PDA

View Full Version : Спортни коли под наем?



$@$|-|0
12-03-2007, 13:16
Бих искал да знам дали знаете място в София, където да могат да се наемат скъпи спортни коли (Porsche, Ferrari, Lamborghini...) за няколко дена (като разбира се да си ги караш сам). Засега видях само някакви по-евтини коли и няколко S-класи, но на мен ми трябва нещо спортно.

basson
12-03-2007, 18:37
Абе и нещо от по-ниския калибър, например Субару Импреза WRX би свършило работа .. но мисля, че няма кой да ти даде подобна кола, особено от теб изброените.. най-малко и да има - без шофьор.

November
12-03-2007, 18:40
Еее...да имаше...мечти,мечти... :oops:

$@$|-|0
12-03-2007, 19:01
Аз съм гледал в чужди предавания за коли (като Top Gear и Fifth Gear) как понякога споменават такива автокъщи, които дават екзотични коли под наем, но явно това е само на запад.

November
12-03-2007, 19:11
Ми то оставаше и тук да има... :-D
Иначе и аз съм чувала за на запад,но тук още не съм...
Обаче щеше да е супер и насам да е така...Оооо...бих дала всичко за да имам такава кола,особено Порше... :smt007

basson
12-03-2007, 19:40
Недейте мислете за Ламбота и Астън Мартин-и.. Нали първият сульо и пульо ще тегли заем да я наеме и ще я блъсне в някое дърво. Такива коли не се карат от неподготвени шофьори, каращи Голфари или Астри в ежедневието.

Дайте да помислим къде може да се намери под наем някое спортно возило от по-нисък клас - Нисан Скайлайн, Ауди ТТ първа серия при повечко фантазия или RS4 , BMW Z3, Рено Меган Спорт Едишън или нещо от сорта ))

Макар, че аз бих се накефил един уикенд и на Audi Q7, H1/2/3 ili VW Touareg

hamilcar
12-04-2007, 05:33
City Car.

Намира се на Околовръстното до одбивката за Овча Купел. Там беше първата R8 и какво ли още не.

http://citycar.mobile.bg/

Ето и малък списък на колите предлагани там. Преди време беше Rent a car, предполагам, че още е.

$@$|-|0
12-04-2007, 12:08
Дайте да помислим къде може да се намери под наем някое спортно возило от по-нисък клас - Нисан Скайлайн, Ауди ТТ първа серия при повечко фантазия или RS4 , BMW Z3, Рено Меган Спорт Едишън или нещо от сорта ))
Също става що-годе. Тези City Car ще бъдат проверени. :) Ама има време, на мен ми трябва чак пролетта за абитуриентския.