PDA

View Full Version : Ниски vs. високи момичета...(за момчета)



Страници : [1] 2

LitTlE_BeBsIiI
12-03-2007, 15:10
Е....хайде да видим сега мъжкото мнение по темата 8) :-P

Vladkoy
12-03-2007, 16:15
Не мога да пипам момичета под 169.9 см

slun4ice_90
12-03-2007, 16:26
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.

HePeAJIeH
12-03-2007, 16:34
За мене няма значение височината стига тя да е по-нисичка от мене! Момичетата обичат високи момчета с които да бъдат сигурни и да получават закрила! Това съм го чувал от доста хора.Не слагам всички под общ знаменател-естествено че има изключения :) ! Лека вечер! :wink:

ANTIHUMAN
12-03-2007, 17:02
Важното е да се обичаме.
Но любов няма!!!!!

kael
12-03-2007, 17:09
LawL ...кво значение има ... ниски високи ... всеки харесва различни....
мисля че темата е безсмислена

Vladkoy
12-03-2007, 17:11
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Бейби, виж в гугъл какво пише за 'иронията '. :smt001

partychild
12-03-2007, 17:21
Важното е да се обичаме.
Но любов няма!!!!! що си такаф отчаян ...бъди оптимист :---) с тфа тфое отчаяние няма да постигнеш много и ще продължава да "няма любов" бъди по :---) .... по темата всеки си има предпочитания.. моя приятел е с 15/19 см по висок но сам ми е казвал че ще изпитва комплекси от някфо високо момиче а така ми се радва като сам маничка пред него :-D :oops:

AFT
12-03-2007, 17:38
Ей, ама колко такива теми има. Хехе, чак ми стопля душата като видя поредната пусната. :-|

LitTlE_BeBsIiI
12-03-2007, 18:05
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.

tuzaro
12-03-2007, 18:11
Трябва да е ниска да може кат ти прави орална любов да си държиш пиенето на главата и :lol: :smt001

kroasandvi4
12-03-2007, 20:34
Нормално високи , до 5 см по-ниски/15 см по-високи от мен.

Луд съм, знам.

Weels
12-03-2007, 20:35
Нямам претенции, по-нисичките дори са по-сладки за мен :)

Violenza
12-04-2007, 08:03
хахах имаше една такава тема.. 15 страници глупави спорове бяха.
не започвайте пак

emviii
12-04-2007, 08:47
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли :shock:

wasntme_
12-04-2007, 11:24
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли :shock:

ne be piLe ko da sa samoybia6 :D ne vidq li 4e pove4eto mneniq beha c polza na niskite /ne govora za samata anketa/.... a.k.a. az trqq se samoybesvam :lol: xqx tapo 175 santa ne e mn weee 8-) :lol:

Navixo
12-04-2007, 12:20
е на мене височината не ми пречи попринцип за мене по ниските момичета са по сладки за гушкане ама не обичам лилипути

Jus7m3
12-04-2007, 14:29
Ниските са по-сладки в моите очи ;) а и някоя по-висока от мене ще ме комплексира

kael
12-04-2007, 14:50
Ниските са по-сладки в моите очи ;) а и някоя по-висока от мене ще ме комплексиракомплексира гах .. гледайте изwън шаблона "по-стари по-високи момчета" ... когато се оттървете от тфа мислене идва веселото xD

mgxpower
12-04-2007, 14:58
Абе тва е тъпа тема..ама адски тъпа тема!Едни ще харесват ниски други високи лично казано мен не ме бърка...външността играе роля само в началото като ядете вафла отваряте опаковката(външността) и ядете вафлата(душата) след това какво правите с опаковката хвърляте я ?!Тя не ви върши работа..вътрешното е най-сладко!
Ниски , дебели , грозни , високи , слаби всички са хора и всяка една е различна с по нещо от останалата!Строго индивидуални и никога идентични

w3s7_s1d3_b01
12-04-2007, 15:06
ТвОеТо`бОнБоНчЕ` написа:
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли

idealna si mi :Pp
az predpo4itam po nisi4ki ili na moq rust ama ne nekvi jujeta(nqkoi hora da ne se obidqt tva si e li4no mnenie)
:D po nisi4kite sa mi po sladurski :::
:| :|

LitTlE_BeBsIiI
12-04-2007, 15:12
Ами аз съм 1.53 и мн си се харесвам така,и не мисля,че темата е тъпа!Да,вътрешността на човека е мнн по-важна,но на всяко момче ,му е приятно да има яка мацка до себе си,а не някой крородил! :? :? :?

wasntme_
12-04-2007, 15:24
ТвОеТо`бОнБоНчЕ` написа:
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли

idealna si mi :Pp
az predpo4itam po nisi4ki ili na moq rust ama ne nekvi jujeta(nqkoi hora da ne se obidqt tva si e li4no mnenie)
:D po nisi4kite sa mi po sladurski :::
:| :|

krai :!: az sa mqtam :? :P 8-[


:lol: ama samo da kaja 4e niskite mom4eta zadaljitelno 6te haresvat niski momi4eta - edno po visoko momi4e bi gi kompleksiralo :smt001 ili ne6ty ot roda :-s -~-=> saotvetno ima zna4enie i ot van6nostta na samiq 4ovek, za kriteriite my za van6niq vid na drygite :-| :smt006

kael
12-04-2007, 15:30
krai :!: az sa mqtam :? :P 8-[


:lol: ama samo da kaja 4e niskite mom4eta zadaljitelno 6te haresvat niski momi4eta - edno po visoko momi4e bi gi kompleksiralo
само за комплексиране мислите ... все сравнения, това и онова ... я си помисли че някой пък може да ги кефи да са с по висока, стига обобщавахте като че ли сте всезнаещи...

iceman105
12-05-2007, 06:28
наи важно е да се оби4ате др няма зна4ение според мен

kifla
12-05-2007, 07:55
Всеки с вкуса си .. им амацки ,които са нисички но са супер сладки ,но има и такива които ако са високи може би ще изглеждат по-добре :) А иначе за високите ..ми аз съм висока и ми е добре :grin: (ама съм прилично висока ,не като някои мутанти :shock: )

sapphirr
12-05-2007, 12:30
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:

Vladkoy
12-05-2007, 14:00
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
О, не искаш да знаеш :evil:

IGNGN
12-05-2007, 14:08
Абе хич не ми дреме колко са високи
Стига да не са по-високи от мене де... 190см съм все пак

yuyuto
12-05-2007, 14:44
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
И аз така... Заковах на 170 и пак всичките ми фр са по-високи от мен... Хах... И към коя графа съм? :-D Нз...

sapphirr
12-05-2007, 19:50
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
О, не искаш да знаеш :evil:


ооооохохо,а ти как разбра?

Vladkoy
12-06-2007, 10:54
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
О, не искаш да знаеш :evil:


ооооохохо,а ти как разбра?
Всичко разнирам аз, бейби. Ако питаш от къде - професионален гледач на боб съм.

sapphirr
12-06-2007, 12:52
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
О, не искаш да знаеш :evil:


ооооохохо,а ти как разбра?
Всичко разнирам аз, бейби. Ако питаш от къде - професионален гледач на боб съм.


я -я,4ак профедионален...
и айде кажи де,мн ми е 4удно какво виждаш

Phantom_91
12-06-2007, 13:15
Вие сте луди бе,ако бихте излизали с по-високи от вас момичета...Пък и минйончетата са супер сладки мацки.Аз лично супер много си падам по по-нисички момичета.Е,не под 1.50...не искам да клякам за да ги прегърна например 8-) 8-) 8-) А що се отнася до 1.70,аз мисля че при вас си е частен случай-аз съм 1.75 за мене сте по-ниски ,но ако бех 1.70...еее тогава и аз не знам :D

kael
12-06-2007, 20:52
Вие сте луди бе,ако бихте излизали с по-високи от вас момичета...Пък и минйончетата са супер сладки мацки.Аз лично супер много си падам по по-нисички момичета.Е,не под 1.50...не искам да клякам за да ги прегърна например 8-) 8-) 8-) А що се отнася до 1.70,аз мисля че при вас си е частен случай-аз съм 1.75 за мене сте по-ниски ,но ако бех 1.70...еее тогава и аз не знам :D
набийте си в дебелите глави да не съдите хората за техните избори. всеки си харесва своето ако ти харесваш ниски друг харесва по високи. ясно? това че ти си падаш по по ниски нищо не значи,нито си по специален от останалите нито си по важен. защо всеки се мъчи да ти навре своето казвайки че е по добро ?!? много мразя такива коментари " мале ти наред ли си ве това е по добро" ...

Phantom_91
12-06-2007, 22:28
Вие сте луди бе,ако бихте излизали с по-високи от вас момичета...Пък и минйончетата са супер сладки мацки.Аз лично супер много си падам по по-нисички момичета.Е,не под 1.50...не искам да клякам за да ги прегърна например 8-) 8-) 8-) А що се отнася до 1.70,аз мисля че при вас си е частен случай-аз съм 1.75 за мене сте по-ниски ,но ако бех 1.70...еее тогава и аз не знам :D
набийте си в дебелите глави да не съдите хората за техните избори. всеки си харесва своето ако ти харесваш ниски друг харесва по високи. ясно? това че ти си падаш по по ниски нищо не значи,нито си по специален от останалите нито си по важен. защо всеки се мъчи да ти навре своето казвайки че е по добро ?!? много мразя такива коментари " мале ти наред ли си ве това е по добро" ...
Ми свиквай,така е устроен света.Не винаги чуваш онова,което ти се иска да чуеш и което ще харесаш.В случая аз не исках да пробутам мнението си,прав си че прозвуча иначе,но да ти кажа "боли ме шмайзера" какво мислиш,какво ти харесва и какво не,според мен ти си тоя,който се мисли за специален "...набиийте си в дебелите глави..."какво да кажем за твойта глава?Айде плс не се обяснявай,ако ще го правиш поне не обижадай хората в прав текст...

dumbo_s
12-07-2007, 01:09
Влюбвал съм се в ниски и високи,но се чуствам ужасно разположен когато е по-ниска от мен,когато се подига на пръсти за целуфка... :-P

~*~By~Myself~*~
12-07-2007, 07:52
ами ако бях момче щях да кажа че предпочитам умни момичета.Т`ва колко е висока няма значение или греша ?

