PDA

View Full Version : Да му призная ли???



sakrovi6tetu
12-03-2007, 13:14
zdraveite,imam edno malko i moje bi glupavo vapros4e no 6te vi pomolq da mi pomognete dokolkoto mojete!!!haresvam edno mom4e ve4e ot nqkolko meseca,imam 4uvstvoto 4e i toi me haresva no go e strah da si priznae za da ne se izloji-sa6to kato men.Vseki pat kato se vidim se pregra6tame,govorim si(no bez celuvki de-za sega)no lo6oto e 4e toi si IMA6E priqtelkai uj mn se haresvaha...i nali po4ti vseki pat kato se vijdahme se zaprikazvame/ili se gu6kame i moje bi sa ni pomislili za gadjeta(no ne bqhme)i taka ot usta v usta stigna i do negovata priqtelka(i tq si pomisli 4e sme gadjeta)i te skasaha(no nemislq 4e e zaradi men)i sega zaradi tova ve4e s nego kato se vidim ne se pregra6tame ili zagovarqme/nie daje ve4e ne se i pozdravqvame!!!nz kakvo da pravq,daje nqmam ideq,nqkoi ako ima nqkakvo mnenie da kaje:)))

MiMcHeToOo
12-03-2007, 13:16
Поговори с него, станало е някакво недоразумение.

bebiity
12-03-2007, 13:52
е следващия път като го видиш го позрдави пък, какво толкова? може да завържете разговор :smt003

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-03-2007, 14:08
Поговори с него и се изяснете, не може да оставите приятелството ви да потъне заради някоя пача, която не е имала доверие в постъпките и думите на приятеля си. А и щом е такава - не го заслужава. Изяснете се, знам, че при такова положение неясното боли... Успех! \:D/

slun4ice_90
12-03-2007, 14:27
Честно казано той е постъпил,страшно глупаво :( Абе заеби го и си гледай живота. :wink: