PDA

View Full Version : Как да си върна обичта й ?



DubDeluxe
12-03-2007, 17:06
знчидо преди 1 седмица ходиме и в понеделник миналия тя ми каза "не те обичам , ценя те като човек , но знаеш че насила хубост не става" а аз я обичам повече от живота си , преди известно време тя е изпитвала много силни чувства към мен , но не ми е признала и сега ми казва , че е късно , но според мен все още не съм и безразличен...помогнете не мога да издържа без нея през 1та седмица шанс който получих я обгърнах с всичко внимание на света но явно не е било достатъчно , кажете как да я спечеля обратно :-#

kael
12-03-2007, 17:13
"Как ..... " няма как .. няма магическа формула ... защо постоянно има такива като вас които все искат да си връщат нещо - НЕМОЖЕ!!! щом не те иска не те иска и толкова най много да я дразниш допълнително

Cool_Bitch
12-03-2007, 17:13
Ami badi realist.6tom tq ne te obi4a ve4e nqma kak da si q varne6

Radeto_
12-03-2007, 17:15
Съжалавам, че ще ти го кажа, но ако тя наистина не те обича, то никой от нас не може да ти помогне...

koalka
12-03-2007, 17:21
Когато чувствата не са същите, дори и да сте заедно, ще видиш, че нищо няма да е както преди.По-добре да не сте заедно, отколкото да се измъчвате или по-точно тя.И това, че изпитва нещо към теб е съвсем нормално, но се запитай дали е достатъчно за една връзка?Трябва да се примириш, защото ще ти бъде още по-зле.

MiMcHeToOo
12-03-2007, 17:22
Съжалавам, че ще ти го кажа, но ако тя наистина не те обича, то никой от нас не може да ти помогне...

точно така.