PDA

View Full Version : Трудно ми е!Не знам как да го приема..



Acara
12-03-2007, 23:57
znachi imam problem s priqtelq mi..
znam che momchetata vinagi ochichkite im sharqt i ot tova se pritesnqvam...
mnogo sum revniva i postoqnno proverqvam na priqtelq mi poshtata i vsichko...bqx namerila suobshtenie che na nqkakva i bili gotini cicite.. hnishto ne kazax no povedenieto mi se promeni.. posle go pitax i bila nqkakva ot nqkakvo reality show.posle namerix suobshtenie che e pisal na nqkakva che e sexy.. toi tvurdi che e stara poznata... po princip e mnogo chesten i si kazva vsichko i me obicha... a i nqma vreme za iznevqri.. vinagi sme zedno...
no namerix neshto drygo... vliza v nqkakvy site za zapoznanstva i az go pitax i toi kaza che pravi promociq na website koito ima ... ta kazax dobre shte ti povqrvam i si napravix falshiv profil i se zagovoix... i vidqx che chak dnes e slojil tva za promociq na profila... predi ntova go nqmashe... moje da se e usetil che moje da sum az koeto ne me ebe.... znam i parolata i shte vlizam i tam da provervqvam che nishto ne pravi... vupreki che vidqx historito na pc-to my i beshe gledal i snimki i gledal jeni online..... pusti muje zashto vse im sharqt ochichkite! засхто не могат да се задожолят с тожа което имат.маика му и брат мъ казжат цхе не ми изнежеряжа.....
хора помогнете ми даите ми съвет!
заедно сме година и 3 месеца... спомена ми цхе искал да ми предложи брак!

butty
12-04-2007, 05:41
Няма защо да се притесняваш толкова. Това го правят всички мъже. Съдават си профили в различни сайтове за запознанства. Това го правим дори ние... а какво остава за тях :) С моя приятел и двамата имаме профил къде ли не.... аз се регна някъде и той веднага, защото му е интересно :-D А щом се е замислил да ти предлага брак, все си мисля че няма да ти предложи и да избяга при друга :wink: Така че ;) Relax,take it easy! :-P

XXX_f
12-04-2007, 06:27
ne mi haresva na men tova koeto pravi.Zashto ne mu kajesh 4e ne ti e priqtno taka i 4e neshto ti se struva che te mami.Pogovorete ako nqma razgovori nqma kak da se razberete. Vse pak vie ste mnogo vreme zaedno, ako ti si edinstvenata za nego toi nqma da my sharqt ochite.Moq sum sigurna 4e ne mu sharqt ochite i az edinstvena za nego

koalka
12-04-2007, 06:58
Сама казваш, че им шарят очите...приятеля ти явно не прави изключение.Дали е казал на някоя, че са й готини циците или просто ще я загледа по улиците и ще го мисли, е все едно и също. :wink:
Просто престани с тая ревност, нали казваш, че те обича и е с теб.Доста глупаво е постоянно да го следиш и да му проверяваш какво ли не...В един момент ще му писне и вместо да се опитваш да го задържиш, с това поведение ще го изгубиш.

Harum_Scarum
12-04-2007, 07:06
Няма за кво толкоз да се притесняваш!Мои и да се зарибяват с някви,но не си сигорна дали ше стане нещо по-вече а и ако няма да стане и ти му го кажеш?!?!?А е нямало нищо?!?!?!?Ама мога да ти кажа че няма нищо че му шарат очите лошо е като му зашари друго. :) Аи успех!!