Jus7m3
12-07-2007, 08:53
ами ако бях момче щях да кажа че предпочитам умни момичета.Т`ва колко е висока няма значение или греша ?

Ми да,но вмомента обсъждаме височината :) А и всъщност има някакво значение :-|

ReFlEcTiOn
12-07-2007, 10:52
много ясно че нисичките момчета хартесват и ниски момичета....а високите се кефят на по височки...все пак ...абе незнам не съм момче но според мен е така...пък и за всеки влак си има пътници така че...кво ви пука :-P :-P :P

`LinA
12-07-2007, 12:21
На мен тази тема ми е интересна,защото съм височка-1.75,а повечето момчета на моята възраст са малко по-ниски и така ми е много странно...

Vladkoy
12-07-2007, 12:23
saphir-ченцето .. кво даваш в замяна ?

12-08-2007, 15:00
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)

LitTlE_BeBsIiI
12-08-2007, 15:06
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)
Да бе да!Глупости на търкалета!Има мн сладки миниончета със слаби секси крачка и малки дупенца,това,че на вас кобилите не ви изнася е друг въпрос!

`Death`Whore``
12-08-2007, 15:08
Пак се започна...мамка му, не ви ли омръзна да обиждате? Не че съм чела темата, но 100% ниските момичета обиждат високите, а високите обиждат ниските. Глупаво е. Всичко е до лични предпочитания - нито ниските са грозни, нито високите. Аз съм ниска, и какво? :-o

Phantom_91
12-08-2007, 16:24
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)
Да бе да!Глупости на търкалета!Има мн сладки миниончета със слаби секси крачка и малки дупенца,това,че на вас кобилите не ви изнася е друг въпрос!
+1...всички си падаме по манекенките с дълги крака,но това не значи,че минйончетата нямат хубави крака...още повече,че задниците им не са дебели...а всъщност да си кажа,при равни други условия бих предпочел минйонче пред момиче,високо колкото мен например...

`Death`Whore``
12-08-2007, 16:45
Една жена може да е 1.90 и да има крака 60 сантиметра - дълги ли са? :D Ниските жени също могат да имат дълги крака за ръста си.

razbivacha
12-08-2007, 16:56
Ква е тая малоумна тема бе... кво значение има колко си висок никой не избира това колко да е висок къде се ражда и т.н няма никво значение височината / аз съм 185 ако някой го интересува ;)

Phantom_91
12-08-2007, 17:04
Една жена може да е 1.90 и да има крака 60 сантиметра - дълги ли са? :D Ниските жени също могат да имат дълги крака за ръста си.
Съвсем точно го каза...

12-08-2007, 21:23
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)
Да бе да!Глупости на търкалета!Има мн сладки миниончета със слаби секси крачка и малки дупенца,това,че на вас кобилите не ви изнася е друг въпрос!
Пфахахахаха
Кога станах момиче ле пиц?

GolDeeN
12-08-2007, 21:52
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.


ейй че си тъпооо.... :-x
ааааа как се нервя на такива прости пачи :lol: :evil:

:smt002 :smt097 :smt098 :smt002

kael
12-09-2007, 09:43
всички момичета са хубави , просто на някой хора им допадат ниски на някой високи... тука в темата става едно весело нещо човека каза "под169 не пипам" и няква му се изреп4и чакай малко бе тфа си е неговото мнение н е можеш да го обвиняваш за това ... тряаа си много тъп че да нападаш някой само щото твоя мироглед нее като неговия - нали то4но това се нари4а разнообразие

Fiola
12-09-2007, 11:44
Леееее... Не не не, аз сега като съм 1.75 се "комплексирах"... Както се комплексираха и ниските. И какво е това? Елате тука да слушате мнението на 6 души за да се комплексирате, че целия свят няма да ви хареса, защото сте прекалено ниски или прекалено високи. Айде, айде за всеки влак си има пътници. Съгласна съм с kael, че всеки тук си изразява свободно мнението, така че според мене, място за комплекси няма. Да висока съм и кво? Кобила съм и кво? Мъркуч и квооооо? Не ми пука ни най-малко. Нарича се самоуважение. "Скромни" изказвания като "всеки сантиметър от тялото ми е съвършен" са прекалени, но поне самоуважение да има....

slun4ice_90
12-09-2007, 11:53
всички момичета са хубави , просто на някой хора им допадат ниски на някой високи... тука в темата става едно весело нещо човека каза "под169 не пипам" и няква му се изреп4и чакай малко бе тфа си е неговото мнение н е можеш да го обвиняваш за това ... тряаа си много тъп че да нападаш някой само щото твоя мироглед нее като неговия - нали то4но това се нари4а разнообразиеКаеl аз не съм ''няква'' и да, казах си и аз мнението нищо лично 8)

slun4ice_90
12-09-2007, 11:59
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)Ти за какъв се мислиш,че да ми говориш така без да ме познаваш извинявай много,твоя комент не ме грее :( 8)

slun4ice_90
12-09-2007, 12:03
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.


ейй че си тъпооо.... :-x
ааааа как се нервя на такива прости пачи :lol: :evil:

:smt002 :smt097 :smt098 :smt002Кой е тъп?Май си ти,защото нямаш грам мозък,много ме дразните бе хора,не ме познавате а веднага ме нападате?!Мислете квото искате не ми пука :P :( :o

slun4ice_90
12-09-2007, 12:13
На мен ми писна,но щом на вас ви прави кеф да ме нападате няма проблем! :P Само,че аз няма да се занимавам с вас! :wink: Желая ви всичко хубаво! :!: Безкарайно съжалявам,че пуснаха толкова тъпа тема и се караме за глупости :shock:

Vladkoy
12-09-2007, 12:29
Леееее... Не не не, аз сега като съм 1.75 се "комплексирах"... Както се комплексираха и ниските. И какво е това? Елате тука да слушате мнението на 6 души за да се комплексирате, че целия свят няма да ви хареса, защото сте прекалено ниски или прекалено високи. Айде, айде за всеки влак си има пътници. Съгласна съм с kael, че всеки тук си изразява свободно мнението, така че според мене, място за комплекси няма. Да висока съм и кво? Кобила съм и кво? Мъркуч и квооооо? Не ми пука ни най-малко. Нарича се самоуважение. "Скромни" изказвания като "всеки сантиметър от тялото ми е съвършен" са прекалени, но поне самоуважение да има....
Не се притеснявай, мило. За мен си перфектната височина - от къде си?

kael
12-09-2007, 15:56
всички момичета са хубави , просто на някой хора им допадат ниски на някой високи... тука в темата става едно весело нещо човека каза "под169 не пипам" и няква му се изреп4и чакай малко бе тфа си е неговото мнение н е можеш да го обвиняваш за това ... тряаа си много тъп че да нападаш някой само щото твоя мироглед нее като неговия - нали то4но това се нари4а разнообразиеКаеl аз не съм ''няква'' и да, казах си и аз мнението нищо лично 8)
съжалявам мързеше ме да погледан кой го е писал или да го цитирам иначе и ти си си права но просто не е правилно да се нападат хората за тяхните предпочитания и избори ( пак sorry ;) )

ice_cream_f
12-09-2007, 18:13
Ква е тая малоумна тема бе... кво значение има колко си висок никой не избира това колко да е висок къде се ражда и т.н няма никво значение височината / аз съм 185 ако някой го интересува ;) Eiii to4no e takuv si tursq 175sm sum :-P

Fiola
12-09-2007, 19:40
Леееее... Не не не, аз сега като съм 1.75 се "комплексирах"... Както се комплексираха и ниските. И какво е това? Елате тука да слушате мнението на 6 души за да се комплексирате, че целия свят няма да ви хареса, защото сте прекалено ниски или прекалено високи. Айде, айде за всеки влак си има пътници. Съгласна съм с kael, че всеки тук си изразява свободно мнението, така че според мене, място за комплекси няма. Да висока съм и кво? Кобила съм и кво? Мъркуч и квооооо? Не ми пука ни най-малко. Нарича се самоуважение. "Скромни" изказвания като "всеки сантиметър от тялото ми е съвършен" са прекалени, но поне самоуважение да има....
Не се притеснявай, мило. За мен си перфектната височина - от къде си?
Заета съм 8D

Vladkoy
12-09-2007, 20:12
Леееее... Не не не, аз сега като съм 1.75 се "комплексирах"... Както се комплексираха и ниските. И какво е това? Елате тука да слушате мнението на 6 души за да се комплексирате, че целия свят няма да ви хареса, защото сте прекалено ниски или прекалено високи. Айде, айде за всеки влак си има пътници. Съгласна съм с kael, че всеки тук си изразява свободно мнението, така че според мене, място за комплекси няма. Да висока съм и кво? Кобила съм и кво? Мъркуч и квооооо? Не ми пука ни най-малко. Нарича се самоуважение. "Скромни" изказвания като "всеки сантиметър от тялото ми е съвършен" са прекалени, но поне самоуважение да има....
Не се притеснявай, мило. За мен си перфектната височина - от къде си?
Заета съм 8D
Аз не те питам дали си свободна, питам те от къде си, можеш да ми пишеш и на лс ако е тайна.

