PDA

View Full Version : момчета кажете:)



slun4ice_90
12-03-2007, 15:43
Имате ли идеал за момиче и какво трябва да притежава едно момиче,за да я харесате? :twisted: :-P :wink:

ANTIHUMAN
12-03-2007, 15:46
Нямам идеал за момиче като бях малък имах! Значи на 5 години идеала ми беше : Руса красива умна с големи бомби
сега е : Да ме обича и аз нея!
Но такъв идеал нямам ,то и любов няма ама ади .............

stealthyGirl
12-03-2007, 15:57
Нямам идеал за момиче като бях малък имах! Значи на 5 години идеала ми беше : Руса красива умна с големи бомби
сега е : Да ме обича и аз нея!
Но такъв идеал нямам ,то и любов няма ама ади .............Хъм.. ти не беше ли ония 'дето мрази хората (както сочи и ника ти..).. 8-)
А и какви бомби на 5 за бога?!

ANTIHUMAN
12-03-2007, 16:09
StEaLtHy_girl бях на 5! Какво очакваш от 5 годишно момченце дето си играеше пред блока на ,, Мишките рокери от Марс'' ! Сега момченцето го няма отиди някъде в миналото просто ме напусна без предупреждение ( няма го детството ) Сега съм сам и това
Да аз съм дето мрази хората ! Имаш да кажеш нещо против хората ли? Говори колкото искаш всички са еднакви .
Чао , беше ми приятно да ти отговоря 8)

slun4ice_90
12-03-2007, 16:09
Нямам идеал за момиче като бях малък имах! Значи на 5 години идеала ми беше : Руса красива умна с големи бомби
сега е : Да ме обича и аз нея!
Но такъв идеал нямам ,то и любов няма ама ади .............Хъм.. ти не беше ли ония 'дето мрази хората (както сочи и ника ти..).. 8-)
А и какви бомби на 5 за бога?!Абе ставаш смешна,мила той не мрази хората,а такива като теб :-x Не говори така за човек,който не познаваш,твоя тъп комент,не ми е нужен :lol: Аз го познавам свестен е, и е пич. :evil:

krisi_bep
12-03-2007, 16:26
Абе прекалявате с тези теми бе. не виждате ли колко пъти се повтаря една и съща тма. пуууу :x

kael
12-03-2007, 16:40
идеал ..хммм .... чернокоса с сладка усмивка и да ме обича ест. xD

stealthyGirl
12-10-2007, 16:19
StEaLtHy_girl бях на 5! Какво очакваш от 5 годишно момченце дето си играеше пред блока на ,, Мишките рокери от Марс'' ! Сега момченцето го няма отиди някъде в миналото просто ме напусна без предупреждение ( няма го детството ) Сега съм сам и това
Да аз съм дето мрази хората ! Имаш да кажеш нещо против хората ли? Говори колкото искаш всички са еднакви .
Чао , беше ми приятно да ти отговоря 8)хъ-хъ.. Абе исках да кажа просто, че щом мразиш хората, как ще харесваш момичета.. то ми е ясно, че всички момчета харесват момичета (освен обратните дее), но ти каза в една тема, че мразиш хората.. ня'ам нищо против теб, просто исках да ти покажа, че щом мислиш за момичета изобщо (а и не ме напсува примерно в поста си :razz: ) не мразиш хората...

@slun4ice_90 ти също си ми ясна.. ;) Какво съм казала против него, бе? В другия ми пост имаше само два въпроса.. (може интонацията да не е добра, но мненията му просто ми изглеждаха противоречиви ;) :?
АААА и защо да мрази такива като мен?! К'во съм му направила с един пост в тоя форум :D (в който няма убиди и т.н.)

BoЯе
12-10-2007, 19:59
Имате ли идеал за момиче и какво трябва да притежава едно момиче,за да я харесате? :twisted: :-P :wink:
Аз гледам погледът и усмивката с която ме гледа. 8)

Jus7m3
12-11-2007, 13:03
Чернокоса,сладка,с пиърсинг и да не е от ограничените хора,но по принцип свободните хора с пиърсинг не са ограничени ;)

по принцип не си спазвам идеалите

а имам и друг идеал за момиче Да се казва **** ,да се държи като нея,да мисли като нея,да изглежда като нея и да е тя :D

Vladkoy
12-11-2007, 14:43
Интелигентна, чернокоса, черноока по възможност със пиърсинг на езика ( много ме кефи да се мляскам ( и не само ;)) с мацки с желязо в устата ).

Но все пак вътрешния свят е ценността на човека.

