PDA

View Full Version : Подиграх му се, а сега го харесвам



kasiopea
12-03-2007, 12:33
Преди 2 седмици едно момче каза, че ме харесва и има някакви чувства към мен. Но аз го приех с насмешка, пък и тогава не изпитвах нищо към него. Обаче напоследък става едно явление с мен-видя ли това момче краката ми се подкосяват, сърцето ми почва да бие лудо и ме обземва желае да стана и да го прегърна. Не знам дали да му кажа , защото преди 2 седмици му се измях в лицето, а сега направо съм луда по него и ако примерно си помисли, че се подигравам с него?! :cry: Помагайте, кажете ми какво да направя, защото не издържам без него и като го видя, все едно виждам Папата или някоя звезда като Бионсе. :cry: [/u]

т.7
krem4et0

MiMcHeToOo
12-03-2007, 12:52
Обесни му това, което си написала в темата..

partychild
12-03-2007, 12:53
Ми душко защо не си поговорите и да му обясниш , че имаш и ти чувства към него.. пиши му ,покажи му го ако е бил сериозен с тебе ще се съгласи да бъде с тебе дори и да си му отказала първия път..от личен опит го знам ;-) Успех :-)

kasiopea
12-03-2007, 12:54
Обесни му това, което си написала в темата..
Ще се опитам ,макар че аз съм много срамежлива и притеснителна. Дано ме разбере, защото с всеки изминал ден осъзнавам, че не мога без него. :(

MiMcHeToOo
12-03-2007, 13:01
Обесни му това, което си написала в темата..
Ще се опитам ,макар че аз съм много срамежлива и притеснителна. Дано ме разбере, защото с всеки изминал ден осъзнавам, че не мога без него. :(

Още по-хубаво, че си такава. Това ще му подскаже, че не лъжеш! ;)

SlAdKoTy zLo
12-03-2007, 13:11
и на мен ми се е случвало то почти винаги става така за съжаление,но наистино отиди при ниго и му кажи какво чувстваш и щом ти е признал че има и той нещо към теб нищо чудно до се получи успех :-)

kasiopea
12-16-2007, 11:41
Май нищо няма да излезне! Опитах се да го заговоря, а той се обърна на другата и каза,че не го интересува нищо и да се махам. Естествено си тръгнах, защото не ми се разправяше с него. След няколко дена пак го срещнах , а той ме бутна и ме подмина като крайпътен знак. Ядосах се и се отказах, явно сега той е недостъпният. От горе на това като ме види из коридорите на училището почва да се усмихва и да обарва други момичета. Сигурно иска да ме ядоса, може да е усетил, че и аз го харесвам. Дори в петъка пред очите ми спря едно момиче и му каза ''Миличко, какво ще правим довечера, а?''.Идеше ми да му дам едно миличко. Мразя го този човек. :evil:

NightSky
12-16-2007, 11:57
Еми ти си се отнесла зле с него и е нормално да иска да ти го върне. Изчакай малко да му мине и тогава опитай пак.

Iv4eTy
12-16-2007, 12:00
Сама си си виновна.. можело е да не му се подиграваш а просто да му кажеш,че нямаш чувства и сега можеше да ти е по-лесно,ама дай да сме гъзари.. еми тогаз ще си сама. Нормално е да те реже така, веднаж ти си му се подиграла негов ред е.. Всичко се връща

cracken
12-16-2007, 13:24
Сама си си виновна.. можело е да не му се подиграваш а просто да му кажеш,че нямаш чувства и сега можеше да ти е по-лесно,ама дай да сме гъзари.. еми тогаз ще си сама. Нормално е да те реже така, веднаж ти си му се подиграла негов ред е.. Всичко се връща

Е луда ли си ? Нали трябва да се подиграе с момчето , нали трябва да се направи на важна ! ... хората са го каза ли... Всичко се връща !

w0sh
12-16-2007, 15:07
Гениалната ми идея е следната:

Кажи му: "мисля,че промених отношението си към теб и може би те харесвам."

А той ще те погледне с големи влажни кучешки очички.

И ти ще каажеш: "пфаха балък, върза ми се."

И вече няма да си храниш илюзии,че ще се получи нещо.

LaDy_DaQnA
12-16-2007, 16:56
ami spoko ako toi e seriozen i e re6en da te spo4eli nqma da imate problemi 6toto i na men mi se slu4i ne6tu takova i sq se bi4kame mnogo :P uspeh!

crazy_style
12-16-2007, 17:52
a tui.. ne moje si4ki kurvi da preebaat mom4etata i posle kat re6at 4e im trqat da im se umilkvat i da si polu4avat svoeto.... sq kat se durji6 6ibano 6ti se vru6ta .. dr put moi da si pomisli6 predi da zaebe6 nqkoi ...

vsi4ko se vru6ta

crazy_style
12-16-2007, 18:01
a tui.. ne moje si4ki kurvi da preebaat mom4etata i posle kat re6at 4e im trqat da im se umilkvat i da si polu4avat svoeto.... sq kat se durji6 6ibano 6ti se vru6ta .. dr put moi da si pomisli6 predi da zaebe6 nqkoi ...