Fiola
12-10-2007, 05:46
Леееее... Не не не, аз сега като съм 1.75 се "комплексирах"... Както се комплексираха и ниските. И какво е това? Елате тука да слушате мнението на 6 души за да се комплексирате, че целия свят няма да ви хареса, защото сте прекалено ниски или прекалено високи. Айде, айде за всеки влак си има пътници. Съгласна съм с kael, че всеки тук си изразява свободно мнението, така че според мене, място за комплекси няма. Да висока съм и кво? Кобила съм и кво? Мъркуч и квооооо? Не ми пука ни най-малко. Нарича се самоуважение. "Скромни" изказвания като "всеки сантиметър от тялото ми е съвършен" са прекалени, но поне самоуважение да има....
Не се притеснявай, мило. За мен си перфектната височина - от къде си?
Заета съм 8D
Аз не те питам дали си свободна, питам те от къде си, можеш да ми пишеш и на лс ако е тайна.
От Русе съм, бъди щастлив :Р

stealthyGirl
12-10-2007, 06:14
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)
Да бе да!Глупости на търкалета!Има мн сладки миниончета със слаби секси крачка и малки дупенца,това,че на вас кобилите не ви изнася е друг въпрос!Да.. има такива минъончета, но повечето са каквито ги описа Majestic12 :-D И на "кобилките" (предполагам така наричаш високите момичета, щото и теб те е яд на тях 8-) ) изобщо не им пука, че има и нисички с нормално дупе и крака.. то няма значение дали ще е ниска или висока.. по-важното е, че ще е с хубаво телосложение :) ;)

LitTlE_BeBsIiI
12-10-2007, 11:29
Да ме е яд?Демек искаш да кажеш...да ме е яд,че съм сладурана и да искам да съм високо чучело което момчетата да не го поглеждат ли?Много малко момчета харесват високи....почти всички миниончета!Радвам се,че съм от групата на сладкишите :)

slun4ice_90
12-10-2007, 12:48
всички момичета са хубави , просто на някой хора им допадат ниски на някой високи... тука в темата става едно весело нещо човека каза "под169 не пипам" и няква му се изреп4и чакай малко бе тфа си е неговото мнение н е можеш да го обвиняваш за това ... тряаа си много тъп че да нападаш някой само щото твоя мироглед нее като неговия - нали то4но това се нари4а разнообразиеКаеl аз не съм ''няква'' и да, казах си и аз мнението нищо лично 8)
съжалявам мързеше ме да погледан кой го е писал или да го цитирам иначе и ти си си права но просто не е правилно да се нападат хората за тяхните предпочитания и избори ( пак sorry ;) )Аз не исках да го нападам,исках нарочно да видя дали ще ми отговори,дълга и широка, историята не е за тук :wink: ;-) :P

slun4ice_90
12-10-2007, 14:09
Аре престанете да спорите и високите и ниските си имаме плюсове и минуси,всички сме хора,в крайна сметка :!: :wink: Вие написахте ебаси романите 8)

kael
12-10-2007, 15:16
Аре престанете да спорите и високите и ниските си имаме плюсове и минуси,всички сме хора,в крайна сметка :!: :wink: Вие написахте ебаси романите 8) ;-) както казах всички са хубави ( може да сме забутана държава ама кви жени има а ;) ) всичко е въпрос на вкус

ice_cream_f
12-10-2007, 15:32
Да ме е яд?Демек искаш да кажеш...да ме е яд,че съм сладурана и да искам да съм високо чучело което момчетата да не го поглеждат ли?Много малко момчета харесват високи....почти всички миниончета!Радвам се,че съм от групата на сладкишите :) Hahahaha ako iska6 da znae6 i "visokite 4u4ala" kakto ti gi nari4a6 su6to sa za predpo4itane .Nesi misli 4e po4ti vsi4ki mom4eta haresvat minion4eta :| #-o =D>

Funny
12-10-2007, 16:04
Ем аз кат по нисак предпочитам нисички момичета....Ем ся не върви ти да си 170 см пак тя 180-190.....

LitTlE_BeBsIiI
12-10-2007, 16:12
Да ме е яд?Демек искаш да кажеш...да ме е яд,че съм сладурана и да искам да съм високо чучело което момчетата да не го поглеждат ли?Много малко момчета харесват високи....почти всички миниончета!Радвам се,че съм от групата на сладкишите :) Hahahaha ako iska6 da znae6 i "visokite 4u4ala" kakto ti gi nari4a6 su6to sa za predpo4itane .Nesi misli 4e po4ti vsi4ki mom4eta haresvat minion4eta :| #-o =D>
Аз не го мисля,аз просто го знам...и всеки ден мнението ми се потвърждава! :grin:

alex4o
12-10-2007, 16:43
За мене няма значение височината стига тя да е по-нисичка от мене! Момичетата обичат високи момчета с които да бъдат сигурни и да получават закрила! Това съм го чувал от доста хора.Не слагам всички под общ знаменател-естествено че има изключения :) ! Лека вечер! :wink:

мм според мен това е най-доброро и правилното мнение по темата ии пак казвам.. СПОРЕД МЕН :) =D>

ra4ence
12-10-2007, 16:56
:) Чудя се какво ли да кажа аз..

Аз съм 177/8,а приятелят ми 187 :)
Не виждам какво лошо каза момчето с 169,9см,че не "пипва". Аз пък не "пипвам" мъж под 185. Всеки си търси подходящ партньор. Нямам нищо против другите пичове,просто не би ми подхождал по-нисък :---)

П.С. LitTlE_BeBsIiI , мога да ти кажа от личен опит,че много мъже /включително по-нисички/ пък харесват момичета,които са по-високи и добре оформени. Едно по-високо момиче изглежда много по-представително и добре,отколкото по-нисичките. Същото е и с мъжете.
Нищо лично

\:D/

LitTlE_BeBsIiI
12-10-2007, 17:57
Оле Боже!В ra4ence усетих поредния болен мозък! :neutral: #-o #-o

Violenza
12-11-2007, 16:58
П.С. LitTlE_BeBsIiI , мога да ти кажа от личен опит,че много мъже /включително по-нисички/ пък харесват момичета,които са по-високи и добре оформени. Едно по-високо момиче изглежда много по-представително и добре,отколкото по-нисичките. Същото е и с мъжете.
Нищо лично

Ти пък що си мислиш, че високите са добре оформени?!
Като е 175 и е 70кг да не мислиш, че ще е особено привлекателна?
Не казвам, че всички ниски са слаби, но познавам много ниски момичета със страшно хубави тела.

Бахти..как не разбрахте, че т'ва е относително? Ако един мъж те харесва едва ли ще му пука дали си 150 или 170...

DisciplineAndOrder
12-11-2007, 21:57
^Да!Точно така е.

Какво значение,по дяволите,има това колко си висок?! :?

slun4ice_90
12-13-2007, 10:08
Познавам една двойка,начи мъжа е баскетболист, а тя е много ниска,но се обичат и са заедно и имат две деца, едното е ниско като майката, а другото е високо като баща си.Важна е ЛЮБОВТА нима тя се измерва в няк'ви си 'сантиметри' :?: Не мисля :smt008

wasntme_
12-13-2007, 10:49
Да ме е яд?Демек искаш да кажеш...да ме е яд,че съм сладурана и да искам да съм високо чучело което момчетата да не го поглеждат ли?Много малко момчета харесват високи....почти всички миниончета!Радвам се,че съм от групата на сладкишите :)

:lol: ide mi da te za4ykam s nqkoi kamak 4esno :D absyrd da mi kaje6 4e mnogo malko mom4eta haresvali visoki 8-) :lol: napravo padnah da se smeq :-| ti tapa li si ili kakvo? koi ta izlaga tei jestoko be jena? :razz: na koi svqt jivee6 :D bez da se obijda6 ama si mn zablydena.... ot de go re6i tva? ot nqkolko mneniq vav nqkakav si sait!?!? ot sladki6ite bila... dai si pica da te vidq kolko si sladki6... sig i na malkiq prast ne moje6 da stapi6 na pove4eto visoki momi4eta...

sajelqvam 4e taka trqbva6e da se izkazvam, no sled dymi kato "kobili" i "visoko 4y4elo" se vbesih... :-x ako obkrajenieto ti haresvat po niski momi4eta... to e za6tooto samite mom4eta sig sa niski... po4ti nikoi ne obi4a da hodi s po visoko momi4e ot nego :x

LitTlE_BeBsIiI
12-13-2007, 11:51
Да ме е яд?Демек искаш да кажеш...да ме е яд,че съм сладурана и да искам да съм високо чучело което момчетата да не го поглеждат ли?Много малко момчета харесват високи....почти всички миниончета!Радвам се,че съм от групата на сладкишите :)

:lol: ide mi da te za4ykam s nqkoi kamak 4esno :D absyrd da mi kaje6 4e mnogo malko mom4eta haresvali visoki 8-) :lol: napravo padnah da se smeq :-| ti tapa li si ili kakvo? koi ta izlaga tei jestoko be jena? :razz: na koi svqt jivee6 :D bez da se obijda6 ama si mn zablydena.... ot de go re6i tva? ot nqkolko mneniq vav nqkakav si sait!?!? ot sladki6ite bila... dai si pica da te vidq kolko si sladki6... sig i na malkiq prast ne moje6 da stapi6 na pove4eto visoki momi4eta...

sajelqvam 4e taka trqbva6e da se izkazvam, no sled dymi kato "kobili" i "visoko 4y4elo" se vbesih... :-x ako obkrajenieto ti haresvat po niski momi4eta... to e za6tooto samite mom4eta sig sa niski... po4ti nikoi ne obi4a da hodi s po visoko momi4e ot nego :x
Уоу!Я по-кротко дебелогъза краво. ;) Мога да ти кажа,че нито една висока нито ниска не може да стъпи на моя малък пръст и всичките ми познати го знаят.Хехе....яко е да си на върха....ама ти никога няма да го испиташ това така че какво ли ти обеснявам...

`Death`Whore``
12-13-2007, 11:54
Малкото сладурче, добре дошла отново във форума. Срам ли те е да признаеш, че си ти? 8-)

wasntme_, и ти се осъзнай. Има красиви високи и красиви ниски жени. Всеки мъж има право на избор. ТОЧКА ПО ВЪПРОСА. Ако имате комплекси и ги изкарвате навън с обиждане на хората, които не са като вас, поне не го правете във форума, а навън - да видим дали ви стиска.

ra4ence
12-13-2007, 11:56
П.С. LitTlE_BeBsIiI , мога да ти кажа от личен опит,че много мъже /включително по-нисички/ пък харесват момичета,които са по-високи и добре оформени. Едно по-високо момиче изглежда много по-представително и добре,отколкото по-нисичките. Същото е и с мъжете.
Нищо лично

Ти пък що си мислиш, че високите са добре оформени?!
Като е 175 и е 70кг да не мислиш, че ще е особено привлекателна?
Не казвам, че всички ниски са слаби, но познавам много ниски момичета със страшно хубави тела.

