PDA

View Full Version : моля ви помогнете-съвети



cveti01
12-03-2007, 18:14
ми знчи аз съ

kifla
12-03-2007, 18:27
Не всичко е външна красота...малак си ще го осъзнаеш след време!Може би момчето е открило истинската красота на мацката и за това е с нея !Не се опитвай да ги разделиш,ПОДЛО Е! :-x

Insatiable
12-03-2007, 18:38
Баси, всеки гледа само своята изгода [-X
Как може да искаш да развалиш нечия връзка?
Намери си свободно момче и колкото искаш му се сваляй, пък и с начина ти на мислене.... не знам изчакай още няколко годинки :P

hiro
12-03-2007, 18:42
Suglasen sum s kifla

cveti01
12-03-2007, 18:47
ми не исках да прозвуча подло.не се мисля за нуква супер мацка която не се инт он чувствата на другите.точно обратното.написах онова просто защото не мисля че има нещо повече от мен колкото и егоистично да звучи

_sunshine_
12-03-2007, 19:00
ami spored men sa6to ne trqbva da im razvalq6 vrazkata vse pak moje bi tq e negoviq tip momi4e a ne ti! taka 4e....nameri si drug svoboden :!:

kael
12-03-2007, 19:19
ko подяволите иимате против брекетите ?!?!? никои не е роден с перфектни зъби ....... а тея които носят ( здължително ) тряаа са зле ли ... гах много се дразня така от някви тъпи предрасъдъци ... момчето сиима приятелка не бъди " кучката" която ще им развали кефа

sweet_sorcerer
12-03-2007, 20:35
хахс...те мога да ти каже, че брекетите не пречат, даже някои ги слагат за моден аксесоар...а по темата - съгласна съм с kifla на 100 %!!

malkata_posh
12-04-2007, 05:50
ми знчи аз съм почти на 15 и си харесвам едно момче от мойто даскало.та той е спортист-играе баскет.в момента си има гадже.и си мисля как може да е с нея-тя не е мн хубава носи брекети на всичкото отгоре.ние с тва момче не се познаваме но искам да станем приятели и нещо повече.моля ви дайте ми съвет как да се запозная с него и да ме забележи. една фр от неговия клас ми каза че не си пада мн по връзките но все пак искам да е мой.как да се запозная с него без да изглеждам смешна и жалка.чакам с нетърпение съвети!


Ei Cveti, mi da ti kaja 4estno trqbva da se zapoznae6 s nego, ili da nakara6 nqkoi ob6t fr da vi zapoznae, i ako naistina smqta6 4e 6te si dopadnete, i 4e i toi 6te te haresa deistvai!!!

XXX_f
12-04-2007, 06:13
az taka kato ti gledam temi4kata mai momi4eto ima neshto pove4e ot teb... ne se opitva da susipe edna vruzka.Shtom tq e s nego i toi s neq te se haresvat, a moje bi se obichat ne mislq 4e ima nqkoi pravo da gi razdelq.Ako iskash da se zapoznaesh s nego , no bez da si proli4i 4e go haresvash nqma kak da stane.I nai - golemiq maloumnik shte razbere che go haresvash. Ne si vri nosa v 4ujdite rab oti.

koalka
12-04-2007, 06:54
Абе, момиче ти в кой свят живееш?Това, че е с брекети нищо не означава...Може да има много други качества, затова да е с нея, може в неговите очи да е хубава.В твоите естествено, че няма да е, като искаш ти да си с него, а не тя. :wink:

doktora1mw
12-04-2007, 07:18
Преди да предприемеш нещо коквото и да е разбери дали дали той наистина я харесва или работота е да няма празно

Wrathchild
12-04-2007, 07:26
Първо това, че за теб не е много хубава не значи, че той не я намира за красива. За него пък може ти да си плашило.
И като носи брекети какво? Това нещо по-малко ли я прави от теб?
Моето момиче, ще ти кажа едно нещо - не си позволявай да си пъхаш носа там, където двама души имат връзка. Първо, че не е етично. Второ, че ако на теб ти отмъкнат гаджето няма да ти е много приятно. Трето, опичай си акъла, защото обикновенно такива, които се намесват и се опитват да разделят дадена двойка обикновенно не дава очакваният резултат - ти да 'премахнеш' съперницата и пича да тръгне с теб, а точно обратното - хем да не я премахнеш, хем момчето, което харесваш да те намрази. Отделно, че можеш и боя да си изядеш...