PDA

View Full Version : Не знам вече какво да правя...



zsp
12-03-2007, 20:06
Моля ви дайте ми някакъв съвет. Приятелката ми ме отбягва вече доста време и макар като се чуем уж всичко да е наред усещам, че има нещо. Обичам я безумно много, давам всичко за нея и не искам да я загубя.

http://koleda.page.tl/

Винаги се старая да правя всичко както трябва, да я подкрепям във всичко, но тя вече дори не споделя проблемите си...
Опитах се чрез нейна приятелка да попитам какво става, помолих я да ми помогне и отговора и беше, че всико било наред, но аз не мисля така. Всеки път когато сме заедно се чувствам като на изпит, страх ме е да не я нараня с нещо или да постъпя глупаво и не знам как да се държа. По принцип съм контактен и имам много познати и не малко приятели и всички ми показват че ме харесват такъв какъвто съм, но с нея е различно. Не мога да съм себе си, винаги напрегнат, винаги притеснен дали нещо няма да объркам...а най смешното е, че сме заедно вече почти година, а тов е от около месец вече...Мога със съвсем чиста съвест да кажа че съм влюбен в нея, обичам я повече от всичко от нея и...съм адски обуркан. Преминах през един изключително труден период. Бях изпаднал в клинична депресия, предписаха ми 3 пъти хапчета,имах сериозни проблеми с университета, с родителите ми и най-вече със здравето ми. Постарах се да не и показвам, колко сериозен е проблема,защото не исках тя да се притеснява или да си мисли нещо кой знае колко. Макар че няколко пъти и казах че имам нужда от нея и имам нужда да и споделя проблемите си, тя не поиска да ги чуе. Не я обвинявам, малко са хората които с готовност слушат проблемите на други. Но все пак аз винаги съм бил до нея, когато е имала проблем. Никога дори за секунда не съм си мислел, че мога просто да си затворя очите или да ме мързи да помогна ако мога...сега когато имам нужда, нея я няма отново.
Моля ви кажете ми какво бих могъл да направя за да и покажа колко много държа на нея и че макар да не обичам да споделям много за себе си, от няколко месеца искам да и кажа всичко за мен. Искам тя да бъде част от живота ми, както аз от нейния.

Разберете ме, тя значи светът за мен. Най приказното и нежно момиче което някога сте срещали. Всичко в нея е чувствено истинско и неподправено...тя е единственият човек, който някога е успял да ме направи щастлив...истински щастлив. Благодаря ви за помощта предварително!!!

50cent
12-03-2007, 20:19
аха ок значи прав си че и има нещо когато някое момиче каже че и няма нищо се стига до скандал наи вече

сега от теб се иска да и кажеш така
Мило какво ти има
следователно тя ще каже нищо
обаче ти отвръщаш и казваш
Ако причината е в мен ще направя всичко възможно да те развеселя моляте не ми се сърди ако аз съм виновен
би трябвало да помогне да рабереш какво и има
и не и влизаи много навътре и задълбочено че няма да и стане приятно

B3B0K
12-03-2007, 20:52
да като я попиташ какво ти е и тя каже нищо не казваи ами добре.. ест че има нещо :P мн е гадно ма като се замсиля и аз се казвам нищо а ми иде да му го изкрешя в лицето :neutral: #-o

50cent
12-03-2007, 21:05
о да и внимаваи да не се стигне до часта кадето тя ти казва ДОБРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!

което означава че сте направили голям скандал и тя с това добре ти казва :
абе я се разкараи от тука аз съм права ти грешиш ако не ти оттърва не се занимаваи смен и си гледаи пътя

хаха ако някои му трябва съвет за жените само да ми се обади

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-03-2007, 21:59
За сега най - добре да оставиш нещата така.. Сам ще разбереш по държанието и какво и е.. Така или иначе, ако има нещо, то не остава скрито задълго. Може да е временно състояние и да отмине, ти просто изчакай, времето ще покаже. Успех :)

OnFire
12-03-2007, 22:21
прави се на ударен :-o