Бахти..как не разбрахте, че т'ва е относително? Ако един мъж те харесва едва ли ще му пука дали си 150 или 170...

Никъде не съм казала,че високите са всички с готини тела..я пак прочети..
Има високи с хубави тела,има и ниски с хубави тела. Но ако трябва да се избира,мисля,че високото момиче е по-добрия вариант.Много по-красиво е като гледка,отколкото някаква ниска тапа,с извинение

`Death`Whore``
12-13-2007, 11:58
Никъде не съм казала,че високите са всички с готини тела..я пак прочети..
Има високи с хубави тела,има и ниски с хубави тела. Но ако трябва да се избира,мисля,че високото момиче е по-добрия вариант.Много по-красиво е като гледка,отколкото някаква ниска тапа,с извинение
Я попитай мъжа ми да видиш какво ще ти каже - че ниската тапа е невероятно красива и секси.

Но е ясно защо мислиш така - този мускулест младеж ти е напълнил главата с глупавите си изказвания...но така е, като гледаш мускулите и се хвалиш с това.

ra4ence
12-13-2007, 12:22
Може да е секси и красива ниската тапа-ок,да съм казала нещо друго? Просто направих сравнение,ако трябва да се избира между 2 секси и красиви жени.

Плюс това мисля,че имам достатъчно причини,за да се хваля с него. Но на дали точно на теб бих се похвалила.
И ще те помоля да не засягаш въпросът за приятеля ми. Нито го/ни познаваш,нито има общо с темата.

`Death`Whore``
12-13-2007, 13:06
И ти не познаваш моя, но казваш, че между ниска и висока абсолютно всеки мъж би избрал високата. Е, не е така. Моят харесва ниски, както и много други мъже.

oziato
12-13-2007, 13:15
niski

ra4ence
12-13-2007, 13:17
Всеки с вкуса си,разбира се. Говоря за булшинството мъже,но конкретно за всеки един \:D/

LitTlE_BeBsIiI
12-13-2007, 15:17
И точно булшинството харесва ниски.Честито :grin:

wasntme_
12-13-2007, 19:25
Малкото сладурче, добре дошла отново във форума. Срам ли те е да признаеш, че си ти? 8-)

wasntme_, и ти се осъзнай. Има красиви високи и красиви ниски жени. Всеки мъж има право на избор. ТОЧКА ПО ВЪПРОСА. Ако имате комплекси и ги изкарвате навън с обиждане на хората, които не са като вас, поне не го правете във форума, а навън - да видим дали ви стиска.

xax mda e praa si ina4e i az sam na tva mnenie... oba4e az nakartih konkretno momi4eto, a ne niskite momi4eta kato cqlo... realno poznavam mnoooogo niski momi4eta koito sa... ebati bombata 4esno :booooomb: :-| .... prosto se qdosah.. vse edno az da q nari4am "tapi6on4e" ili ne6ty ot roda :smt001 :D



btw az ako sam debelogaza :D :D :D... q sa osaznai... smakni malko tva samo4yvstvie de... + tyi ne se zn do kolko e s pokritie :)

tva ot men :D

emviii
12-13-2007, 19:58
eee krai pisna mi ot vas po temata seki predpo4ita razli4no !
:arrow: hahahah a za litle bebsi li kvat si ;] tui momiche dte nare4e debeloguzo e 175 sm i e 48 kg :D bas lovq 4e si su6tite kg i si 160 maxxx!!!
Vtoro ot neq rqdko se sre6tat po qki povqrvai mi ;] i treto q dai pic da ta vidq kuv si orungel!
P.S nqma stane mi q obijdate 4e prosto hahhah 6e va topna ;]

dankata
12-13-2007, 20:41
аз понеже съм си нисичък и си предпочитам нисички 8) ...та веднъж ходех с една дето беше с глава над мене и ми беше мн кофти да ходя с такова нещо до мене, първо не става да ходиме прегърнати...второ ми виси над главата като лампа...някакси не става номера...трябва да си е малко, сладко, удобно , да можеш да си го гушнеш... :-P

DeepEnoughForYou
12-13-2007, 20:46
male ne mnogo ste prosti 4estno....prosto se priemete kakvito ste i priemete drugite takiva kakvito sa....vseki ve4e sam shte si preceni s kakva iska da byde.!!!!!

Violenza
12-18-2007, 16:16
Пфф... не можете ли да пишете без да се обиждате по възможно най-тъпия начин?

Т'ва че някой мъж ви е казал, че харесва високи .. не означава, че не може да си хареса някоя ниска.. и обратното.
Стига с тва "повечето харесват..."

Mooo6no
12-18-2007, 16:28
Като се вземе в предвид фактът, че съм висок 167-168 см е повече от ясно какви предпочитам.

kroasandvi4
12-18-2007, 19:21
Поне може да се радвате (наблюдавам резултатите от анкетата) ,че всяка от двете групи получава грубо 50%.

При момчетата не е така.

neusan88
12-19-2007, 08:49
аз съм си момиче и съм минион4е но със сигурност съм много по свястна и готина от някоя 180см дето гаджето и я гледа от долу нагоре и вижда само крака!
не че обиждам високите но тва е истината!минион4етата са по секси и мн готини!

ra4ence
12-19-2007, 10:40
аз съм си момиче и съм минион4е но със сигурност съм много по свястна и готина от някоя 180см дето гаджето и я гледа от долу нагоре и вижда само крака!

Докажи де ;)

LitTlE_BeBsIiI
12-19-2007, 11:10
аз съм си момиче и съм минион4е но със сигурност съм много по свястна и готина от някоя 180см дето гаджето и я гледа от долу нагоре и вижда само крака!
не че обиждам високите но тва е истината!минион4етата са по секси и мн готини!
Точно така!Евала маце! :-) :-) :-) :-)

Vladkoy
12-19-2007, 11:13
Баааахти комплексираната работа. Само като гледам малките как нападат високите и ми ста'а лошо.

babity
12-19-2007, 12:16
еми нормално е дребаците да са по - търсеникато се има в предвид колко са "висооооки" повечето момчета. и не казвам, че тва е нещо нормално, просто за ограничените, тясно скроени хора със консервативни виждания тва е нормалното. аз съм 1.70, честно казано стърча над повечето си познати, особено ако съм на ток, ама кво... такава съм, такава трябва да се харесвам!

stealthyGirl
12-27-2007, 21:18
Баааахти комплексираната работа. Само като гледам малките как нападат високите и ми ста'а лошо.Дребно и вредно! 8-) БАЗИКААМ СЕЕЕЕЕЕ!!!!!! :lol:

П.П.Чудех се дали да го напиша т'ва последното или да науча нещо "повече за живота.." :smt001

bp1912fc
12-27-2007, 21:37
Незнам нали за вас какво значи ниски високи, но е нормално момчето да бъде с около 5 до 10см. по високо от момичето. Поне аз мисля така!

SandForGaara
12-27-2007, 21:52
Моето почти , една трета,горе долу(повече долу),гадже е ниско.Макар да е 150 и нещо не ми дрема на пиииииийп. Аз съм 172 .

ScooTeR
12-28-2007, 00:50
и с ниски съм бил и с високи ( даже сега съм с 1 високо момиченце 1,73см.) аз съм 1,83см и ми е мн добре. Ся верно че като съм с ниско ми е малко ...неудоно но в леглото няма значение това :-D :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-28-2007, 07:14
Ами аз съм 168 см. :arrow: малко ще ми е трудно да ходя с някой, по-нисък от 176 см. :-P Но приятелят ми е 178 см., така че нямам проблем ;)

x-PeRiMenT
12-28-2007, 07:16
Ама наистина няма значение ;-)

nicolepcd
12-28-2007, 09:07
Аз само не разбрах какво разбирате под "високи" . Аз съм 1.70, и се вписвам към високите... според мен няма никаво значение какъв си... Не мисля, че LitTlE_BeBsIiI трябва чак така да се надува, и да си проявява висоооооооооооооооооооооо окото самочувствие, защото през мрежата всеки може да се представя за "някой", който не е.. И не смятам, че високите са крави и т.н. Не случайно моделите са високи, не случайно мис-ките трябва да са високи, не случайно всички трябва да са високи... Нямам нищо против ниските, но не смятам, че трябва да си обиждаш височките... айде сега... да си имаме уважението
:x

PINK_FLoyD
12-28-2007, 09:39
Нисички рулз :smt002

Violenza
12-28-2007, 20:14
не случайно всички трябва да са високи...
Брей.. и как стигна до този извод?

kroasandvi4
12-28-2007, 20:19
не случайно всички трябва да са високи...

Като човек , бих казал ,достатъчно наслушал се на такива изказвания , мога да ти кажа честно:

Научи се да не си противоречиш , поне не два пъти в един и същ пост.

ЕДИТ : "кротнах" си малко поста.

ODB36
12-28-2007, 23:06
аз лично предпочитам по-високичките

fe6an_alex
12-29-2007, 11:03
za mene niskite momi4eta sa po sladki,no ima i visoki momi4eta krasavici koito sa :smt026

nicolepcd
12-29-2007, 11:23
не случайно всички трябва да са високи...
Брей.. и как стигна до този извод?
Ми много лесно... просто "нисичките" се възгордяха много, и ми писна от това, а иначе защо всички трябва да са високи... амии... както ти изредих... и моделите, и миските, и мацките по клиповете... айде, казах, че нямам нищо против ниските, стига да не се отварят много-много, защото наистина не са много прави... :-x

sweet_lady:]
12-29-2007, 11:43
Не мога да пипам момичета под 169.9 см
az sam 168sm kvo praime? :lol:

sweet_lady:]
12-29-2007, 11:46
аз лично предпочитам по-високичките
kakvo razbira6 pod visoki? :?

onlyou
12-29-2007, 12:03
Еми аз съм нисичка и затова гласувам за нисичките.. :-D Иначе харесвам и височките.. Абе тва не е от значение.. важно е какъв е човека :-P

`Death`Whore``
12-29-2007, 12:47
И защо да не се възгордяват? Аз съм щастлива, че съм ниска.

