PDA

View Full Version : Уж приятели,а предатели!



EmO_KiD_;(
12-03-2007, 12:27
Хора,мн съм разтроена :cry: Днеска отивам на даскало и две мои "приятелки" почнаха да се държат мн странно.Първите два часа имахме СИП и решавахме задачи,а аз като кажех нещо и те ми суфлираха отзад.А м/у другото преди 1 седмица една от тези "приятелки" ми беше сърдита,така и не разбрах защо.Направи ми впечатление,че те ме използват само за да препишат от мен на контролни,а после ме оставят. :cry: Само ме използват!Този петък са ходили на кафе,а на мен не ми се обадиха.Защо ме използват така? :cry: :cry: Преди 2-3 дни аз споделих,че ще си изтънявам косата и ще си правя червени кичури и едната ме превари [-( [-( :cry: :cry: .Мн ме боли,защото точно от едната не съм го очаквала.Преди време ние бяхме мн добри фр и тя говореше за другото момиче пред мен,а сега говори с нея за мен.Не и прави чест,защото съм правила мн за нея и въобще не съм очаквала,че ще направи нещо толкова тъпо!Днеска те си се гавриха с мене,а аз понеже съм чувствителна се разревах и се обадих на мама и тя каза,че ще дойде да ме вземе.Не искам да ходя повече на училищ заради тия.Сигурно ако бях останала вече нямаше да са живи!Постоянно ме имитират и на мен не ми е приятно,никак даже :evil: :-x Сега само най-добрия ми фр ми остана,никой друг. :cry: :cry: :cry: :cry: Може би няма да разберете нищо от това,което съм написала,но съм мн разстроена :-#

ganeca
12-03-2007, 12:57
Еми живота е радост и тъга.
Прояви малко въображение и ги напсувай едно мощно и ще те гледат после така :shock: Аз лично не цепя басма на никой, как се вика, като някой се прави на тарикат, ти бъди още по-голям.

DeSerT17R0Se
12-03-2007, 12:57
Ами това е напълно нормално.Постоянно се случват такива неща.Така че добре дошла в клуба на порасналите.А иначе опитай се да не им обръщаш внимание и че не ти пука и на тях ще им писне като видят че не им се хващат.Игнорирай ги и хубаво си разбрала,че приятели няма :-D

iMmOrAl`GiRl
12-03-2007, 13:05
явно не са ти истински приятели-това вече го знаеш,просто от сега нататък не мисли за тях (нали знаеш всичко се връща),не се разтройвай за такива к**ви :) А и погледни от хубавата страна-от сега си разбрала,що за хора са!

50cent
12-03-2007, 16:36
аре ве намен такива като ми се яват ще ги нацовам нещо от рода

ще ви ...мамата в.................и нещастни......мръсни..... копелета с малки......смръдливи ....... идр.
така става и после те гледат се едно си им се изсрал на веждите и немогат да повярват и после само чакат да ти станат приятели

FatPanda
12-03-2007, 17:05
напълно те разбирам :cry: и аз съм в същтото положение :cry: просто трябва да не им обръщаш внимание остави ги те не те заслужават като приятелка :) имаш си добър фр това е чудесно :) някой хора и това нямат..спиятели се с нови хора :) ще видиш,че ще си намериш много нови фр :) и недей да плачеш,защото така им показваш,че са те наранили и ще продължават ....най-добре не им объщаи внимание или им кажи всичко в лицето :) ENJOY :grin:

gabi_94
12-03-2007, 19:05
еми и аз миналата седмица осъзнах нещо, което съм знаела, но просто не можех да приема! Отдавна бях казала на "една моя мого добра приятелка'' че съм си харесала един пръстен с розичка в един магазин, но по - късно са го купили и жената ми е казала че ще го получи същия скоро! казах на мойта приятелка че ще си взема да ми отива на висулката на верижката а пък и без това е много нежно и много ми хареса! незнам тя дали е разпитвала, но отивам аз в деня когато получаваха стока магазина и поглеждам през витрината как тя пробва същия пръстен и си го плаща! направих се че не я видях, но ми стана много гадно защото не е за 1 път!
Просто скъпа човешката злоба е огромна! дали ще ти завиждат за оценки, за гаджето ти, за външният ти вид, за социалното ти положение и приятелите е все същото! Просто явно твойте така наречени приятелки ти завиждат и се опитват да се състезават с теб, ти не се конкуриряй с тях и не им показвай че ти гадно, прави се на доволна и щастлива и изобщо да не ти пука за тях! то се е видяло че не бива да сте приятелки! [-X

50cent
12-03-2007, 21:38
абе момиче да не ти пука каво мислят

прави купоооооооооооооооооооон и тва е
правиш купони и проблемите ти свършват :grin:

SHAKE IIIIIITTTT

chocoleptic
12-04-2007, 05:27
Кухнята...ножа...банята...вен те...крещи...плачи...РЕЖИ..УМР И.. това е решението .. :lol:

AnTiBuLLsHiTs
12-04-2007, 05:32
halino0r този проблем е често срещам при хората, не само при емотата. Това за приятелите е много често споменавана история. Намери си нови! Е моето решение.

