PDA

View Full Version : Момичета, какво търсите в едно момче?



make`me`high
12-03-2007, 14:52
ami tova e temata kazvaite :-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

MiMcHeToOo
12-03-2007, 14:56
Има един милион теми такива + тва пишеш толкова неграмотно, че трябва да викам специалист да ми прочете името на темата ти!

slun4ice_90
12-03-2007, 14:59
Май вече имаше такава тема :P Ами според мен трябва да е готин по характер,да ме обича,да се разбираме.Да ме кара да се смея,когато съм тъжна,да обича музиката,защото тя е целия ми живот и за тва само май се сещам :D :wink:

Seducti0n
12-03-2007, 15:14
Да бъде една съвършена комбинация от външна и душевна красота. :)

LaDy_DaQnA
12-03-2007, 16:05
mii predimno trqbva da e zemen (da nqma samo4ustvie do nebeto dori i da e s pokritie takiva nemoga da gi tyrpq) da se zabaven nejen da razbira ot duma da mi se vruzva na ykyla da e sladyk(otnositelno ponqtie) :P v ob6ti linii e tfa

BeautifulWorld
12-03-2007, 16:51
Искам някой, който да ми обръща внимание, когато сме в компания, да има силен характер, а не на всичко да отговаря с "да, мило", да ме гушка понякога просто така - без да иска секс или да ме целува, както и след секс да ми отделя поне 10тина минути да си поговорим и да полежим двамата. Да е понне мъничко романтичен - не искам цветя на всяка среща, но поне от време на време - един път в месеца примерно. Предпочитам да е някой по-висок от мен и не прекалено слаб. За красив... не знам, по принцип рядко излизам с красиви мъже - свикнала съм да смятам, че са женкари и кръшкачи.
Ауу, голям списък стана... Това сме жените, с много изисквания и претенции, а накрая се хващаме с някой, който няма много общо с идеала ни за мъж.

kael
12-03-2007, 17:01
Ако на някоя й трябва психопат,да свирка :D :lol: :D :lol: nice one

Radeto_
12-03-2007, 17:33
Не е важно какво търсиш в едно момче - ако от първия път не те грабне с нещо, то няма да стане в последствие.Красивото се откроява от раз - не говоря само за външност, пък и красиво - това е доста относително понятие и строго индивидуално...

AFT
12-03-2007, 17:48
Забавен, чаровен и да има гънки на сивото вещество. :)

tuzaro
12-03-2007, 18:06
Начи едно момче трябва да носи на пиене, да цака карти, да има поне бегла представа от футбол и да се интересува от жени иначе не можем да си праим лаф :smt001

gabi_94
12-03-2007, 19:39
ми за външен вид явно имам странен вкус, щото който и да си харесам всички казват че бил мноо грозен! иначе за характер искам такъв, който да обича да говори с мен, да ми споделя, да е мил, романтичен, с чувство за хумор и да издържа да му говоря много и да му разказвам всичко с подробности. най - важното да е културен, не някакъв селяндур дето плюе на всяка крачка и псува на ред!

Dgaduin
12-03-2007, 20:09
Е защо не всички момичета са такива : )

sweet_sorcerer
12-03-2007, 20:28
Забавен, чаровен и да има гънки на сивото вещество. :) +1

12-03-2007, 20:44
Ако на някоя й трябва психопат,да свирка :D :smt034

kroasandvi4
12-03-2007, 20:47
Едни търсят бойна машина да ги пази , други търсят някой да ги слуша какво говорят , трети търсят някого заради репутацията му.

А , има и свестни , които търсят правилния човек.Изчезващ вид са.

class
12-03-2007, 20:57
Едни търсят бойна машина да ги пази , други търсят някой да ги слуша какво говорят , трети търсят някого заради репутацията му.

А , има и свестни , които търсят правилния човек.Изчезващ вид са.


+1 , обедих се че не ние сме тези които имат проблеми , а нежния пол ... само погледнете мненията си ... Искам да е такъв,такъв, такъв и такъв , но накрая приемрно ще го смените след 1 месец... и то защото ви е погледнал на криво ... Другия вариант е да се втурнете към някой , който въобще не му пука за вас ... ама не бийте се в стената ... :evil:

А по темата живей си живота , не ти трябва момиче , намери си приятели , забавлявай се ... то другото ще дойде , когато му е времето ... Голяма грешка е да се сдухваш само защото нямаш приятелка , а примерно си на Бог знае колко ... щом не си имал по- добре ... само неприятности създават...