ZaI4I
12-29-2007, 15:41
Еми аз се кефя на нисичките..преди години бях висока за възрстта си и мн исках да съм ниска и по едно време спрях да растя и ся съм ниска за възраста си ама се кефя де.... ее сбъдна ми се желанието...хихихии..и аз нз как стана ама ... а бе всеки си има чар независимо дали е нисък или висок Smile

Violenza
12-29-2007, 16:09
Ми много лесно... просто "нисичките" се възгордяха много, и ми писна от това, а иначе защо всички трябва да са високи... амии... както ти изредих... и моделите, и миските, и мацките по клиповете... айде, казах, че нямам нищо против ниските, стига да не се отварят много-много, защото наистина не са много прави... :-x
Ти не чети мненията на "литъл бебси" или както й беше ника.. тя е няк'во злобно човече..
И к'во като моделите, миските и т.н. са високи? Бахти извода.. "всички ТРЯБВА да са високи"
Какво значи "ТРЯБВА" ?! :shock:

`Death`Whore``
12-29-2007, 16:10
Тя и Мис най-сексапилно дупе на света е 30 кила с мокри дрехи, но това не означава, че това харесват мъжете...или че това е красиво. И отделно вижте няколко картини с рубенсови форми. Тогава това е бил идеалът за жена.

Та...в крайна сметка...тъпи путки такива, ниските жени също са красиви, също могат да бъдат интелигентни и интересни. Точка.

LitTlE_BeBsIiI
12-29-2007, 16:34
Еми аз се кефя на нисичките..преди години бях висока за възрстта си и мн исках да съм ниска и по едно време спрях да растя и ся съм ниска за възраста си ама се кефя де.... ее сбъдна ми се желанието...хихихии..и аз нз как стана ама ... а бе всеки си има чар независимо дали е нисък или висок Smile
Точно така стана и при мен! :)

nicolepcd
12-29-2007, 18:05
И защо да не се възгордяват? Аз съм щастлива, че съм ниска.
Е, не всички хора са като тебе :neutral:
А относно темата - наистина е по-важно какъв е човек, а не каква му е височината, тялото, лицето или нещо такова... :-P

`Death`Whore``
12-29-2007, 18:08
Каква съм аз? :neutral:

nicolepcd
12-29-2007, 18:08
А на въпроса какво означава "ТРЯБВА"...
Трябва е противоположното на НЕ ТРЯВА :D

nicolepcd
12-29-2007, 18:10
Каква съм аз? :neutral:
Охх, имах впредвид, че не всички се гордеят, че са нискички, както ти се гордееш... Край, искам да приключа темата за ниски и високи... :cry: Всички ми се нахвърлихте катооо... не знам какво :lol:

`Death`Whore``
12-29-2007, 18:11
Ако не се гордеят, са свободни да изживеят остатъка от живота си в самосъжаление и ниско самочувствие.

nicolepcd
12-29-2007, 18:18
Ако не се гордеят, са свободни да изживеят остатъка от живота си в самосъжаление и ниско самочувствие.
Еми аз лично познавам и такива... тъй, че... :?

chefzz
12-29-2007, 19:07
Ниски и арни 8) :D :D

lovetanya
12-29-2007, 20:47
Ами кво да ви кажа...аз съм едно такова миньонче че чак ми е кеф...мн ми харесва да съм ниска...пък и на момчетата май им харесва!!! :-D

sobieskibaby
01-23-2008, 11:07
Ne moga da razbera 6tom,tolkova,se 4uvstvate sig,za6to obijdate visokite momi4eta!az sum 1.67 ne sum visoka oba4e,iskam da kaja 4e visokite imat dulgi kraka ne sa trutlesti,abe...mn e hubavo,ama sprete da obijdate visokite,6toto tfa niakuk mi prili4a na komplexi :D Vseki ima sobstven vkus!Niskite sa sladki,no viskite sa turseni.[/i]

sladur4eto12
01-23-2008, 14:19
krai :!: az sa mqtam :? :P 8-[


:lol: ama samo da kaja 4e niskite mom4eta zadaljitelno 6te haresvat niski momi4eta - edno po visoko momi4e bi gi kompleksiralo
само за комплексиране мислите ... все сравнения, това и онова ... я си помисли че някой пък може да ги кефи да са с по висока, стига обобщавахте като че ли сте всезнаещи...
i az mislq taka .. daje po niski mom4eta si padat po po visoki momi4eta


dobre sa seki kazva razli4no 1.75\7 visoko li e za momi4e ili ne? ! :roll:

sladur4eto12
01-23-2008, 14:24
Аз само не разбрах какво разбирате под "високи" . Аз съм 1.70, и се вписвам към високите... според мен няма никаво значение какъв си... Не мисля, че LitTlE_BeBsIiI трябва чак така да се надува, и да си проявява висоооооооооооооооооооооо окото самочувствие, защото през мрежата всеки може да се представя за "някой", който не е.. И не смятам, че високите са крави и т.н. Не случайно моделите са високи, не случайно мис-ките трябва да са високи, не случайно всички трябва да са високи... Нямам нищо против ниските, но не смятам, че трябва да си обиждаш височките... айде сега... да си имаме уважението
:x
tva si4kutu e vqrno a mom4etata mogat da razpaqt 4e niskoto RLZ ama ako trea izbiram mejdu edna trutla i edna stroina s dulgiukraka ko 6e izberat a?

men pa mi vikat kremvir6 ma mi se lepat kato muhu na med :P :P :-P :-P :-P :-P

sladur4eto12
01-23-2008, 14:39
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Сигурно имаш къси крака и голям задник.
Ако има дълги крака, няма значение колко е висока :)
Да бе да!Глупости на търкалета!Има мн сладки миниончета със слаби секси крачка и малки дупенца,това,че на вас кобилите не ви изнася е друг въпрос!Да.. има такива минъончета, но повечето са каквито ги описа Majestic12 :-D И на "кобилките" (предполагам така наричаш високите момичета, щото и теб те е яд на тях 8-) ) изобщо не им пука, че има и нисички с нормално дупе и крака.. то няма значение дали ще е ниска или висока.. по-важното е, че ще е с хубаво телосложение :) ;)

abe horaaaaaaa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-s kude ''kobila" ste videli s debel guz i kusi kraka :razz:
"Има мн сладки миниончета със слаби секси крачка и малки дупенца,това,че на вас кобилите не ви изнася е друг въпрос![/quote]"kvo zna4i mila .. da ne mi iznqsq sa kato sum VISOKA sus citiram "секси крачка и малкo дупе" da predpo4itam da sum niska sus su6tite ka4estva li ? :razz: tebe prosto te e qd :razz: :razz: :razz:

lilit_666
01-23-2008, 15:26
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
KOlejka :)))

FunnYboY
01-23-2008, 15:48
аз като съм 170,съм нит за 1ната, нит за другата графа.и сега каво ше правиме??? :neutral:
KOlejka :)))

И в двете категории :P :D


*Високички, чаровни, стегнати и с черни, прави коси :grin: :smt007

Sevt
01-23-2008, 16:28
100% за миньончета :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-23-2008, 16:51
хахах имаше една такава тема.. 15 страници глупави спорове бяха.
не започвайте пак
ama taka se polu4ava :P :neutral: :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-23-2008, 17:13
Ами аз съм към мини миньончетата :-| (153) И мисля че идеалния ръст за момиче е от 160 до 165 :) По-високите не че не са хубави но не им се радвам толкова :)

inSane_baby
01-23-2008, 19:21
И точно булшинството харесва ниски.Честито :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-23-2008, 19:26
Се тая ... 8)

sobieskibaby
01-24-2008, 17:04
6to samo obob6tavate?Fakt e 4e vseki si ima vkus!Ako e nisko mom4eto v pove4eto slu4ai haresva nisko momi4e,oba4e ako e visok,moje da ima i visoki i niski!Sprete da pluete po visokite,6toto adski tupo siakash im zavijdate! :)

sladur4eto12
01-25-2008, 09:53
emi zavijdat q 8)

bi4kam_te
02-06-2008, 17:47
Божеееее аз сам 170 и кфооо ..... мн се кефа на високите мацкии а не да съм някафф злобен гном дето се комплексира като :shock: мине покрай някоя висока мацка..... не че имам нещо против нискитее дее ама.... :x :? :? :D :D

a3a3ia3
02-06-2008, 18:33
Ами да ви кажа за мен височината не е толкова важна - зависи от характера и външността разбирасе :grin: :grin: :grin:

Violenza
02-06-2008, 18:40
Божеееее аз сам 170 и кфооо ..... мн се кефа на високите мацкии а не да съм някафф злобен гном дето се комплексира като :shock: мине покрай някоя висока мацка..... не че имам нещо против нискитее дее ама.... :x :? :? :D :D
И откъде си сигурна, че се комплексира?!

BlueFace
02-06-2008, 19:48
Трябва6е да има отговор средна....Пък и висо4ината няя зна4ение.... :)

skatemore
02-06-2008, 20:17
аз съм 1.72-3 приятелката ми е с 1 глава по ниска от мене и си я харесвам :)

bi4kam_te
02-07-2008, 07:22
Божеееее аз сам 170 и кфооо ..... мн се кефа на високите мацкии а не да съм някафф злобен гном дето се комплексира като :shock: мине покрай някоя висока мацка..... не че имам нещо против нискитее дее ама.... :x :? :? :D :D
И откъде си сигурна, че се комплексира?!
emi mi kazvalis a mi go !! az ne 4e imam ne6ty pr minion4etata daje my best fr e dosta niski4ka i e mn sladka minon4etat sa sladki :P a visokite sa sexy :-P prosto nqkoi niski4ki kato taq LitTlE_BeBsIiI se iskazvat nepodgotveni...... :razz: :razz: :razz:

РоЗуФ БиБеРоНеЦ
02-07-2008, 08:22
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам.