Mr.bEps
12-04-2007, 07:20
znachi imam problem s priqtelq mi..
znam che momchetata vinagi ochichkite im sharqt i ot tova se pritesnqvam...
mnogo sum revniva i postoqnno proverqvam na priqtelq mi poshtata i vsichko...bqx namerila suobshtenie che na nqkakva i bili gotini cicite.. hnishto ne kazax no povedenieto mi se promeni.. posle go pitax i bila nqkakva ot nqkakvo reality show.posle namerix suobshtenie che e pisal na nqkakva che e sexy.. toi tvurdi che e stara poznata... po princip e mnogo chesten i si kazva vsichko i me obicha... a i nqma vreme za iznevqri.. vinagi sme zedno...
no namerix neshto drygo... vliza v nqkakvy site za zapoznanstva i az go pitax i toi kaza che pravi promociq na website koito ima ... ta kazax dobre shte ti povqrvam i si napravix falshiv profil i se zagovoix... i vidqx che chak dnes e slojil tva za promociq na profila... predi ntova go nqmashe... moje da se e usetil che moje da sum az koeto ne me ebe.... znam i parolata i shte vlizam i tam da provervqvam che nishto ne pravi... vupreki che vidqx historito na pc-to my i beshe gledal i snimki i gledal jeni online..... pusti muje zashto vse im sharqt ochichkite! засхто не могат да се задожолят с тожа което имат.маика му и брат мъ казжат цхе не ми изнежеряжа.....
хора помогнете ми даите ми съвет!
заедно сме година и 3 месеца... спомена ми цхе искал да ми предложи брак!
ти наред ли си #-o ? Ако си мислиш, че можеш да го контролираш, то просто се откажи или нищо хубаво не те чака :-& Ти никакво доверие нямаш към него, и във всичко се съмняваш, правейки се на на "Шерлок Холмс", как искаш той да ти казва, каквото и да е било като във всяка една от изречените му думи взираш лъжата.
Просто много го обичаш и това те докарва до излишни паранои. Съвета ми е да се стараеш да градиш връзката си, а не да я дестабилизираш по този начин. Ако той с държанието си непоказва, че се отдръпва от теб, значи няма страшно. :-o

50cent
12-04-2007, 08:01
znachi imam problem s priqtelq mi..
znam che momchetata vinagi ochichkite im sharqt i ot tova se pritesnqvam...
mnogo sum revniva i postoqnno proverqvam na priqtelq mi poshtata i vsichko...bqx namerila suobshtenie che na nqkakva i bili gotini cicite.. hnishto ne kazax no povedenieto mi se promeni.. posle go pitax i bila nqkakva ot nqkakvo reality show.posle namerix suobshtenie che e pisal na nqkakva che e sexy.. toi tvurdi che e stara poznata... po princip e mnogo chesten i si kazva vsichko i me obicha... a i nqma vreme za iznevqri.. vinagi sme zedno...
no namerix neshto drygo... vliza v nqkakvy site za zapoznanstva i az go pitax i toi kaza che pravi promociq na website koito ima ... ta kazax dobre shte ti povqrvam i si napravix falshiv profil i se zagovoix... i vidqx che chak dnes e slojil tva za promociq na profila... predi ntova go nqmashe... moje da se e usetil che moje da sum az koeto ne me ebe.... znam i parolata i shte vlizam i tam da provervqvam che nishto ne pravi... vupreki che vidqx historito na pc-to my i beshe gledal i snimki i gledal jeni online..... pusti muje zashto vse im sharqt ochichkite! засхто не могат да се задожолят с тожа което имат.маика му и брат мъ казжат цхе не ми изнежеряжа.....
хора помогнете ми даите ми съвет!
заедно сме година и 3 месеца... спомена ми цхе искал да ми предложи брак!

еми ся мнение от мъжката страна да дам

ами кво да ти кажа тва е пълна простотия тва кадето го правиш наи много да му писне и да те напусни аз чесно ти казвам ако бях аз нямаше да те търпя без да се обиждаш лично ама си е така неможе тои човека си има личен живот ся

chocoleptic
12-04-2007, 08:07
хаха еми нормално е всички мъже го правят гадно е ама к'во да се прави недей се паникьосва толкова ..

Presley
12-04-2007, 08:12
Еми нормално е :D Не се ядосвай.Все пак е с теб ,нали.

led_i_ogyn
12-04-2007, 09:27
Сама казваш, че им шарят очите...приятеля ти явно не прави изключение.Дали е казал на някоя, че са й готини циците или просто ще я загледа по улиците и ще го мисли, е все едно и също. :wink:
Просто престани с тая ревност, нали казваш, че те обича и е с теб.Доста глупаво е постоянно да го следиш и да му проверяваш какво ли не...В един момент ще му писне и вместо да се опитваш да го задържиш, с това поведение ще го изгубиш.