:evil: vsi4ko se vru6ta :smt013 :smt013 :smt013

koalka
12-16-2007, 18:06
Наистина трябва да му се извиниш и да му кажеш това, което ти е на сърце...Да се надяваме, че ще приеме извиненията ти и да стане нещо между вас.

gostut
12-17-2007, 15:06
Май нищо няма да излезне! Опитах се да го заговоря, а той се обърна на другата и каза,че не го интересува нищо и да се махам. Естествено си тръгнах, защото не ми се разправяше с него. След няколко дена пак го срещнах , а той ме бутна и ме подмина като крайпътен знак. Ядосах се и се отказах, явно сега той е недостъпният. От горе на това като ме види из коридорите на училището почва да се усмихва и да обарва други момичета. Сигурно иска да ме ядоса, може да е усетил, че и аз го харесвам. Дори в петъка пред очите ми спря едно момиче и му каза ''Миличко, какво ще правим довечера, а?''.Идеше ми да му дам едно миличко. Мразя го този човек. :evil:

малко ти е тва... мн е лесно да се подиграеш на някой, нали? ама кат си от другата срана не е толкова готино, а? ... е дано поне една от вас се научи да уважава хората около себеси

shivacheva
12-17-2007, 15:20
Хм...доста гадничка история,нали?Даам...
Ами като за начало спри да проявяваш всякакво внимание (и да ти личи) и когато спре да си "отмъщава" поговори с него...Трябва да му кажеш това,което чувстваш...
И все пак внимавай,защото явно е наранен...


П.П.Постъпила си гадно спрямо момчето... :?

slun4ice_90
12-17-2007, 15:24
Май нищо няма да излезне! Опитах се да го заговоря, а той се обърна на другата и каза,че не го интересува нищо и да се махам. Естествено си тръгнах, защото не ми се разправяше с него. След няколко дена пак го срещнах , а той ме бутна и ме подмина като крайпътен знак. Ядосах се и се отказах, явно сега той е недостъпният. От горе на това като ме види из коридорите на училището почва да се усмихва и да обарва други момичета. Сигурно иска да ме ядоса, може да е усетил, че и аз го харесвам. Дори в петъка пред очите ми спря едно момиче и му каза ''Миличко, какво ще правим довечера, а?''.Идеше ми да му дам едно миличко. Мразя го този човек. :evil:

малко ти е тва... мн е лесно да се подиграеш на някой, нали? ама кат си от другата срана не е толкова готино, а? ... е дано поне една от вас се научи да уважава хората около себесиБезсмислено е да я нападаш,да сгрешила е всички грешим.А по темата,ще кажа да се опиташ да обясниш на момчето,дано те разбере \:D/ Имаме много умна поговорка в случая "Който се смее последен,се смее най-добре",за това мислете малко преди да се присмивате иронично,защото не се знае кога,вие ще сте на на мястото на другия човек,не е много приятно нали?!

gostut
12-17-2007, 15:37
Май нищо няма да излезне! Опитах се да го заговоря, а той се обърна на другата и каза,че не го интересува нищо и да се махам. Естествено си тръгнах, защото не ми се разправяше с него. След няколко дена пак го срещнах , а той ме бутна и ме подмина като крайпътен знак. Ядосах се и се отказах, явно сега той е недостъпният. От горе на това като ме види из коридорите на училището почва да се усмихва и да обарва други момичета. Сигурно иска да ме ядоса, може да е усетил, че и аз го харесвам. Дори в петъка пред очите ми спря едно момиче и му каза ''Миличко, какво ще правим довечера, а?''.Идеше ми да му дам едно миличко. Мразя го този човек. :evil:

малко ти е тва... мн е лесно да се подиграеш на някой, нали? ама кат си от другата срана не е толкова готино, а? ... е дано поне една от вас се научи да уважава хората около себесиБезсмислено е да я нападаш,да сгрешила е всички грешим.А по темата,ще кажа да се опиташ да обясниш на момчето,дано те разбере \:D/ Имаме много умна поговорка в случая "Който се смее последен,се смее най-добре",за това мислете малко преди да се присмивате иронично,защото не се знае кога,ти ще си на мястото на другия човек,не е много приятно нали?!

това което съм й казал е само и единствено за нейно добро. просто света е устроен така, че когато уважаваш хората около себеси и не ги мачкаш при сяка възможност живота ти се отплаща, но когато го правиш рано или късно попадаш в такива ситуаций. и колкото по-рано човек усазнае това и спре си изкарва сичко на хората около него, толкова повече време ще има да се наслади на хубавите страни на живота, които не са свързани със злобни подигравки и надсмиване над някой, който не ти е направил нищо, даже в случея обратното - изразил е най-добри чувства към момичето. живота те учи на тези урози, понякога и по по-гадни начини като не разбираш от добро ;)

а що се отнася до случея... това което може да направи аФторката на темата е да се извини(без да си признава чувствата). да каже в очите на момчето, че е згрешила като му се е подигравала и е разбрала грешката си и мн съжалява. пак казвам БЕЗ ДА СИ ПРИЗНАВА КАКВИТО И ДА Е ЧУВСТВА към момчето. така най-лесно ще може да си отвори някоя вратичка за след извесно време, защото сега според мен нищо не може да се получи, защото чувствата и мъжкото достойнсво на момчето са наранени (никой не понася лесно подигравки от човека, който харесва)