ANTIHUMAN
12-03-2007, 21:41
Съласен съм със class 8)

OnFire
12-03-2007, 21:57
търсат къде са ни парите.

anita_sd
12-06-2007, 21:13
Аз нямам идеал.Просто да е момче и да ме обича, уважава,да държи на мен и да намира време за мен.Мисля ,че не искам много :P

devil_in_the_darkness
12-07-2007, 06:57
не търсат НИЩО само забавление и някои който да правят луд иначе гледат външния вид само :-D :grin:

nempoB
12-07-2007, 06:58
не търсат НИЩО само забавление и някои който да правят луд иначе гледат външния вид само :-D :grin:
Напълно съм съгласен... :-#

devil_in_the_darkness
12-07-2007, 07:02
а да и както каза и пич по нагоре в темата търсат каде ни е кранчето за мнгизите което да развият и да го остават да пуска докато не изтече и кфо става след това зарязват те и тръгват с първия мухльо с пари или в краен случай с некои дядка #-o

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 07:33
Да бъде една съвършена комбинация от външна и душевна красота. :)

+1 =; =; =;

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 07:38
а да и както каза и пич по нагоре в темата търсат каде ни е кранчето за мнгизите което да развият и да го остават да пуска докато не изтече и кфо става след това зарязват те и тръгват с първия мухльо с пари или в краен случай с некои дядка #-o


хехех...не може да слагаш всички под общ знаменател...наистина ги има и такива...супер елементарни и ограничени...ама пък има е много жени,които си знаят къде им е мястото и каква им е работата... :wink: :wink: :wink: =; =; =;

CrazyWitch
12-07-2007, 10:05
Еми да е много забавен. Да ме предразполага с присъствието си. Като влезе в помещението в което съм и аз.. да усетя супер положителна енергия. Да почувствам, че слънцето ме е погалило с лъчите си. хах :) Тъпо звучи, но това е за мен. Да е умен. Да си знае интереса, но да не се прави, че разбира всичко, защото не ми харесва да споря с хора които не знаят за какво приказват. :)
Мисля, че .. описах бившия си приятел, но .. явно същността ми не е това което той търси в едно момиче. :twisted: [-(

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-07-2007, 10:40
Има дяволски много такива теми. Като цяло момичетата искат някой, който да ги разбира, за когото да значат нещо, някой, който с времето да може наистина да ги обикне... И някои момичета търсят и сериозни неща и не само секса (казвам някои, защото в днешно време стана много модерно хората да се праскат наляво и надясно и после да се зарязват)

justteen
12-07-2007, 10:55
Искат много неща, но много малко момичета ги заслужават!

ReFlEcTiOn
12-07-2007, 10:56
ми за външен вид явно имам странен вкус, щото който и да си харесам всички казват че бил мноо грозен! иначе за характер искам такъв, който да обича да говори с мен, да ми споделя, да е мил, романтичен, с чувство за хумор и да издържа да му говоря много и да му разказвам всичко с подробности. най - важното да е културен, не някакъв селяндур дето плюе на всяка крачка и псува на ред!

+ 1
+да се отпуска когато е с мен,да няма задръжки да е нежен и да ме разбира винаги ааа и да не ме ревнува без причина :-)

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 10:59
ми за външен вид явно имам странен вкус, щото който и да си харесам всички казват че бил мноо грозен! иначе за характер искам такъв, който да обича да говори с мен, да ми споделя, да е мил, романтичен, с чувство за хумор и да издържа да му говоря много и да му разказвам всичко с подробности. най - важното да е културен, не някакъв селяндур дето плюе на всяка крачка и псува на ред!

+ 1
+да се отпуска когато е с мен,да няма задръжки да е нежен и да ме разбира винаги ааа и да не ме ревнува без причина :-)

ехее...много неща станаха :-| :-| :-| тоя мъж малко ше се затрудни,ама нали все пак трябва да е перфектен #-o :) :) :)

sasha_90
12-07-2007, 11:11
Да бъде една съвършена комбинация от външна и душевна красота. :)

fillis
12-07-2007, 15:04
mi SEKS!!! :---) ne be ebavam se mi tarsq v sqko mom4e um 4uvstwo na humor ne e enujnod a e parva krasota :)

svm1987
12-10-2007, 13:13
Razbirane...

sLaDkA_GrEsHkA
12-10-2007, 15:08
sled dneshniq mi den okonchtelno kakvo haresvam ne samo v momchetata no i vuv vseki... ne iskam krasota, nejnost, podaruci, komplimenti i ot roda iskam samo doverie!!!!!!!!