Така е...

n1ght_shadow
12-04-2007, 09:40
сички са така стига си набива излишни филми и ти... като гледам даже и му нямаш голямо доверие щом постоянно го следиш и т.н.
затуи че са отписни малко и излез от филма...

Котарана
12-04-2007, 10:02
"Браво" продължавай в същият дух и ще останеш без него скоро ! От всичко дето прочетох ме навява на мисълта, че му нямаш никакво доверие, което е мн лошо. Престани с тези сцени, сайтове, глупости... !
А и това с заглеждането просто няма как го промениш, всеки мъж го прави, дори и аз се заглеждам и коментирам др мъже, но това не значи нищо.

Navixo
12-04-2007, 12:00
Ти по-добре се радвай че не ти е зарязал гъза досега щото си толкова нахална. Кво го шпионираш момчето кво кат е казал че на няква и били големи циците то нема нормално момче дето ако му покажеш яка мацка да не му хареса как изглежда.

Освен ако не е гей, остави пича на мира и си се кефи

r0yS
12-04-2007, 12:02
"Браво" продължавай в същият дух и ще останеш без него скоро ! От всичко дето прочетох ме навява на мисълта, че му нямаш никакво доверие, което е мн лошо. Престани с тези сцени, сайтове, глупости... !
А и това с заглеждането просто няма как го промениш, всеки мъж го прави, дори и аз се заглеждам и коментирам др мъже, но това не значи нищо.
:grin:

MoHuTo
12-04-2007, 12:28
Сама казваш, че им шарят очите...приятеля ти явно не прави изключение.Дали е казал на някоя, че са й готини циците или просто ще я загледа по улиците и ще го мисли, е все едно и също. :wink:
Просто престани с тая ревност, нали казваш, че те обича и е с теб.Доста глупаво е постоянно да го следиш и да му проверяваш какво ли не...В един момент ще му писне и вместо да се опитваш да го задържиш, с това поведение ще го изгубиш.
koalka е абсолютно права :) Спри да го следиш, дай му малко свобода и му имай доверие, без доверие сте за никъде. Сама казваш, че на всички мъже им шарят очите - е, и твоя не е по-различен, така че просто се примири с това :wink: Стига си го проверявала, сякаш е престъпник и е под надзор...глупаво е. Или си вярвате или не!

BWald0rf
12-04-2007, 12:28
Прекаляваш!! .. Сорка за тфа което ще кажа ама .. горкото момче просто!! .. Не се ли осещаш че му навлизаш в личното пространство?!?! .. Тфа е адски дразнещо .. ужасно е просто .. Аз никога не бих търпяла подобно отношение .. ОМГ .. И го смяташ за нормално ??!?! .. Момиче стягай се ии бъди по нормална че така .. няма дълго да те трае ...

sasha_90
12-04-2007, 12:36
Знам каакво е да изпитваш ревност...,но недей и да прекаляваш.Момчето те обича и сте заедно.От доста време сте заедно,не вярвам да те лъже.

r0yS
12-04-2007, 15:12
Прекаляваш!! .. Сорка за тфа което ще кажа ама .. горкото момче просто!! .. Не се ли осещаш че му навлизаш в личното пространство?!?! .. Тфа е адски дразнещо .. ужасно е просто .. Аз никога не бих търпяла подобно отношение .. ОМГ .. И го смяташ за нормално ??!?! .. Момиче стягай се ии бъди по нормална че така .. няма дълго да те трае ...
чек малко и момичето има право според мен :?

