PDA

View Full Version : Момичета защо



zsp
12-03-2007, 13:22
Значи не винаги но в повечето случей момичетата отговарят с ,,ами незнам , ще видим , несъм сигурна , тази вечер утре вечер ще ти отговоря и тн.. ) Защто се получава така не е сигурна дали иска да е с нас или има и 3-ти човек но пак може и някаде да сме направили някаде грешка за да получим този отговор. Сащо така как можем да накараме едно момиче да каже ДА по точно с какви действия и аргументи да располагаме в случей че искаме да идем с нея на кафе , кино и тн.....

nastyangel
12-03-2007, 13:31
aaa 6tom e uv1rtala tka zna4i prosto ne e iskala da izlezete ili tam kakvoto e :? za6toto ako iska6e dori da ima6e druga pri4ina 6te6e da uspee da izlezete :roll:

malka_sladuranka
12-03-2007, 13:40
1во си оправи правописа. Никое момиче не иска неграмотен човек до себе си. :)

12-03-2007, 13:49
понякога наистина не знаем. най-често хората го увъртат за да си дадат време и да помислят. е, разбира се, има ги и разни гъски, които просот нямат капацитета да вземат каквото и да е решение, но те са отделен случай. пък и отделен биологичен вид според мен.

DeSerT17R0Se
12-03-2007, 14:00
Понякога се правим на важни и недостъпни..да ви заинтригува ме още повече или просто да проверим какво искате въобще :wink:

12-03-2007, 14:01
Понякога се правим на важни и недостъпни..да ви заинтригува ме още повече или просто да проверим какво искате въобще :wink:

и това е вярно. :-D

SlAdKoTy zLo
12-03-2007, 14:06
Понякога се правим на важни и недостъпни..да ви заинтригува ме още повече или просто да проверим какво искате въобще :wink:

дам постарай се :-P

XXX_f
12-03-2007, 15:05
те жените не могат да се разберът сами, че ти ли ще ги разбереш.

Blacklisted
12-03-2007, 16:45
Понякога се правим на важни и недостъпни..да ви заинтригува ме още повече или просто да проверим какво искате въобще :wink:

дам постарай се :-P Ебаси селските номера - това е момента, в които ви тегля една майна на ум и повече не се занимавам...

Disrespect
12-03-2007, 17:26
1во си оправи правописа. Никое момиче не иска неграмотен човек до себе си. :)


хаааахахахахахааааахахаха аааааа



пич, на жените не се вярва...откажи се от тях

:D

basson
12-03-2007, 18:27
Понякога се правим на важни и недостъпни..да ви заинтригува ме още повече или просто да проверим какво искате въобще :wink:

дам постарай се :-P Ебаси селските номера - това е момента, в които ви тегля една майна на ум и повече не се занимавам...

Ам така, като се правите на важни - майната ви, има други, които са по-човечни ;) Само дето аз, за разлика от колегата не се изразявам наум, ами в прав текст.

Пък вие си се правете на каквото искате.

miloto na miloto:P
12-03-2007, 19:24
ами..момиче съм,но мога да си призная,че понякога наистина се държим прекалено..надуто и аз нз как да го определя..може би отговаряме така,за да е по-интересно,да не излезе,че сме лесни..ПФФ ЖЕНИ :-s

ЕPu
12-03-2007, 19:43
Някои мислят, че така ще поддържат постоянно интереса на мъжа, ама ако съвсем леко прекалят се получава точно обратното.
Аз също мразя някой да ми се прави на интересен и много висшестоящ, почти веднага губя интерес.. :wink:

Omen
12-03-2007, 21:17
vsi4ki momi4eta sme ku4ki ama ne vsi4ki otgovarqme taka!a za tezi koito otgovarqt taka-te se pravqt na interesni!!!

DisciplineAndOrder
12-03-2007, 21:19
Щото се правят на интересни или не знаят как да откажат.

**EcKo**
12-04-2007, 08:05
Щото не знаят кфо искат!Тфа да си момиче не е лесно!
Тфа кат ми кажат "не знам" , "Ще видя" , "Не съм сигурна" вече съм я отписал.

RAWRRR
12-04-2007, 09:50
Ами така сме устроени,жените са многословни .

Мъжете-отговарят едносрично,защото се страхуват,че ако кажат нещо допълнително,жената ще започне да го анализира,вади заключения,повечето случаи неверни,планове,илюзии и тем подобни.
Дийл уит дат.

Къв е проблема,ако тя така увърта,значи не иска да е с теб и точка?!Макар и да не го казва в прав ред,е очевадно!
И си наивен ,ако не искаш и не можеш да го разбереш.

RoyTheReaper
12-04-2007, 11:09
Или искат да те отрежат по-тактично, или се правят на недостъпни. Кое от двете е, може да разбереш сравнително лесно. Когато правиш уговорка, ти определяш часа. Ако започне да овърта, определи друг час. Ако тогава се съгласи, е второто. Иначе е първото и спираш да се занимаваш с нея.