PDA

View Full Version : Бившите



zsp
12-03-2007, 16:10
Ако някой има мнение, терзания или някакви въпроси, свързани с бившите - били те Ваши или на приятеля/ката Ви, нека ги сподели тук.

50cent
12-03-2007, 16:18
хаха като каза бивши веднъш двете бивши и настоящето ми гадже се срещнаха и направо ме направиха .....
ако бях пинокио носа ми щеше да е поне 10 км от лъжи

EGG
12-03-2007, 17:33
Това е извървяна пътека и не бива да се върви отново по нея, по-точно да се тъпче. Така или иначе пак ще се стигне до раздяла. :(

bsd
12-03-2007, 17:37
хаха като каза бивши веднъш двете бивши и настоящето ми гадже се срещнаха и направо ме направиха .....
ако бях пинокио носа ми щеше да е поне 10 км от лъжи

и на мен ми се е случвало и естествено ги лъгах (и как не на едната и бех първия, сетете се за какво си говореха)

bebok
12-03-2007, 19:03
хаха като каза бивши веднъш двете бивши и настоящето ми гадже се срещнаха и направо ме направиха .....
ако бях пинокио носа ми щеше да е поне 10 км от лъжи

и на мен ми се е случвало и естествено ги лъгах (и как не на едната и бех първия, сетете се за какво си говореха)



xaxa e pone e bilo zabavno :D

spark_94
12-03-2007, 19:21
хаха като каза бивши веднъш двете бивши и настоящето ми гадже се срещнаха и направо ме направиха .....
ако бях пинокио носа ми щеше да е поне 10 км от лъжи

и на мен ми се е случвало и естествено ги лъгах (и как не на едната и бех първия, сетете се за какво си говореха)



xaxa e pone e bilo zabavno :DМн смешно ще да е било хубаво ,че на мене не ми се е случвало .... оЩе :smt002

sweet_sorcerer
12-03-2007, 20:58
Тцтц....моят бивш щеше да се бие с настоящтия защото той ме бил "откраднал".... :-D чак и се заплашваха да се стрелят,абе беше мн гадна ситуация....ама сега сичко е наред \:D/

50cent
12-03-2007, 21:52
а хора на някои случвало ли му се е гаджето и бившето да са мн добри приятелки е тва сега ви казвам ми се е случвало и е ужасно аз неможех да си поема дъх мама му стара беше много тъпи и затва скъсах олеее всеки път имаше някви скандали абе ужас не го пожелавам на никои

Wrathchild
12-04-2007, 05:38
Тцтц....моят бивш щеше да се бие с настоящтия защото той ме бил "откраднал".... :-D чак и се заплашваха да се стрелят,абе беше мн гадна ситуация....ама сега сичко е наред \:D/Пфхахаха... бившия заплашваше сегашния, че ще го смачка от бой :lol: После пък започна да му говори 330 глупости, как преди него ме е минала цяла София и как постоянно съм го била лъгала (сегашния) и му казвал всичко това за да го предпази... :razz:

bebok
12-04-2007, 05:45
Тцтц....моят бивш щеше да се бие с настоящтия защото той ме бил "откраднал".... :-D чак и се заплашваха да се стрелят,абе беше мн гадна ситуация....ама сега сичко е наред \:D/Пфхахаха... бившия заплашваше сегашния, че ще го смачка от бой :lol: После пък започна да му говори 330 глупости, как преди него ме е минала цяла София и как постоянно съм го била лъгала (сегашния) и му казвал всичко това за да го предпази... :razz:

:D :D :D

VeSna
12-04-2007, 08:05
Моля се и на Господа и на Дявола настоящото ми гадже да не срещне някой от бившите - по точно един... Ще сране "майка плаче, татко реве..."

emviii
12-04-2007, 08:37
:-o Мен бившата му ме мрази наяпрао ме ненавижда и се даржи кат некво пълно лапе :lol:

AnNiE
12-04-2007, 13:47
Само не разбрах кво общо има темата с секса.. :?

DevilWish
12-04-2007, 16:08
Само не разбрах кво общо има темата с секса.. :?
a o6te edin na moitо мнение... :-x

fiama
12-04-2007, 16:13
Бивш= безвъзвратно изчезнал за мен. Не искам да се връщам при бивш, дори и само в мислите си. Надявам се и никога да не се върна. Ако сме били един за друг, нямаше сега да сме си бивши...

Schnitzer
12-04-2007, 20:59
Бившата ми е шафрантия.Мерси че ме изслушахте.