SandForGaara
02-07-2008, 09:31
Аз съм висок но момичето което харесвам е ниско, няма проблеми :)

bi4kam_te
02-07-2008, 17:11
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:

pe6ooo
02-07-2008, 17:15
Попринцип аз си подбирам по-високи момичета щото съм си бая високичък и аз 185 и продължавам да растя.А не ми се иска да съм толкова висок щото повечето момичета са ниски а и ниските за мен са по-сладки :smt050 :smt008 (това е лично мое мнение) не че и високите не са сладки но така си мисля аз !

Chess
02-07-2008, 18:06
Нисички 'f course :grin: :P :grin:

why^n0t
02-07-2008, 18:20
За момчета е препоръчително високи, за момичета по-нисички (не под 1.50 де)

Violenza
02-07-2008, 18:22
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли?

РоЗуФ БиБеРоНеЦ
02-07-2008, 18:28
Чети ,бе,чети... Не съм обобщила,не съм казала ВСИЧКИ НИСКИ.Казах тези които познавам.А това далеч не е достатъчно ,че да твърдя ,че ниските не могат да излъчват сексапил,че са тъпи ,блаблабла.
Не знам,наложен е идеалът ,че да си висок,с дълги крака ,блаблабла е много хубаво и някои може би се компексират от това..Според мен няма значение,ако въпросното момиче е глупаво,неадекватно,неприв лекателно и т.н.,каква разлика ще има дали е високо или ниско?

Alabalaportokala
02-07-2008, 18:32
Нискиии нали трябва да се чувстваме силни мъжаги като са в нашата компания :-P :D :D

Geralt
02-07-2008, 20:18
:D az sam na 14 god i spored mene po-nisichkite momicheta sa po-sladki.mnogo si gi obicham :P

WithLove
02-07-2008, 20:24
Еййй стига сте се карали.
Няма смисъл да воювате във форума,при това эа нещо толкова глупамо.
Аэ съм по-нисичка,но не се комплексирам от това.Дори си се харесвам.Една жена може да бъде хубава и секси,дори и да е ниска.Но не бих нападнала високите момичета.Каква вина има някого,че е нисък,или висок?Не се иэлагайте,просто е глупаво ниските да обиждат високите и оттав и високите-ниските.Недейте така.Вярно е,дори подкрепям това,че една висока мацка може да иэлъчи мнооого голям сексапил.Все пак друго си е да имаш дъъълги,сексапилни бедра :D Така ,че абсолютно се кефя на високи мацки,въпреки,че аэ съм по-нисичка :) И така.Спрете да се нападате.Има момчета,които харесват по-нисички момичета,има и такива,които предпочитат по-високи.А понякога,когато се намеси любовта,ръстът не е от эначение.

Las Vegas, Baby!
02-07-2008, 21:30
Ниските за як секс, а високите за рейтинг и привличане на повече ниски :D

Anonimen_
02-07-2008, 21:42
Ниските са ми по сладки :grin:

50cent
02-07-2008, 22:55
ам деда знам ниските са сладки иска ти се да ги гушкаш да ги целуваш а високите са с дълги крака и още глупости по тях абе и двете съм пробвал и кво да кажа ниските обаче са труднички за целуване поне за мен и затва подбирам по високи ама не им давам да слагат токчета щото иначе ме минават

GUESS
02-07-2008, 23:15
A? :shock: Ниски? Е не мога да бъда с неква където има височина ка'т за 5-токласничка :lol: Нормално да си е момичето-1.67,1.68,1.69,1.70 8)

Virgin
02-07-2008, 23:26
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли :shock:


Мнее, май аз трябва да се самоубия, като съм 173 :lol:

psychopath
02-07-2008, 23:28
Ниски 8-)

coolkiss
02-08-2008, 06:32
Важното е да са готинки...

b0ck0v
02-08-2008, 07:35
аз си падам по джобните гаджета.по-ниските са по-страстни

scanadal
02-08-2008, 09:43
Мацките джобен размер са наистина големи сладурки.Аз лично съм си дребосък-157см,моето момче е 180см и когато ме гушне се изгубвам в прегръдките му... :oops:

Violenza
02-08-2008, 11:44
Чети ,бе,чети... Не съм обобщила,не съм казала ВСИЧКИ НИСКИ.Казах тези които познавам.А това далеч не е достатъчно ,че да твърдя ,че ниските не могат да излъчват сексапил,че са тъпи ,блаблабла.
Не знам,наложен е идеалът ,че да си висок,с дълги крака ,блаблабла е много хубаво и някои може би се компексират от това..Според мен няма значение,ако въпросното момиче е глупаво,неадекватно,неприв лекателно и т.н.,каква разлика ще има дали е високо или ниско?
Не го писах за теб, а за нея.
Дано отговори.

TasteOfSin
02-08-2008, 14:53
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry:

bi4kam_te
02-08-2008, 16:58
]
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли :shock:


Мнее, май аз трябва да се самоубия, като съм 173 :lol: a we macka super si si :P :wink:

bi4kam_te
02-08-2008, 17:01
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли? emi li4no za mene nqkoe nisko momi4e s kusi kra4ka ddz nemoje da e sexy da !!!!!!!!!!!! :razz: :razz: 8-)

Violenza
02-08-2008, 17:14
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли? emi li4no za mene nqkoe nisko momi4e s kusi kra4ka ddz nemoje da e sexy da !!!!!!!!!!!! :razz: :razz: 8-)
Щот' май ти си ограничена комплексарка.
Едва ли не всички високи са сексапилни, красиви, умни...
А високите, дебели и грозни? И те са, нали?

Съжалявам, само че ти и с тялото на Жизел да си, пак не струваш нищо.

пс. научи се да пишеш.

samuel_vimes
02-08-2008, 17:15
Нисички :)

qHu4Ka
02-08-2008, 18:04
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли? emi li4no za mene nqkoe nisko momi4e s kusi kra4ka ddz nemoje da e sexy da !!!!!!!!!!!! :razz: :razz: 8-)
Щот' май ти си ограничена комплексарка.
Едва ли не всички високи са сексапилни, красиви, умни...
А високите, дебели и грозни? И те са, нали?

Съжалявам, само че ти и с тялото на Жизел да си, пак не струваш нищо.

пс. научи се да пишеш.

abe mene ak0 pitate nisi4kite sa p0 sexy smis1l tak1f as li4n0 ak0 bqx na mqst0ty na nqk0e m0m4e bix si izbrala nqk0e dj0bn0 m1ni4k0 tak0a...nz
as li4ny s1m 161 vis0ka a avera mi e nqkae 180 i... i ddz..d0sta g0lqma razlika imame v1v vis04inata ama na mene mi e dybre s16ty kakty i na negy..daje takia dv0iki katy nas gi namiram za mn sladi4ki... :-D :-D :-D :)

IceCold{Frozen`Heart}
02-08-2008, 18:18
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry:
аз пак сам 173-4 :cry:

Obsession
02-08-2008, 18:26
Аз съм нисичка - 1.63 някъде съм. Бих искала да съм мъъничко по-висока. Аз съм за "средните", не ми харесват суупер ниските, нито прекалено високите (а като сложат токчета...), за това се казва "златна среда". Вие тук ще се избиете! Не вярно, че ниските не могат да са секси, а и както преди мен казха височината не е единственото условие за красота. Така че, всекис достойнствата си :D

bi4kam_te
02-09-2008, 07:39
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли? emi li4no za mene nqkoe nisko momi4e s kusi kra4ka ddz nemoje da e sexy da !!!!!!!!!!!! :razz: :razz: 8-)
Щот' май ти си ограничена комплексарка.
Едва ли не всички високи са сексапилни, красиви, умни...
А високите, дебели и грозни? И те са, нали?

Съжалявам, само че ти и с тялото на Жизел да си, пак не струваш нищо.

пс. научи се да пишеш. ei q po spokoito seki si ima mnenie qsno li ti e !!!! ne seki e na tvoito mnenie !! ako ti si nqkfa kompleksarka az ne sam i se nay4i da isly66va6 pls !!!!!

alex4o
02-09-2008, 09:58
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли? emi li4no za mene nqkoe nisko momi4e s kusi kra4ka ddz nemoje da e sexy da !!!!!!!!!!!! :razz: :razz: 8-)
Щот' май ти си ограничена комплексарка.
Едва ли не всички високи са сексапилни, красиви, умни...
А високите, дебели и грозни? И те са, нали?

Съжалявам, само че ти и с тялото на Жизел да си, пак не струваш нищо.

пс. научи се да пишеш. ei q po spokoito seki si ima mnenie qsno li ti e !!!! ne seki e na tvoito mnenie !! ako ti si nqkfa kompleksarka az ne sam i se nay4i da isly66va6 pls !!!!!

много съм съгласна с теб би4кам_те :) аз пък съм 1.59 ии както искате ме разбирайте,но определено не се смятам за грозна,а точно обратното.. :oops: :P

zvezdichkata5
02-09-2008, 10:56
Аз пък какво да кажа като съм 186 :) нито смятам да се самоубивам нито нищо... който ме харесва да ме харесва, който не ме здраве да е ;) има много хубави ниски и много хубави високи момичета не височината определя хубостта :P

norulesforme
02-09-2008, 11:01
Абсолютно вярно - ръста не определя хубостта. Лично аз предпочитам високите момичета (но не по-високите от мен) :D

TheNewReligion
02-09-2008, 11:04
Ами аз съм 1.53 и мн си се харесвам така,и не мисля,че темата е тъпа!Да,вътрешността на човека е мнн по-важна,но на всяко момче ,му е приятно да има яка мацка до себе си,а не някой крородил! :? :? :? Абе ти не се казваш Деси ,случайно ? :) :)

rauchen
02-09-2008, 13:45
абе според вас от колко см нагоре едно момиче се счита за високо
питам информативно :D

Gold_Angel
02-09-2008, 14:47
много ясно че нисичките момчета хартесват и ниски момичета....а високите се кефят на по височки...все пак ...абе незнам не съм момче но според мен е така...пък и за всеки влак си има пътници така че...кво ви пука :-P :-P :P


ами не е така (поне според мен) аз съм 1.54 и съм със доста високо момче и не ми пречи и не ме комплексира :-D така че не съм съгласна със мнението ти :?

