PDA

View Full Version : И сега на къде БЛОКИРАХ напълно :(



w0w
12-03-2007, 19:07
zdraveite otnovo.Pi6a otnosno minalata mi tema za6totot stanahe 1 ne6ta koito me srinaha,takmo imah nadejdi i si4ko se precaka :cry: "....taka kakto kazah predi se zabivahme s nego,pisahme si posle ni6to-do sno6ti.Bqh na diskoteka v negoviq grad i cqa ve4er si zasi4ahme pogledite,sled koeto az otidoh na negovata masa pri 1 fr i toi zapo4na da tancuva s men,posle me pokani na negovata masa i taka pokani me na baven tanc gu6ka6e me i nakraq se celunahme...".Kkogato stana tova ima6e 1 momi4e s nego i az mislqh 4e hodqt,no kogato toi doide pri men i go poitah otre4e...pisah mu sms-varna mi i toi,dnes mi be6e kliknal i si4ko si be6e to4no...dokato v u4ili6tete bratov4edkata na vaprosnoto momi4e ne mikaza 4e tq se zanimavala s nego i bila bqsna kogato ni vodqla,4e se skarali i taka,a toi kaza 4ene hodqt ama ne sam sigurna.I zativa re6ih d amu napis6a sms i mu kazah trqbva6e d amikaje6 4e 6te ima problemi s momi4eto neznah sajalqvam,a toi mi varna "kakvi problemi e pravila" i az mu obqsnih 4e e razbrala i e bila bsna i 4e etrqbvalo d amikaje za da ne stava tova.NO SEGANZ DALI E DO6AL PRI MEN ZA6TOT SA SE SKARALI NAPUK,ILI TQ GO HARESVA A TOI NEQ NE NEZNAM I AZ NE OTRE6E 4E Q HARESVA NO I NE POTVARDI :-# TOGAVA ZA6TO DOIDE ZA6TO MI PISA ZA6TO MI KLIKNA MOQLVI AMA MN VI MOLQ DAITE MI SAVET KAKVO DA PRAVQ 4E VE4E NEZNAMMMM :cry:

nestle
12-03-2007, 19:34
shtot mom4etata sa tapanariiiiii !!!!!!!!!

n1ght_shadow
12-03-2007, 19:36
стига праи по 1000 еднакви теми е .....

MiMcHeToOo
12-03-2007, 19:43
Споко, според мен момчето има интерес към теб, просто ако ти беше казал, че има гадже щеше да се дръпнеш от него, а сега гледа тая как да я разкара.

kael
12-03-2007, 19:44
shtot mom4etata sa tapanariiiiii !!!!!!!!!
колко "умно" хехе ... NOT

w0w
12-03-2007, 19:49
EMI NZ DLAI ISKA DA Q RAZKARA ZA6TOTO TOI KAZA 4 ENE HODAT, A BRATOV4EDKA I KAZA 4E SE ZANIMAVAT AMA TOI ME MI OTRE4E 4E IMA NE6TO KAM NEQ NO I NE POTVARDI SAMO ME POPITA KAKVI PROBLEMI OH NZ KAKVO D APRAVQ :cry: :cry: ](*,)

kael
12-03-2007, 19:51
ти ко очакваш да каже братовчедка и >.< много ясно че така ще каже за да се скарате и да може оная да му се лепне ( поне аз така бих си помислил )

koalka
12-03-2007, 20:05
Моля те...поне отделяй думите една от друга, едвам го разчетох...
По темата - момчето може да има интерес към теб, но пък не бързай.Изчакай той да направи нещо, вече си поговорила с него.Сега остава той да реши за себе си.

kael
12-03-2007, 20:31
Моля те...поне отделяй думите една от друга, едвам го разчетох... me ?

50cent
12-03-2007, 20:44
стана ми смешно като я прочетох тая тема нз защо ама ме напуши на смях :D :D :D :D :-D :grin: ебахти

ааааа стига ле тва беше голям смях

значи тои те харесва и ти го харесваш ама няква друга го харесвала обаче тои не я харесва
ооле тук се намесвам аз и казвам наи добре една хубава шведска да направите апък ако не ви се прави може да го питаш как мисли да се справи с тая работа да избира и тва е малко детинско ама върши работа

B3B0K
12-03-2007, 20:58
отарви се от нея защото после мн ще сажаляваш ао трагнетеи тя все още се намесва в отношенията ви .. ли1ен опит и да мажете са идиоти ... sorry ама...

class
12-03-2007, 21:12
shtot mom4etata sa tapanariiiiii !!!!!!!!!

По-леко с думите ... Защото се съмнявам , че момчето с което си е тъпанар ( или може да е ) , но ще му го кажеш ли след 2 месеца и незнам си там колко дни ? Съмнявам се ... значи в този пост , не ние ( дори ни сложи под общ знаменател ) сме тапите , а самата ти ... Ако имаш проблем с казаното от моя страна ЛС ...

w0w
12-03-2007, 21:27
E KAK DA SE OTARVA OT NEQ KATO SLED TEZI SMS 4E SAJALQVAM 4E PRAVQ PROBLEMI NZ KO DA KAJA I DALI IMA SMISAL DA MU PI6A DEMEK MU KAZVAM OK 6TOM SI S NEQ POVE4E NQMA DA TE TARSQ NZ KAKVO DA PRAVQ A MN GO HARESVAM MN :cry: AMA NE SAM SIGURNA DALI TOI NE Q HARESVA :-# I DALI E DO6AL PRI MEN SAMO ZA6TOTOT SA SE SKARALI NO DORI I DA E TAKA AKO MU PUKA6E ZA NEQ MOJEBI NETRQBVA DA TI4A PRI DRUGA OH NZ KAKVO DA PRAVQ :cry:

lLady_MooN_RaiN
12-04-2007, 03:44
Aбе, какво значи "тя ми каза, че тя се занимавала с него". Тох бебе ли е, неразбрах? Всеки си има глава на рменете и трябва да отговаря за действията си. Момчето е голямо, оставете го то да реши.

koalka
12-04-2007, 06:52
Моля те...поне отделяй думите една от друга, едвам го разчетох... me ?Не, авторката.

XXX_f
12-04-2007, 07:01
q ne se zanimavai s tova mom4e, toi ne znae kakvo iska ako my pukashe za teb shteshe da pogovori s bivshata ili ne znam koq si da te ostavi namira i shteshe da te zashtiti.Ti nishto ne mojesh da napravish ako smqtash da si s nego my kaji da opravi neshtata s onova momi4e i da ne te zanimavat s gluposti.Pokaji my 4e nemoje da si igraqt s teb nito toi nito onova momi4e

Exoras
12-04-2007, 07:28
оле баси паниката, ам ся кошпраим :shock: :D