче всеки ден ми звъни от време, на време се виждаме /когато тя може :) /, правиме и страхотен секс. Виждам че тя изпитва чувства към мен и аз много си я обичам и държа на нея, но вече взе да ми писва аз искам сериозна връзка с нея е не от време на време да се виждаме. В началото и казах да се радели с приятеля си но това продължава 2 година- излиза с оправданието че не можела така лесно да приключи връзката си с него, ако имам желание да съм снея трябва да се боря, да ама и аз имам нерви и се дразня от това. Ебати борбата 2- години. Казах и че немога повече така и извесно време спрях да се виждам и чувам с нея за около 3 месеца. Един ден тя настоя да се видим по ред причини, не можах да и откажа и се започна старата песен. Имах надежда, че между нас нещата ще се оправят но уви. Вече нямам сили и търпение да се занимавам с нея и мисля да я зарязвам. Вие какво мислите по въпроса? Как да постъпя дайте съвет?

ХрС
12-03-2007, 12:24
Ами едва ли аз да съм тази, която да може дати даде точен съвет! По-скоро зависи от теб! Ако я обичаш прекалено много, за да понасяш това още време, добре! Останете така, както сте сега. Ако пък искаш да се бориш за нея (както тя сама ти казва), по-добре й кажи веднъж завинаги да избере един от двамата и да се свършва. Не може така да прави, а ти постоянно да си готов, когато ти свирне да ходиш по нея. Все пак си има граници. Тя налиси има сериозен приятел, тогава щом е така защо е с теб ? Може би ти й даваш нещо, което да й липсва в другата й връзка! А може би не ! Трябва да поговорите сериозно, а ти да се замислиш какво искаш да напрваиш от тук натам!

partychild
12-03-2007, 12:43
Аз съм момиче но ако бях на тфоето място нямаше да я чакам толкова защото е с друг.. тя по този начин показва че не държи толкова и на двамата и иска разнообразие като изневерява на другия ...помисли че тя също прегръща,целува прави секс с другия незнам как си издържал 2 години в чакане като можеш да имаш нещо много по добро от нея и то САМО И ЕДИНСТВЕНО за себе си не да я делиш с друг ! помисли си сериозно . Успех

MiMcHeToOo
12-03-2007, 12:45
Пич, не те харесва толкова колкото си мислиш..

iMmOrAl`GiRl
12-03-2007, 12:59
просто и кажи да реши веднъж завинаги с теб ли иска да е ,или с другия.
попитай я как смята да я карате от сега нататък.. айде, че се заплеснах и аз... :-D

bebiity
12-03-2007, 13:47
казваш и "аз или той????????" това е единственото решение! #-o

darktiti
12-03-2007, 14:48
Благодаря ви за съветите. Ребром ще и поставя въпроса и точка Аз или Той да решава защо повече не издържам. :-k

unauthorized
12-03-2007, 16:36
Аз съм момиче но ако бях на тфоето място нямаше да я чакам толкова защото е с друг.. тя по този начин показва че не държи толкова и на двамата и иска разнообразие като изневерява на другия ...помисли че тя също прегръща,целува прави секс с другия незнам как си издържал 2 години в чакане като можеш да имаш нещо много по добро от нея и то САМО И ЕДИНСТВЕНО за себе си не да я делиш с друг ! помисли си сериозно . Успех

+ 1 .... помисли за причините, поради които тя е с него и съответно с тебе...

BeautifulWorld
12-03-2007, 17:22
Ако по някакъв начин я принудиш да избере един от двамата, повярвай ми, решението й няма да ти хареса. По-добре приключи връзката с нея, положението няма да се промени. Може пък "без да искаш" да й направиш огромна смучка на врата - така приятеля й ще разбере, че тя му изневерява и евентуално ще я зареже, но може тя да намрази теб заради това - риск печели, риск губи :-D

chipi_kaoo
12-03-2007, 17:26
Я фани я зарежи тая мърла, само си играе с теб, и никога няма да зареже такава сериозна връзка заради теб :-P

Sashkov
12-03-2007, 17:28
:shock: Направи и 1 дете :grin: сигурно веднага ще ти се натрапи :-P :-P

darktiti
12-05-2007, 14:16
да бе дете. Да не съм луд. Докато не се обедя че държи на мен и имам нейната поткрепа чак тогава.

yuyuto
12-05-2007, 14:34
Еми ролята на любовника омръзва, мдам... :-D Ама щом не ще да зареже гаджето си заради теб, значи не те взема насериозно... Ти си реши...

white_chik
12-05-2007, 16:49
Ако те устройва да свириш втора цигулка,продължавай по същия начин,ако искаш нещата да се променят,покажи й,че имаш характер и че не може да те разиграва.[b]