EmO_KiD_;(
12-04-2007, 05:40
Aз имах чувството,че ако остана ще ги пребия и двете.Толкова се бях ядосала....Аз въобще не съм го очаквала от едната.А снощи разбрах,че друга моя най-добра фр също е говорила.Момичетата в петък са били на кафе и са си говорили за мене.И аз са напрактика нямам никви приятели,само най-добрия ми фр.Той никога не ме е лъгал и т.н.А разбрах,че са ми се сурдили,защото съм се била прегръщала с момчетата :razz: :razz: :razz: ....Е те мойте чувства са били само приятелски и нищо повече.Според мене тва е само някакъв повод тъп,за да ми се сърдят и да ме копират :-#

yohrdan
12-04-2007, 13:07
Ами просто е ще спреш да и подсказваш ;)
Ние в класа си имаме мноо зубарчета ам ние си ги оважаваме несамо като приатели но и като супер гений :smt001 \:D/
късмет зарежи ги тия неса ти истински приатели ::: :D

123456
12-05-2007, 21:13
Живота е гурав и курав, ама при тебе явно е само курав !

DisciplineAndOrder
12-06-2007, 07:03
Остави ги.Намери си нови,по-надеждни приятелчета.И по-умни.

Reed
12-07-2007, 09:35
Ти пък хем си се разревала и си викнала мама да те вземе,хем,ако си останала е щяло да се случи с тях не знам си к'во :D
еми смешно е...

И защо не искаш да ходиш на даскало?От толкова много хора от класа ти,точно пък на тия трябва да обръщаш внимание...(=
а и плюс това ко толкова е станало?Нима досега никой не се е заяждал с теб?!

Nu[m]b
12-07-2007, 09:45
Живота е гурав и курав, ама при тебе явно е само курав !

сурав и курав се казва :D

Nicole_Richie
12-07-2007, 12:19
Nqma vechni priqteli,ima vechni interesi. Kfo ti puka,q po-seriozno... ti pak ako ochakvash vseki da e chesten i dobrichak...qvno neshto ne si razbrala...Taka che gi ostavi da pravqt kfoto iskat!

dshiznit
12-07-2007, 15:21
Абе хора разберете че на тоя свят се раждате сами и сами си отивате. ОСВЕН В СЛУЧАЙТЕ НА ТЕРОРИСТИЧНА АТАКА И МАСОВА КАТАСТРОФА.
Както и да е не разчитайте на другите особено на приятелите си. Щото най-тежко боли като те предаде приятел така че не ги бройте сами сте всичко зависи от вас не ви трябва никой.

m_15_plovdiv
12-07-2007, 15:24
spoko pri vseki se sly4va tova ne 4e ne6ot oba4e tvoa e jivota ne vinagi vsi4ko e rozovo :P a i ma :oops: kolko si godini ako ne e taina :oops:

sasha_90
12-07-2007, 15:37
От опит знам,че колкото повече им обръщаш внимание,повече ще те ядосват.

DevilWish
12-07-2007, 18:09
Am i az edin pyt kato bqhme 3 nai-dobri fr. tretata mi napravi страшно гадно и с мойта най-добра приятелка я за*бахме брутално да се оправя ;-) Само ,че си го заслужи ,а ти щом не си направила нищо нз що така ще правят #-o тегли им майната и им покажи ,че можеш без тях ;-)

EmO_KiD_;(
12-07-2007, 18:36
spoko pri vseki se sly4va tova ne 4e ne6ot oba4e tvoa e jivota ne vinagi vsi4ko e rozovo :P a i ma :oops: kolko si godini ako ne e taina :oops:

Na 13 sym :-D

flex_type
12-08-2007, 10:17
аре ве намен такива като ми се яват ще ги нацовам нещо от рода

ще ви ...мамата в.................и нещастни......мръсни..... копелета с малки......смръдливи ....... идр.
така става и после те гледат се едно си им се изсрал на веждите и немогат да повярват и после само чакат да ти станат приятели
ей това е коментара , евала! =D>

Reed
12-08-2007, 10:42
Да,бе.... като обидя и напсувам някой ще иска веднага да ми стане приятел..що за простотия #-o