_VIP_
12-11-2007, 14:47
idealat e da me izdarji poveche ot 5 meseca :D

TreeHill
12-11-2007, 15:03
idealat e da me izdarji poveche ot 5 meseca :D
подяволите това беше добро =P

Icko_pld
12-11-2007, 16:16
Ideala za momi4e e ne6to otnositelno za men edno momi4e trqbva po nqkakav na4in da mi e simpati4no da mi haresva van6no i da e umni4ka razbirase :wink: no nai vajnoto e da ima lubov drugoto ne e ot zna4enie :wink: :-| =;

FreeRunBoY
12-11-2007, 17:01
Аз да я обичам и тя да ме обича също и да си допадаме друго не ме интересува. :wink:

Puhcho0
12-11-2007, 17:55
hi all ae az da vi kaja mislq taka : moq ideal za momi4e e s kestenqva kosa ,malki g1rdi ,i da e dobri4k (':twisted:') a i ymna ,kakto s16to i tq da me obi4a i az da q obi4am (':wink:')[/quote]

Puhcho0
12-11-2007, 17:56
hi all ae az da vi kaja mislq taka : moq ideal za momi4e e s kestenqva kosa ,malki g1rdi ,i da e dobri4k (':twisted:') a i ymna ,kakto s16to i tq da me obi4a i az da q obi4am (':wink:')[/quote]

Puhcho0
12-11-2007, 17:57
hi all ae az da vi kaja mislq taka : moq ideal za momi4e e s kestenqva kosa ,malki g1rdi ,i da e dobri4k (':twisted:') a i ymna ,kakto s16to i tq da me obi4a i az da q obi4am (':wink:')[/quote]

Yung-Joc
12-11-2007, 18:01
да изглежда добре :wink: да нее много надута и да не е от най умните(не няква много тъпа де) 2 акъла на едно място не са разбират

quowushe
12-12-2007, 06:26
Да не се опитва да прави женски номера - лесно се усещат и дразнят. Да не разиграва и да не се превзема. Да е естествена и да обича истински.

kroasandvi4
12-12-2007, 07:50
Кротка , умна , спокойна , без предразсъдъци (нисък съм) , с добро чувство за хумор.
Външният вид също ми е важен , донякъде(няма да се лъжем).

P.S. За тези , които им изглежда странно - доста нервен човек съм, не обичам да ме разиграват на въдица разни кифли.

GD
12-12-2007, 07:55
Аз също нямам идеал за момиче но според мен най - важното е както се споменава да си допадаме, да има любов между нас, да се разбираме и да се обичаме :wink:

mgxpower
12-12-2007, 08:25
Да е добра да е умна красива с чувство за хумор с красиви очи обожавам очите...да ме обича мойто момиче е именно такова за това и си я обичкам адски много въпреки това ,че понякога малко е ядосва! :evil:

kakaomen
12-12-2007, 08:27
На нивото на интелект на моя милост, за да може да спорим на научни и исторически теми ( скучно е само в форумите), достатъчно красива и да ме обича. :)

marlu
12-12-2007, 16:12
Дори и човек да има идеал за момиче, което не е много нормално защото така се ограничават момичетата които може да хареса до минимални ако не изчезнат напълно ....според мен поне незнам за други едно момче а дори и момиче дори и да има идеал за противопожният пол това не го/я лешава от шанса да се влюби за някои които не отговаря на нито един от идеалите му/и ..... но това си е мое мнение ...аз поне нямам идеал за момиче а и дори да имах нямаше да се надявам да срещна момичето на мечтите си демек момиче което отговаря на всичките ми представи за идеално момиче.... защото любовта не може да дойде когато ти решиш а идва когато най-малко я очакваш ....!

oziato
12-12-2007, 18:53
MOMI4ETO NE E HUBAVO DA E NQKVO LIGAVO,DA SI DARZI NA DUMATAWI DA MI DOPADA KATO 4OVEK,A KRASOTOTO ZA MEN E NA 2RI PLAN,VSE PAK AKO NQKOQ ME DRAZNI QKO DORI I DA E MIS SVIQT PAK STE Q 4UPQ

NaSkO_
12-12-2007, 23:18
Nqmam ideal no edno ot neshtata koeto e ne trqbva da e debela ina4e si4ko drugo ne e ot zna4enie :P

ivakavlad
12-13-2007, 07:36
качествата който трябва да има едно момиче са:
1.Да не е проста като дървото зад блока
2.Да не се прави на такава каквато не е
3.Да е откровенна с мен на 100%

това е в общи линии

vikipf
12-13-2007, 07:47
Идеала за момиче съм аз... :D
Само да се махне малко от лигавщината и съм идеална.. :D

NaSkO_
12-13-2007, 15:00
Идеала за момиче съм аз... :D
Само да се махне малко от лигавщината и съм идеална.. :D
hehe i shto pa mislish taka? opishi se dai snimka da te ocenim :D