PDA

View Full Version : Хора-Хищници



gimikik
12-03-2007, 16:32
здравейте. В последно време а и преди откакто започнах горе долу да се си оформям характера (все още не съм напълно) имам проблем с повечето хора.Това гледат да ти влезат под кожата ако си по различен от тях край изрод си ,педал си още не знам какво си :shock: има хора широко скроени има и свястни надявам се да ги намеря то хубаво се търпи тия убиди ама в умерени количества обаче тва става прекалено.Същност аз сега съм 12-ти клас нашия клас са така ама не само там после ако отида дай боже в университет и евентуално почна работа по късно се страхувам че нещата няма да се променят :-k нито съм гаден някав да прая се на пук на някой просто май когато някой е нещастен има нужда от някой по нещастен от него (в случея аз съм този по-нещастния :evil: ) :shock: ,изумен съм от тази първичност секи гледа за себе си :завист,злоба студенина това чувствам около себе си и едвам издържам.И за финал си желая както и на вас да намеря среда от хора а не някви животни с които неможеш да разговаряш нормално ако случайно кажеш нещо по различно от тяхните свински виждания край dead si :evil:

Еми приятели някой може да ми се обиди заради тези тежки думи но това е което чувствам :?

DaЯk_AнGэL
12-03-2007, 16:41
Знам, че е така.В тоя живот трябва да си супер егоист за да оцелееш. :cry: Просто трябва да не им обръщаш внимание.То като си различен от общата маса ставаш не`кво чудовище: примерно ако си по-умен или по-тъп, слаб или дебел, просто ако си различен. Обаче нали знаеш: Вие ми се смеете, защото съм различен, аз ви се смея, защото сте еднакви! :)

Sweet__Dream
12-03-2007, 16:46
Jivota naistina e egoisti4en kakto i horata.Tova ne trqbva da te u4udva vuob6te.Samiqt jivot ni pravi takiva.Tazi bednotiq,koqto ni e nastupila zdravo,glada i mizeriqta(na mesta).Pri tezi obstoqtelstva kakvi da sme nie horata??Egoisti razbira se.Vseki 6te gleda da zapazi svoeto,da bude toi na vurha.Chestno kazano az ne sum nikak egoistka,no horata sa razli4ni... :!:

Sweet__Dream
12-03-2007, 16:48
Jivota naistina e egoisti4en kakto i horata.Tova ne trqbva da te u4udva vuob6te.Samiqt jivot ni pravi takiva.Tazi bednotiq,koqto ni e nastupila zdravo,glada i mizeriqta(na mesta).Pri tezi obstoqtelstva kakvi da sme nie horata??Egoisti razbira se.Vseki 6te gleda da zapazi svoeto,da bude toi na vurha.Chestno kazano az ne sum nikak egoistka,no horata sa razli4ni... :!:

ArTanDra
12-03-2007, 17:14
Аз чувствам , че си в пубертета... и хората не са злобни , студени и всичко , което изброи. Просто сме в пубертет - тинейджърите затъпяха. Всичко се дължи на тяхната глупост и незнание, това не ги прави лоши хора просто някои трябва да ги насочи и да ги вкара в правия път. Като пораснеш също ще срещнеш простотия и незнание не се притеснявай. Ще си намериш приятели със сходни интереси и мислене , просто какъвто си ти , такива са и приятелите ти . Те са отражение на самия теб , така че не се притеснявай и не си задълбавай детската главица с дълбоки въпроси на които няма да намериш отговор.

gimikik
12-03-2007, 18:12
да прави сте напълно съм съгласен с вас, но нека ви кажа когато човек е малък няма проблем до няква степен може и аз да съм правил такива роботи като малък напълно възможно е но аз си мислех сега е така когато хората порастнат се осъзнават и сичко ще се оправи.Ама не вместо да стане по добре то става по зле големи хора сме станали на по 17-18 години а се държат кат некви тъпи копелнца с извинение и на мене ми е тъпо и на мене ми е нервно често но трябва ли някой друг да страда заради мен :shock:

Вместо да си помагаме ние сами си усложняваме живота :?