Angel_of^love
02-09-2008, 19:43
Ми аз не знам кои момчета са по сладки, защото има ниски сладки момчета и високи сладки момчета и т.н... Но по незнайна причина винаги си падам по по ниски момчета от мене :neutral:

danny_f4e
02-09-2008, 20:50
Ми аз не знам кои момчета са по сладки, защото има ниски сладки момчета и високи сладки момчета и т.н... Но по незнайна причина винаги си падам по по ниски момчета от мене :neutral:

ам... темата е ниски срещу високи МОМИЧЕТА , а не момчета :D

Violenza
02-10-2008, 06:03
ei q po spokoito seki si ima mnenie qsno li ti e !!!! ne seki e na tvoito mnenie !! ako ti si nqkfa kompleksarka az ne sam i se nay4i da isly66va6 pls !!!!!
Кое не съм ти изслушала?
Даде супер крайно мнение и това ме издразни.

Едно ниско момиче понякога може да излъчва хиляди пъти повече сексапил отколкото някоя с дълги крака.
Щот' сексапила далеч не зависи само от тялото.

Ама кой да го разбере..
вие сте яките, високите..

nazistka
02-10-2008, 06:13
По- добре нисичка, отколкото некъв КОН да стои до тебе..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bi4kam_te
02-10-2008, 10:02
ei q po spokoito seki si ima mnenie qsno li ti e !!!! ne seki e na tvoito mnenie !! ako ti si nqkfa kompleksarka az ne sam i se nay4i da isly66va6 pls !!!!!
Кое не съм ти изслушала?
Даде супер крайно мнение и това ме издразни.

Едно ниско момиче понякога може да излъчва хиляди пъти повече сексапил отколкото някоя с дълги крака.
Щот' сексапила далеч не зависи само от тялото.

Ама кой да го разбере..
вие сте яките, високите.. a we kfo tolko samo kazah 4e spored mene visokite sa po sexy a niskite sa sladi4ki kfo tolko taka mislq znam ima mn sexy minion4eta kato eva longoriq mariq i dr ama se sre6tat po rqdko otkolkoto visokite a dosta po 4esno se sre6tat sladki minion4eta otlkoto sexy !!!!!!

Devilsplaymate
02-10-2008, 10:14
И според мен високите жени са по-секси и в повечето случаи по-красиви. Поне според личните ми наблюдения.

charlies_angel
02-10-2008, 11:49
бе не знам,ама е кофти,щото ниските които познавам са злобни и комплексирани и се държат като лайна .. много ме съмнява ,че някой ще избере такова лицемерно мрънкало пред..пред деа знам. to4no taka e :-D :-D :-D za tfa daje me karat da gi mraza....... :x :lol: :lol:
Да .. а те високите са умни,красиви,секси и какво ли още не.

Значи според теб една ниска жена не може да излъчва сексапил или да се сравнява с някоя висока, така ли? emi li4no za mene nqkoe nisko momi4e s kusi kra4ka ddz nemoje da e sexy da !!!!!!!!!!!! :razz: :razz: 8-)
а има и високи момичета с къси крака..файда като си 1.73 примерно...пък краката ти са къси

sobieskibaby
02-12-2008, 13:23
Absolutno suglasna sum s bi4kam_te!po ulicite ne mojesh da vidish mn visoki momi4eta,minion4eta ima mn!To4no taka e niskite sa sladki,oba4e visokite imat sexapil,dulgi kraka,awe vsi4ko!samo deto ne razbiram za6to se izraziavate tolkova kraino,kato "visoka kato kon ili krokodil"!kato govorite taka vuprosa ve4e opira do sduhar6tina,ama iaka :razz:

vamp
02-12-2008, 14:57
Бил съм само с готини момичета между 155-175см високи :)
Излизах и с една 180см,тя обаче беше доста едра и женственото в нея се губеше,иначе и тя беше спортистка.Аз самия съм среден на ръст,от опит знам,че ниските момичета винаги са на мода.
Аз обичам нежнички сладки момиченца,много сладки и печени с пропорционални тела,няма значение колко точно е висока!

KARELIA
06-01-2008, 13:39
hahaha i kakvo zna4enie ima dali si niska ili visoka az sam 154 nqkade i si se 4uvstvam otli4no ot mnenieto na mom4etata koito poznavam po4ti si4kite sa mi kazvali 4e minion4etata sa po sexy i sladki pak i da ima nqkoi koito nqma da me haresa za tva 4e sam nisi4ka kvo nqma da stana 1 80 primerno taka 4e nqma smisal da se izma4vate.Li4no spored men nisi4kite sa po hubavi ne 4e nqma izkliu4eniq i pri ednite i pri dr ima est,no ne sujelqvam daje naprotiv za tva e 4ar pak i po-ve4eto mi priqtelki se mi povtarqt,4e iskat da sa mani4ki :-D i si se 4uvstvam otli4no :wink:

vesito13
06-01-2008, 14:20
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry: Ми не знам и аз съм толко и вече наистина се отчайвам :cry: до сега винаги съм си харесвала това , че съм висока , ама тука като гледам всички повече харесват ниските :cry:

dimanushka
06-01-2008, 21:53
хахахаа 150 см съм..... и кво??? аз пък си се харесвам... веднъж си вървях из града и случааайййййно чух зад мене някви момчета да си говорят и единия каза:"да ама е мн ниска бе" .. ми като съм ниска да не би да съм нещо по нищожно ???? мога да ви кажа на всичките че да си ниска е по добре от колкото да си мн висока.... тва ни е чара на миниончетата.. мен ме е яд че съм ниска само защото ми е по-трудно като играя волейбол(разпределителка съм) ама въпреки тва намирам начин да се справя....

Big_JoJo
06-01-2008, 22:01
Определено по-високички, баси все пак съм 196 :D

Big_JoJo
06-01-2008, 22:21
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry: Ми не знам и аз съм толко и вече наистина се отчайвам :cry: до сега винаги съм си харесвала това , че съм висока , ама тука като гледам всички повече харесват ниските :cry:

О не са притесняваите а направо идваите при мен да ви утешавам* и 2те :D

Ou7taControL
06-02-2008, 05:41
аз съм 1.70 и се имам за висока... а тук повечето писахте че харесвате по нисички... охх еми съдба :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kroasandvi4
06-02-2008, 06:52
По-високи , въпреки че съм висок 1.70.

Ако искате му викайте комплексарщина , просто не ми е толкова кеф с по-ниско момиче.

П.С. Естествено ,че правя компромиси за характер и акъл. Височината е генетично предразположена.

FanTa_rS
06-02-2008, 07:34
168 is the perfect hight :grin:

Ivalinka
06-02-2008, 10:38
аз съм 174 и имам проблем....момчето,което харесвам,е с 2 см по-ниско от мен.аз лично предполагам,че той би си паднал по по-ниско момиче...

vesito13
06-02-2008, 11:05
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry: Ми не знам и аз съм толко и вече наистина се отчайвам :cry: до сега винаги съм си харесвала това , че съм висока , ама тука като гледам всички повече харесват ниските :cry:

О не са притесняваите а направо идваите при мен да ви утешавам* и 2те :D е това е, едно момче поне да харесва високи момичета :grin: :grin: :grin:

Nutty_
06-02-2008, 18:29
Еми..аз съм ниска 1,50 :( и винаги съм искала да съм висока поне 1,65-1,70 :cry: ама то е и наследствено и така..според мен няма значение височината,ама момчетата ,които съм харесвала хпочти всички харесват високи момичета :shock: ..Не знам,честно казано спря да ми пука колко съм висока вече,а пък и 1 приятелка е 1,80 висока :)

bishop
06-02-2008, 19:01
хич не ми пука колко ще е висока, стига да не стърча с 3 глави над нея, което е малко вероятно.

BulgariaZaBulgarite
06-03-2008, 14:39
По-високи , въпреки че съм висок 1.70.

Ако искате му викайте комплексарщина , просто не ми е толкова кеф с по-ниско момиче.

П.С. Естествено ,че правя компромиси за характер и акъл. Височината е генетично предразположена.
Браво, преди се оплакваше, че си към 165см. ако си спомням правилно. Радвам се за тебе, защото си много интелигентен човек. Щом сега си 170см. дано дръпнеш още поне 5-6 см. :D.
А по темата високи много ясно. Все пак съм 196см. 8-)

BulgariaZaBulgarite
06-03-2008, 14:45
hight

MoonAngel
06-03-2008, 14:46
Е, няма нищо лошо да си висока. Това значи, че не си за всеки мъж. Аз съм 1.70 :)

babity
06-03-2008, 17:41
ари растете бе, шибаняци, напоследък всички мъжаги сте по - ниски от мен... бах ва! :D :D :D :D :D

Kassu
06-03-2008, 17:51
ари растете бе, шибаняци, напоследък всички мъжаги сте по - ниски от мен... бах ва! :D :D :D :D :D

Колко си? :shock:

Ниските момичете са сладки, колкото по-ниска толкова по-сладка :oops:
Естествено височината не е от голямо значение, поне за мен.
А пък, ако момичето е по-високо, може би ще се чувствам малко неудобно :? Не знам, не ми се е случвало 8-)

babity
06-03-2008, 18:06
човече, хич не съм висока и те пак са под мен, деееее*а! 1.70 съм

kroasandvi4
06-03-2008, 19:00
ари растете бе, шибаняци, напоследък всички мъжаги сте по - ниски от мен... бах ва! :D :D :D :D :D
Нещо не разбрах какво искаше да кажеш. Хехехехехех.

babity
06-03-2008, 19:02
Eми, че всички момчета, с които се запознавам са по - ниски от мен!

