PDA

View Full Version : Хора-Хищници



gimikik
12-03-2007, 16:32
здравейте. В последно време а и преди откакто започнах горе долу да се си оформям характера (все още не съм напълно) имам проблем с повечето хора.Това гледат да ти влезат под кожата ако си по различен от тях край изрод си ,педал си още не знам какво си :shock: има хора широко скроени има и свястни надявам се да ги намеря то хубаво се търпи тия убиди ама в умерени количества обаче тва става прекалено.Същност аз сега съм 12-ти клас нашия клас са така ама не само там после ако отида дай боже в университет и евентуално почна работа по късно се страхувам че нещата няма да се променят :-k нито съм гаден някав да прая се на пук на някой просто май когато някой е нещастен има нужда от някой по нещастен от него (в случея аз съм този по-нещастния :evil: ) :shock: ,изумен съм от тази първичност секи гледа за себе си :завист,злоба студенина това чувствам около себе си и едвам издържам.И за финал си желая както и на вас да намеря среда от хора а не някви животни с които неможеш да разговаряш нормално ако случайно кажеш нещо по различно от тяхните свински виждания край dead si :evil:

Еми приятели някой може да ми се обиди заради тези тежки думи но това е което чувствам :?