gostut
12-04-2007, 15:23
znachi imam problem s priqtelq mi..
znam che momchetata vinagi ochichkite im sharqt i ot tova se pritesnqvam...
mnogo sum revniva i postoqnno proverqvam na priqtelq mi poshtata i vsichko...bqx namerila suobshtenie che na nqkakva i bili gotini cicite.. hnishto ne kazax no povedenieto mi se promeni.. posle go pitax i bila nqkakva ot nqkakvo reality show.posle namerix suobshtenie che e pisal na nqkakva che e sexy.. toi tvurdi che e stara poznata... po princip e mnogo chesten i si kazva vsichko i me obicha... a i nqma vreme za iznevqri.. vinagi sme zedno...
no namerix neshto drygo... vliza v nqkakvy site za zapoznanstva i az go pitax i toi kaza che pravi promociq na website koito ima ... ta kazax dobre shte ti povqrvam i si napravix falshiv profil i se zagovoix... i vidqx che chak dnes e slojil tva za promociq na profila... predi ntova go nqmashe... moje da se e usetil che moje da sum az koeto ne me ebe.... znam i parolata i shte vlizam i tam da provervqvam che nishto ne pravi... vupreki che vidqx historito na pc-to my i beshe gledal i snimki i gledal jeni online..... pusti muje zashto vse im sharqt ochichkite! засхто не могат да се задожолят с тожа което имат.маика му и брат мъ казжат цхе не ми изнежеряжа.....
хора помогнете ми даите ми съвет!
заедно сме година и 3 месеца... спомена ми цхе искал да ми предложи брак!

малеееее... а аз си мислех, че мойта приятелка е ревнива... ... само дето тя колкото и да ревнува и да ми трови настроението с нейните глупости никога, ама никога няма да тръгне да ми гледа пощата или каквото и да е било без аз да й кажа да го направи (за нейно успокоение) ...... чесно казано от гледната точка на момче в подобна ситуация на гаджето ти.. не знам как те търпи....

mgxpower
12-04-2007, 15:32
Това твоето е болезнена ревност болестно състояние!
Той не е твой личен предмет за да очакваш като го сложиш на едно място той да не помръдва това е човешко същество..момче..това е нашата мъжка природа като видим нещо красиво да му отдаваме внимание..това незначи ,че не ви обичаме или ,че сме намислили да ви изневеряваме!Той не е кон с капаци...като върви по пътя да гледам само в една точка напред нали именно с очите си опознаваме света същото е и със колите..вижда някоя хубава..кола харесва ти!Това значи ли ,че непременно искаш да е твоя?!
Вярвай му повече..и не очаквай той да е послушното малко папагалче затворено в клетка!Имай му повече доверие!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-04-2007, 18:14
Всички сме изпитвали ревност, основателно или не, то е в нашата природа и не можем да го накараме да изчезне.. Още нещо , което е в природата е, когато видим нещо хубаво да го харесаме :) Но когато става въпрос за любов, дори нещата, които харесваме остават на заден план. Може би малко притискаш приятеля си и с това го провокираш да търси забраненото, дори да не го иска.. Остави го на свобода и той сам ще избере :) И ако избере теб, значи няма от какво да се притесняваш - :smt007 Ако не, значи не си е заслужавало! Но ти сама ще разбереш, любовта Винаги се усеща, дори, когато искаш да я скриеш, така че, спокойно, истината винаги се разбира :) Пожелавам ти мн успех и шастие с твоя приятел! :smt007 :smt007 :smt008 :)

Seducti0n
12-04-2007, 18:33
Здравей.Наистина постъпваш доста грозно.Поведнието ти е твърде обсебващо и съм сигурна, че ако занапред не си промениш държанието,сама ще си виновна,защото на приятеля ти ще му писне от този 24-часов контрол и просто ще те изостави.

Нормално е момчетата/мъжете да се заглеждат в красивите девойки.Те просто са такива и ти няма как да промениш,това което е заложено в кръвта им.Няма значение,това че се кефи на циците на някоя певица или пък е харесал дупето на девойка от сайт за запознанства.Важното е да обича единствено теб и да те зачита,като човек.Запомни едно нещо-мъжете не са частна собственост,те ни правят щастливи,но в замяна искат малко свобода и разбиране,доверие,нищо повече.Той прави ли те истински щастлива,а ти него ?! с подобно поведение...едва ли... :?