PDA

View Full Version : Поведението й ме обърква



Licketty
12-03-2007, 20:37
Ето накратко за историйката и за това, което ме мъчи. Преди около месец едно момиче от моето училище (тя е на 15, аз на 17) ми писа в сайт за запознанства, аз и отговорих, и така почти месец си писахме. Проблемът беше, че 2-3 пъти я бях питал да излезем, без да ставам нахален мисля, и тя все си намираше някакво оправдание. Тук искам да кажа, че не знам дали си ги е измисляла тези оправдания или наистина е имала извинение. Накрая тя се съгласи да излезем и мина много добре. Приказвахме си, посмяхме се, личеше си че не й е било скучно или тъпо. Отначало мислех че нещо я е срам, и че като излезем един път ще й мине, но като я питах за вдруги ден да се помотаем след даскало пак ми каза, че вече имала планове.

Не ми е безразлично това момиче, даже ми е много симпатична, и тя също не показва че съм й безразличен, но това което не мога да разбера е защо не иска или се притеснява да излезем? Какво да правя да я оставя ли или не? Има ли начин да разбера дали наистина има причина не може да излезе с мен или просто не иска? Айде дайте някой съвет щото съм объркан вече... :?

n1ght_shadow
12-03-2007, 20:39
даи и малко време де , не я впрягай тъи изведнъж...

50cent
12-03-2007, 21:12
ох приятелю мои сега да обяснявам

значи тя е още срам нали така явно наистина те е харесала обаче даи и съвсем мааалко време трябваше да и нахалстваш малко но не натрапчиво колкото тя да си мисли че си луд по нея защото момичетата обичат чувствителни и луднали от лубов мъже ок
сега остава от теб да и се обадиш по телефона махаи скаипове чатове глупости и пишлигарски истории добрия стар телефон е наи добре
направи си някакъв план с нея и когато се съгласи толкоз

и незабравяи да и покажеш че си луднал по нея не е задължително да е вярно гледаи в очите


PEACE ;-)

Licketty
12-04-2007, 07:11
sms-ite broqt li se za nahalstvane? 8)

XXX_f
12-04-2007, 07:15
даи и малко време де , не я впрягай тъи изведнъж...

taka, taka.Izchakai okoo sedmica i pak q pomoli da izlezete ako ti kaje 4e ne e svobodna v edi koi si den q pitai koga shte moje

doktora1mw
12-04-2007, 08:31
даи и малко време де , не я впрягай тъи изведнъж...

taka, taka.Izchakai okoo sedmica i pak q pomoli da izlezete ako ti kaje 4e ne e svobodna v edi koi si den q pitai koga shte moje

но и гледай да не нахалстваш

djeini
12-04-2007, 08:58
Moje da si ima nqkvi problemi ili da se kolebae prosto.Be cqlata rabota e dosta stranna, xem te xaresva, xem ne izliza s teb i ti kazva po4ti vinagi, 4e ne moje .Shto ne is4aka6 tq da te pita dali nqma da izlezete?Taka shte si siguren 4e iska da izleze s teb,no puk ot druga strana ima momi4eta koito ne bixa pokanili mom4e na kafe.Prosto iz4akai malko vij dali tq nqma da te potursi,ako ne go napravi davai pak ti .Sled vreme shte se razbere kakvo se slu4va mejdu vas :) .Kusmet ot men dano ti se naredqt neshtata s neq

N0_feAR
12-04-2007, 10:19
еми не я притискай много, може и да е от по-срамежливите....пък и току виж наистина има некви проблеми и наистина да няма време....ддз

Radeto_
12-04-2007, 10:31
По-добре я зарежи - не ти трябва щом все си намира оправдания.

BWald0rf
12-04-2007, 12:33
Еми кажи и че я харесваш..пък ако стане нещо-добре ..
За кфо чакане става въпрос?! .. Или става или не .. средно положение по-добре да няма ;)

MoHuTo
12-04-2007, 12:45
Ами ако съдя по моето поведение, ще ти кажа, че има два варианта: 1.Да не иска да излезете; 2.Да иска, обаче да я е срам; :arrow: Моя съвет е да изчакаш малко и пак да я попиташ дали иска да излезете..пък ако пак ти каже, че има планове, питай я евентуално кога ще намери време за тебе :) Момичето може наистина да е заето + срамежливо :mrgreen:

Licketty
12-04-2007, 16:57
Ами да, момичето не е безделник ходи на танци ходи и на мажоретки за даскало 4е и учи и тя ми го е казвала че свободно време не и остава много и може и да е това като се замисля. А иначе само 1 път като сме излизали и 2рия път и кажа кажи ми "да" или "не" не е ли 99% сигурно че ще ме отреже.. не е ли малко мн прибързано тва?