MartyParty
12-05-2007, 18:57
колкото му е вярна на него толкова ще ти е и на теб 8)

koalka
12-05-2007, 19:05
Няма да коментирам колко гадно постъпва спрямо приятеля си, като му изневерява вече две години...Просто я е страх да е без него, защото са от много време заедно, но истината е, че явно всичко при тях е единия навик, след като търси нещо при теб...Лошото е, че тя те търси най-вече, което показва, че въобще не държи на него.Щом го прави, не може да е иначе.Нормално е да искаш сериозна връзка с нея при положение, че това продължава толкова време, а тя явно не иска, не са достатъчни чувствата й към теб.Тя най-вероятно търси разнообразие.Толкова време е била с него и сега иска нещо различно.Според мен не трябва да й играеш по свирката, както се казва, а да си отстояваш мнението!Като не си съгласен с това положение, прекратяваш всичко, просто е...

kifla
12-05-2007, 19:09
тва момиче е срам за всички нас...май незнае какво иска а?Хем да е с приятеля си хем да е** с тебе!??!?! Тая е типичния пример за курволяка в днешно време...А ти пък какво още се занимаваш с нея немога да те разбера ?2 години са минали без развитие и ти още и вярваш на глупостите....я малко помисли трезво !Ти да не си баница с късмети я? :evil: :shock:

sasha_90
12-05-2007, 20:08
Момичето определено те използва.Не стига,че си играе с теб,но и с приятеля си.Да си нямаш работа с такива "дами".На твое място щях да я зарежа завинаги,не само за 3 месеца.Препоръчвам ти да прекъснеш всякакъв контакт с нея.Чакал си я 2 години,няма смисъл да продължаваш.Ако имаше истински чувства към теб очевидно щеше да е с теб, не с него.

Raderfort
12-05-2007, 21:42
Имам следния проблем: една приятелка която си има сериозно гадже от 3-4 години и са постоянно заедно- на почивки, на празници и т.н. Проблема е, че от 2 години това момиче всеки ден ми звъни от време, на време се виждаме /когато тя може :) /, правиме и страхотен секс. Виждам че тя изпитва чувства към мен и аз много си я обичам и държа на нея, но вече взе да ми писва аз искам сериозна връзка с нея е не от време на време да се виждаме. В началото и казах да се радели с приятеля си но това продължава 2 година- излиза с оправданието че не можела така лесно да приключи връзката си с него, ако имам желание да съм снея трябва да се боря, да ама и аз имам нерви и се дразня от това. Ебати борбата 2- години. Казах и че немога повече така и извесно време спрях да се виждам и чувам с нея за около 3 месеца. Един ден тя настоя да се видим по ред причини, не можах да и откажа и се започна старата песен. Имах надежда, че между нас нещата ще се оправят но уви. Вече нямам сили и търпение да се занимавам с нея и мисля да я зарязвам. Вие какво мислите по въпроса? Как да постъпя дайте съвет?


:-& замисли ли се че може да имате ''сериозна'' връзка както тя има сега. ВЕЧЕ СЕ ОТЧАЙВАМ САМО КУРВИ И ПЕДАЛИ ех да те набаря гаджето й................................

Ейнджъл
12-06-2007, 17:47
Ти ми се струваш голям сладур, но е време да почнеш да различаваш любовта от обикновената мръснишка похот. Не се чешете взаимно между краката, ами засега си вдигни догоре ципа и се опитай да й дадеш червен картон. Ще ти помогне за самоуважението, а и малко ще ти порасне гребена, за да не те смятат погрешно за някакъв вид "кокошка" от мъжки род.

С тая мадама ти си свършил отдавна бе, братче!

И като започваш следващия път, гледай да не буташ вече такава аванта.

ANTIHUMAN
12-06-2007, 18:11
Ако по някакъв начин я принудиш да избере един от двамата, повярвай ми, решението й няма да ти хареса. По-добре приключи връзката с нея, положението няма да се промени. Може пък "без да искаш" да й направиш огромна смучка на врата - така приятеля й ще разбере, че тя му изневерява и евентуално ще я зареже, но може тя да намрази теб заради това - риск печели, риск губи :-D

Aни е права! Аз накарах едно момиче да избере между мен и едно друго момче ( аз той и тя и още много се събираме в една компания) и разбира се отговора беше : ,, Кико нито един от двамата. Това ми е решението ,окончателно.'' Усмихна ми се и аз излязъх от банята и я оставих сама със странните си чуства!
Така ,че се съмнявам отговора да ти харесва! 8)

nempoB
12-06-2007, 19:47
Според мен тя ако искаше да бъде с теб ... досега да го беше зарязала...

led_i_ogyn
12-06-2007, 20:04
Според мен тя ако искаше да бъде с теб ... досега да го беше зарязала...

И аз така мисля...

sLaDkA_GrEsHkA
12-06-2007, 20:12
казваш и "аз или той????????" това е единственото решение! #-o

kael
12-06-2007, 20:13
мисля да я зарязвам. Вие какво мислите по въпроса? Как да постъпя дайте съвет?
:razz: а не уби ме тфа как ще я зарежиш ве ..... ти не си с нея.... ;) нищо няма дасе плашиш ако те искаше досега да е била вече с теб а не с другия