PDA

View Full Version : Ще се изплаши ли, ако го целуна?



Shundomon
12-03-2007, 13:15
Много харесвам едно момче от моето училище. Той ми обръща внимание също - пее ми чалга песни, чатим си всяка вечер :D ... Тааа не знам как да му опиша чувствата си към него... Ако го награбя и целуна ще се изплаши ли? :oops:

MiMcHeToOo
12-03-2007, 13:18
Ако смърдиш на умрели плъхове не само, че ще се уплаши, може и сърдечен удар да получи 8)

SlAdKoTy zLo
12-03-2007, 13:19
:grin: ми нз но аз съм за новите неща ще го пробвам :P аз мисля да го направиш :)

bebiity
12-03-2007, 13:37
луда ли сииии :shock: :D :D :D :D :D 8-) как така ше го награбиш?????????? първо се зарибяайте ала бала :-|

addictedtou
12-03-2007, 13:48
луда ли сииии :shock: :D :D :D :D :D 8-) как така ше го награбиш?????????? първо се зарибяайте ала бала :-|

съгласна съм ...трябва да му показваш интереса си...но да не се и даваш много лесно...

sakrovi6tetu
12-03-2007, 13:51
nz,4ak da go nagrabi6 i da go celune6-moje bi ne!!!!karai q po-spokoino,parvu poflirtuvai s nego,tva onova apak posle moje i toi da te nagrabi i da te celune,no vse pak ti si re6ava6:)))))

mishkata88
12-03-2007, 13:54
ами след като си чатите всяка вечер можеш да му намекнеш за чувствата си :P :smt001 ако го награбиш ще изглеждаш твърде лесна #-o

Shundomon
12-03-2007, 14:00
Мерси за съветите... Той по принцип е много весел и откачен и си пада по шегите... Предлагаше ми да се "омъжвам" за един негов приятел, ама беше на бъзик (фр му не ме харесваше :-D ).

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-03-2007, 14:03
Твърде лесна ли? Според мен може би ще го впечатли повче с някоя ночаквана постъпка, той ще види, че тя не е обкновена и че може би си заслужава. Макар че аз никога нямаше да направя този номер, когато приятелите ми ми препоръчваха да постъпя така. А и по-добре - просто манталитета му е по-различен, да не кажа отчасти по-консервативен, че да приеме такова нещо. Но щом онова момченце не се свени да си пее чалгата, съмнява ме тази целувка да не му хареса. Тъкмо ще го остави да се чуди дали това момиче не крие още изненади под нагледната обвивка и ще бъде любопитен да получи още :-P

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-03-2007, 16:12
Съгласна съм!! Награбвайте сее!! :grin: Няма нищо по - хубаво :) Сиг. съм, че ще му хареса и купон да става :grin: :smt008 :smt007

wasntme_
12-03-2007, 16:46
Твърде лесна ли? Според мен може би ще го впечатли повче с някоя ночаквана постъпка, той ще види, че тя не е обкновена и че може би си заслужава. Макар че аз никога нямаше да направя този номер, когато приятелите ми ми препоръчваха да постъпя така. А и по-добре - просто манталитета му е по-различен, да не кажа отчасти по-консервативен, че да приеме такова нещо. Но щом онова момченце не се свени да си пее чалгата, съмнява ме тази целувка да не му хареса. Тъкмо ще го остави да се чуди дали това момиче не крие още изненади под нагледната обвивка и ще бъде любопитен да получи още :-P

+1

osven tova kvo e tva "lesna" ve - 6e kaje6 nz kvo e napraila... XqXAxXax ena celyvka - golemata rabota :D a tova koeto kazahte za zaribqvkite - abe te nali uj si pi6at vseka ve4er, toi i pee 4alga na y6ence :P , ligaqt se sas brakove - 4e tyi si e dostata4no lignq ve :-| az kazvam deistvai honey :smt001

wasntme_
12-03-2007, 16:48
Твърде лесна ли? Според мен може би ще го впечатли повче с някоя ночаквана постъпка, той ще види, че тя не е обкновена и че може би си заслужава. Макар че аз никога нямаше да направя този номер, когато приятелите ми ми препоръчваха да постъпя така. А и по-добре - просто манталитета му е по-различен, да не кажа отчасти по-консервативен, че да приеме такова нещо. Но щом онова момченце не се свени да си пее чалгата, съмнява ме тази целувка да не му хареса. Тъкмо ще го остави да се чуди дали това момиче не крие още изненади под нагледната обвивка и ще бъде любопитен да получи още :-P

+1

osven tova kvo e tva "lesna" ve - 6e kaje6 nz kvo e napraila... XqXAxXax ena celyvka - golemata rabota :D a tova koeto kazahte za zaribqvkite - abe te nali uj si pi6at vseka ve4er, toi i pee 4alga na y6ence :P , ligaqt se sas brakove - 4e tyi si e dostata4no lignq ve :-| az kazvam deistvai honey :smt001

LitTlE_BeBsIiI
12-03-2007, 18:11
Ааа не бе!Направо ще получи някой ИНФРАКТ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P