PDA

View Full Version : sa4inenie-rasajdenie



sakrovi6tetu
12-03-2007, 16:16
molq vi be hora-pomogne te!!!!!nqkoi samo da znae:sa4inenie rasajdenie na "maminoto detence na luben karavelov samo4e trqbva da e po temata:neostarqva6ta povest za tajnia krai na jivota bez trud i cel.Tova e,samo nqkoi da mi kaje pone ne6ti4ko 6te mu bada mn blagodarna!!!!!

LaDy_DaQnA
12-03-2007, 16:28
amii az o6te ne sym stignala to tova razsyjdenie no predpolagaam 4e trqbva da pi6e6 za6to povestta 6te ostane vyv vremeto s kakvo 6te se zapomni i na kakvo ni u4i za6toto tazi povest e kato pogovorkite te sa vinagi verni ii slu4kite ot povestta gi e imalo vinagi i vinagi 6te gi ima (viziram bedni-bogati piqnici lenivci i pr.) nadqvam se maalko da sym ti pomoglnala uspeh4eta :P

sladur4e_yo
12-03-2007, 17:30
Mojesh da napishesh sa rolqta na komposicionnata ramka(proisvedenieto sapo4va i savurshva s opisanie sa kasunluk).4res neq se postiga useshtane sa povtarqne na deistviqta.Geroite nqma s kakvo da budat saapomneni,nqma s kakvo da ostanat v istoriqta.Trqbva da napishesh iscqlo sa degradiraneto na nikola(ot gjulovite gradini do vlashkite ulici,tova e putq na edno 4oveshko padenie).Opishi podrobno i putq po koito nikol4o e vurvql sa da stigne do takova padenie.Skakvo e vinoven daskal slave sa padenieto,s kakvo sa vinovni Neno i Nenovica,S kakvo e vinovno obshtestvoto.Naprimer 4e Nenovica sama tlaska sina si kum poroka,tq susdava v nego useshtane sa besnakasanost,prenebrejenie kum bednite.Nenovica propilqva sushto i posledniq shans Otro4eto i da bude vkarano v praviq put(krajbata na parite ot simnika).Sushto mojesh da napishesh i sa svadbata na Nikol4o s Penka-Neno i Nenovica opo tosi na4in prehvurlqt grijite si na drug,tova pokasva tehnite hishni4eski sposobnosti.Sushto moje da napishesh 4e oshte ot na4aloto na povestta se susdava usehstane sa predstoqshtata katastrofa.Opisaanieto na Neno sushto e klju4ovo purvo sashtoto to vuvejda 4itatelq v sveta na geroite i vtoro sashtoto to opisva neno kato murseliv,nadmenen,nahalen.Sravnenieto mu s 2 lebenici go prinisqva do takava stepen 4e 4itatelq moje da si dade smetka sa negoviq harakter i ejednevie.
Mai sa sega samo tva she ti napisha.Pisah go na latinica shtoto taka pisha po burso.Akoi imash vuprosi ili iskash oshte pomosht(moje i pri rasvivane na nqkoq ot podtesite) mi pishi.Nadqvam se da sum pomognala.

sakrovi6tetu
12-05-2007, 15:19
mn vi blagodarq za pomo6ta,noo vse o6te e mani4ko trqbva mi ne6to po-konretno po tazi tema ako nqkoi znae ne6to pove4e da mi pi6e:)))ina4e i dosega6nite otgovor4eta mi pomognaha dosta:))))