Icko_pld
12-17-2007, 15:41
Mi da ti kaja naistina kaji mu vsi4ko 4e v na4aloto ti e bil bezinteresen a ve4e ne e taka obi4a6 go tova mu kaji 6te vidi6 4e 6te te razbere i daje 6te stane ne6to mejdy vas siguren sam :wink: ai mnogo uspeh4eta i pi6i kakvo e stanalo :)

kael
12-17-2007, 15:48
както се казва: "нека ти"
LoL като искаш да се правиш на голямата ралта така става

midle
12-17-2007, 18:50
И аз съм на мнението че трябва да го караш по-полека с него ;-) Отначало намери начин да приеме извиненията , пък по-нататък започни да контактуваш с него да излизате и тогава нападай :D

BoromiR
12-18-2007, 12:09
a tui.. ne moje si4ki kurvi da preebaat mom4etata i posle kat re6at 4e im trqat da im se umilkvat i da si polu4avat svoeto.... sq kat se durji6 6ibano 6ti se vru6ta .. dr put moi da si pomisli6 predi da zaebe6 nqkoi ...

vsi4ko se vru6ta

Хехе ето това е страшно вярно ... и при мен често се случвало момичетата да ме режат , но не минава време и после тичкат след тебе ... и ето тогава е ТВОЯТ ЧАС :evil: :evil: :evil: Затова винаги като ме отрежат знам какво ще стане време и ще има разплата :-$
Че както казах сега е "Неговият Час и той е на ход " както казаха някой хора изчакай извесно време . Според мен не слушай хората до момента а послушай мен , не му обръщай много внимание НЕ МУ ПОКАЗВАЙ ЧЕ ГО ХАЕРСВАШ , ОБИЧАШ , ЧЕ ТЕ ПРИВЛИЧА !!! Не казвам да не му обръщаш внимание изобщо !!!! Не покавай интерес , но го следи . След време ще забележиш че и той е изгубил интерес към това да ти отмъщава , донякъде и към теб самата. По този начин ще забрави по-бързо всичко случило се до момента , както и "раната" ( в начални стадий е рана , после е удоволстие 8-) ) както казаха някой ще зарасне по-бързо . След като това се случи е твоят ред да действаш отново , получава се нещо като РЕСТАРТ на компютъра ти , започвате и 2мата на чисто като му кажеш , че например : Едно време е имало някакви драскания помежду ви ... но са били плод на искра между вас , за което се извиняваш ако нещо си го наранила и ако си можела да върнеш времето назад не би го направила . Така че се надяваш 2мата да започнете начисто без такива драскания помежду , работите да тръгнат по друг път :smt007 :smt008 :smt007 :smt008 :smt007 :smt008 :smt007 Нещо такова \:D/ Така като леко те е позабравил ти отново ще се промъкнеш в ума му и ако има успех отново ще присъстваш в мислите ми вечер преди да заспи , докато гледа тавана :smt007

П.П. Не че не уважавам мнението на останалите съфорумници , но давам мнение отчно от страна на момче което е в позицията на даденият герой в нашият случей , и според мен аз съм най-близко до мисленето на героя в нашата ситуация ====>>>> Този АНТИ - ход на наранено-отмъщаващо момче е най-добър :)

П.П.2 Ако има неразбрали от казаното казвайте ще следя темата \:D/

П.П.3 Айде момиче деиствай и успех , А доколкото до устаналите момичета в форума .... моля ви не прилагайте тази такника и върху мен 8-)
П.П.4 Дано не изморя много хора с този ОГРОМЕН ПОСТ :D :razz: :razz: :razz:

kasiopea
12-18-2007, 12:48
Каквото и да си пишем, аз съм една глупачка. Защо трябваше да приемам с подигравка чувствата на момчето? Мразя се , но какво да се прави. Няма да му обръщам внимание няколко дена, пък каквото излезне.

BoromiR
12-18-2007, 13:22
Виж не се обвинявай просто кажи : Всяко зло за добро . Все пак правиме грешки за да се учиме от тях . Това ще ти е за урок .
А доколкото виждането . Казах ти не му обръщай внимание и му показвай ННИ ( Нулево Ниво на Интерес ) до този момент до който той спре да ти отмъщава . Тогава действай

MoHuTo
12-18-2007, 13:52
Ами ако не му се беше подигравала, можеше и да нямаш проблеми сега, ама така е правите се на важни и после си блъскате главата...не можа ли просто да му кажеш, че нямаш чувства, от какъв зор трябваше и да му се подиграваш...ти си си виновна, и аз на негово място бих те отбягвала :x

BoromiR
12-18-2007, 13:56
Добре бе мама му стара вие четете ли темите ?!?!?! Момиче девойката беше споменала не 1 пат че съжалява за това . Всеки прави грешки за да се учи за кво сичките продължавате да солите хората след като са се поучили от грешките ... мисля че тва вече е глупаво и излишно .