PDA

View Full Version : Mалка ли съм за тампони? :?



EmO_KiD_;(
12-03-2007, 13:47
Аз съм на 13 и от юни месец имам цикъл.Не ми е редовен,ама според вас може ли да ползвам тампони?

SlAdKoTy zLo
12-03-2007, 14:15
да можеш,но си вземи от най-малките защото те са за девствени а предполагам че си :) но не ти препоръчвам да ги използваш по-добре е с превръзка,но ти си решаваш :?

EmO_KiD_;(
12-03-2007, 14:18
да можеш,но си вземи от най-малките защото те са за девствени а предполагам че си :) но не ти препоръчвам да ги използваш по-добре е с превръзка,но ти си решаваш :?
Mi da,devstvena sum,a s tiq prevruzki napravo otka4am :-D :-D :-D

SlAdKoTy zLo
12-03-2007, 14:23
:D е така е докато свикнеш няма начин :) е то зависи и какви превръзки използваш аз например съм мн доволна от евърбел 8)

No_Limit
12-03-2007, 14:54
да можеш,но си вземи от най-малките защото те са за девствени а предполагам че си :) но не ти препоръчвам да ги използваш по-добре е с превръзка,но ти си решаваш :?
С тампон не можеш да се отвориш ! Независимо какъв е макс или мини !
Няма лошо да използваш тампони , по-удобно е според мен :P Не си малка :P

_butterfly_
12-03-2007, 20:28
да можеш,но си вземи от най-малките защото те са за девствени а предполагам че си :) но не ти препоръчвам да ги използваш по-добре е с превръзка,но ти си решаваш :?
Mi da,devstvena sum,a s tiq prevruzki napravo otka4am :-D :-D :-D

Много ми е смешно, момиченцата имат тука от половин година цикъл и тръгнали да "откачат" от тия превръзки. Можеш да ползваш тампони, спазвай хигиена защото рискът от инфекции и гъбички е по-голям.

danny_blond
12-23-2007, 10:33
abe ne che si koi znae kolko malko ama na 13 godini ne si mn za takiva neshta #-o ...ama samo neznam ako sq si otkachila s prevrazki,ti sas tamponite posle she si za jalta knijka...1 prevrazka mojesh da q darjish v nai-loshiq sluchai do 4 chasa,a tampona trqbva da smenqsh na naaai-mnogo 2 chasa...plus tova sa po-neudobni...i ako go zadarjish po-dalgo v tqloto,krie opastnost ot mnogo poveche infekcii.... tova e... az li4no ne gi odobrqvam,no kakto si reshish :P

AliceSw
12-23-2007, 11:32
тампонът също може да стои до 4 часа...проблемен е моментът, че като е девствена много трудно ще го сложи, дори и да е мини

danny_blond
12-23-2007, 16:49
тампонът също може да стои до 4 часа...проблемен е моментът, че като е девствена много трудно ще го сложи, дори и да е мини


ti predstavqsh li si toq tampon da se darji 4 chasa ??? :neutral: az ne moga da si predstavq shtoto nai-malkoto ot li4na higiena ne trqbva da se pozvolqva...toi moje i 1 sedmica da stoi

AliceSw
12-23-2007, 17:33
в упътването на Тампакс и Ивент пише до 4 часа...по-добре така, отколкото да го сменям в тоалетната в училище примерно

twix_91
12-23-2007, 17:55
Тампоние не са много удобни и както казаха че трябва да се сменят на 2-3 часа, а пък в даскало не е мн удобно и хигиенично. Аз не ги използвам много често, не се чувствам сигурна, за разлика от превръските. Като не са ти удобни пробвай различни видове и марки, какъв е проблема :neutral:

joujoul
12-24-2007, 13:54
Аз предпочитам да използвам тампони на 2-3тия ден от цикъла!За пурви път сложих тампон на 15 и бях девствена тампонът беше нормал и то ми се наложи защото в нас нямаше нищо друго и бях без пyкнат лев.

outofspacE
12-24-2007, 14:34
С тампони поне винаги ще си задоволена :-P

foreverr
12-24-2007, 15:14
Да спокойно можеш да използваш тампони, но ако си девствена използвай от най-малките или от нормал-но по добре от най-малките-а и само ще те предупредя за нещо-обикновено щом като си девствена сигурно като сменяш тампона при изкарването му ще те заболи-може и доста да те заболи, но все пак се търпи :wink: просто се отпосни и няма да боли много :wink:

kalpazanka
12-24-2007, 15:44
Глезотии! От няколко месеца има цикъл и вече пищи за тампони!

*SwEeTy_KiTtY*
12-24-2007, 18:52
:D е така е докато свикнеш няма начин :) е то зависи и какви превръзки използваш аз например съм мн доволна от евърбел 8)

+1 :grin: :grin: :grin:

danny_blond
12-25-2007, 07:12
С тампони поне винаги ще си задоволена :-P

:lol: :razz:

DisciplineAndOrder
12-25-2007, 13:40
можеш,но аз съм на мнение,че с превръзки ще ти е по-удобно.

fake
12-25-2007, 16:26
може, ама ще боли докато си го вкарваш и изкарваш