Kassu
06-03-2008, 19:14
човече, хич не съм висока и те пак са под мен, деееее*а! 1.70 съм

аа ок 8-) аз си помисих че си 3 метра :D

Big_JoJo
06-03-2008, 21:02
хич не ми пука колко ще е висока, стига да не стърча с 3 глави над нея, което е малко вероятно.

хех де да можех да кажа и аз същото :lol:

5StaR
06-03-2008, 21:25
Ако е арна ми е все тая, обаче за предпочитане да е по-ниска от мен ;)
<=180.

gazar
06-04-2008, 04:12
Не мога да пипам момичета под 169.9 смПо-тъпо мнение не съм чувала :D :-D Защо какво ни е на нас миньончетата?Това,че не сме куки ли, не те кефи?Преди май не мислеше така,ама както и да е! :shock: Аз може да съм ниска,но в мен всеки инч е съвършен, за разлика от теб.
Бейби, виж в гугъл какво пише за 'иронията '. :smt001
:D :D :razz: тоя е закова

babity
06-04-2008, 06:53
Дааа беее 1.57 и като се загубите в навалицата и с полиция да я търсиш. :lol: :lol: :lol: :lol:

babity
06-04-2008, 07:42
Въпрос на вкус... :)

babity
06-04-2008, 07:47
Е, глупости как ше ме засегнеш, аз съм наясно, че неможе всички да харесват "жирафи" ;) 1.70 съм, не съм от най - най - най - високите, ама в повечето случаи наистиа се чувствам като жираф :(

babity
06-04-2008, 07:56
любовта е сляпа... 8-)

а аз съм като саката с токчета :lol: :lol: :lol:

Lekov
06-04-2008, 08:42
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли :shock: как ще се самоубиваш ве миличка :P Мойто мнение че нисичките момичета са мн по сладички от високите :)

П.С.: А и нали знаете акъл на високо не вирее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

kuklichka_bg
06-04-2008, 09:01
Е....хайде да видим сега мъжкото мнение по темата 8) :-P

ti si super tapa oFCA!

kuklichka_bg
06-04-2008, 09:01
Аз кът съм само 160 см да се самоубивам ли :shock: как ще се самоубиваш ве миличка :P Мойто мнение че нисичките момичета са мн по сладички от високите :)

П.С.: А и нали знаете акъл на високо не вирее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pak pri tebe kat gledam vaobshte ne vireee

kuklichka_bg
06-04-2008, 09:04
Е, глупости как ше ме засегнеш, аз съм наясно, че неможе всички да харесват "жирафи" ;) 1.70 съм, не съм от най - най - най - високите, ама в повечето случаи наистиа се чувствам като жираф :(

4i i az sam 1.70 e ko xaxaxa super si e a ne da sam 1.60 i da sa ka4vam na tokove 10sm
Ti ako se 4ustvash jiraf kakvo li im e na voleiboliskite basketbolistkite az jiveq do edna zala i kato gi gledam kfi sa visoki jal mi staa

kuklichka_bg
06-04-2008, 09:05
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry: Ми не знам и аз съм толко и вече наистина се отчайвам :cry: до сега винаги съм си харесвала това , че съм висока , ама тука като гледам всички повече харесват ниските :cry:

abe q da ne se kompleksirvash ot edin tap forum det e palen samo s ......... :-)

bqsna_teenagerka
06-04-2008, 09:05
Аз съм момиче... и съм за това.. да има любов.. а вече какъв ще е ръста на момичето няма значение!!! Само да не е по висока от мъжа си :D
П.С Все пак гласувах за "високи"

SamRothstein
06-04-2008, 09:26
ниски – миньончета рулз :)

BulgariaZaBulgarite
06-04-2008, 11:28
Нормално ниските момчета да предпочитат миньончета, а високите...високи................... ...........

PePeLePew
06-04-2008, 11:38
миниончетата ме подлудяват адски много ме кефят как изглеждат някакси много палави :)

Remini
06-04-2008, 11:44
Нормално ниските момчета да предпочитат миньончета, а високите...високи................... ...........

Падам си по ниски бонбончета....при 1.85 мой ръст,маце 1.65 ще ми приляга перфектно :D Слагам я в задния си джоб и потегляме 8)

vesito13
06-04-2008, 11:48
Ми аз като съм 175 кво да правя :cry: Ми не знам и аз съм толко и вече наистина се отчайвам :cry: до сега винаги съм си харесвала това , че съм висока , ама тука като гледам всички повече харесват ниските :cry:

abe q da ne se kompleksirvash ot edin tap forum det e palen samo s ......... :-) нищо де мен ме харесват по-високите , то това си се казва истински мъж :grin: :grin: :grin: а тези тук какво да ги правя като са и те някакви джуджета нека си харесват ниски момичета 8)

BulgariaZaBulgarite
06-04-2008, 12:00
Едни от най-желаните жени в света са над 180см. Ана Иванович и Мария Шарапова така, че си правете сметка.

vesito13
06-04-2008, 12:47
Едни от най-желаните жени в света са над 180см. Ана Иванович и Мария Шарапова така, че си правете сметка. поуспокоих се малко вече , явно има кой да харесва и високи жени :-)

GregoryHouse
06-04-2008, 12:51
Падам си предимно по средни...към 170-5 ама и по нисички не отказвам... :D

Remini
06-04-2008, 19:05
Едни от най-желаните жени в света са над 180см. Ана Иванович и Мария Шарапова така, че си правете сметка.

Всеки с вкуса си....Доколкото си спомням Kylie Minogue имаше доста фенове..а май беше и ниска на всичкото отгоре.. ?!
Доста от известните холивудски актриси не са яли достатъчно като малки :D

sladku_bebzi
06-04-2008, 19:18
Едни от най-желаните жени в света са над 180см. Ана Иванович и Мария Шарапова така, че си правете сметка.
Шарапова - ОК.Обаче Иванович къде я причисляваш при най-желаните.Да, тя си е хубава, ама все пак не мисля, че може да се сравнява с Шарапова.Освен тва тея двете са спортистки.. нормално да са високи!

BlueFace
06-04-2008, 19:41
Еми незнам момичета над 1.65 за какви се броят бих казал средни ама няма такъв отговор естественно ,защото авторката е много съобразителна..... :grin:

nevito0
06-04-2008, 19:47
хах абе мъничките сме по-сладички ;] :P

angelllll
06-05-2008, 06:12
хах абе мъничките сме по-сладички ;] :P
естествено ниските жени са най-желани :D :-)

_dust_
06-05-2008, 06:15
ми нз кво му е естественото ...
моите познат само говорят за разни дългокраки мацки и т.н. ,т.н.
..според мен(моите познати-пичове) важното е да имаш готино тяло пък ниска ли си или висока нема значение.

Nutty_
06-05-2008, 11:52
Ае стига,достатъчно комплекси имам заради височината...

i_hate_you_but_i_love_you
06-05-2008, 14:01
Съгласна съм с wasntme_ :P Всеки с предпочитанията си.. Аз съм висока и съм доволна от ръста и тялото си :) А защо мислите че моделите са високи.. :grin: .. правете си сами изводи 8-)

_elle_
08-11-2008, 18:56
ee ся верно е нисичките са по сладки ама високите хахх според мен ние други качества си имаме е не стаа вапрос за 1и90 ама аз съм 176 и ко лечно аз не познавам момчета на моята възраст които да са по ниски от мен всмисъл познавам ама те са детската градина и както в предния отговор някой беше писал защо моделите са по 180

BulgariaZaBulgarite
08-11-2008, 21:28
Е защо поднови темата...сега пак ще има компексирани....

Amateur
08-11-2008, 23:02
Нисичките ми харесват повече!

asasfdf
08-12-2008, 00:23
160-170 са ми топ :P 8-) :D

BaiToq
08-12-2008, 05:08
На Бай Тоя му е по-комфортно
с над 169,защото той е 190см.

Canada_Bulgaria_girl_
08-12-2008, 06:04
абе хора аз съм 170 голяяма работа ! мн се дразня като се карате за такива неща ами като има мн ниски момчета мн ясно че не върви до тях да е по високо момиче пък и несмятам че някое високо момиче би тръгнало с някои които е по нисък от нея! моята най добра приятелка е доста ниска ноо това не и пречи и с ниски и с високи момчета да ходи, личен избор аз пък винаги съм харесвала мн високи момчета ако си намеря някои над 184-5 перфектнооо ама каквот дойде по е важно да ме уважава каквато съм! тъй че за всеки полет си има пътници тъй че не се коркайте за глупости хорааа има достатъчо други причини да се ядосвате недейте се хабете за такива глупости и ей по нисичките без такива обиди гадно е и подло! аз не бих ви нападнала тъй че без такива!! аман от глупости! и авторката според мен тази тема е адски безмислена!!!

asi_basi
08-12-2008, 07:37
Za kakvo sporite? Vseki s vkusa si, nqkoi predpo4itat minion4etata drugi po visoki momi4eta a treti kvot doide :-P . No ne sam saglasna deto kazvate, 4e minion4etata bili po-sladki i nai-jelani, nie visokite da ne sme za bukluka? Naprimer biv6iq mi mi e kazval, 4e mnogo haresva tova 4e sam visoka no vse pak sladka :).
Az mnogo si haresvam viso4inata i tqloto, dobre 4e ne sam se rodila niska

annt
08-12-2008, 11:22
Za kakvo sporite? Vseki s vkusa si, nqkoi predpo4itat minion4etata drugi po visoki momi4eta a treti kvot doide :-P . No ne sam saglasna deto kazvate, 4e minion4etata bili po-sladki i nai-jelani, nie visokite da ne sme za bukluka? Naprimer biv6iq mi mi e kazval, 4e mnogo haresva tova 4e sam visoka no vse pak sladka :).
Az mnogo si haresvam viso4inata i tqloto, dobre 4e ne sam se rodila niska

Taka e...Az sushto sum visoka- 178 cm.I kakvo ot tva 8) !Ne mislq,che tova e v moi minus.Naprotiv...Vseki si ima pravo na izbor,vseki haresva razlichni momicheta i momcheta.