PDA

View Full Version : ВНИМАНИЕ ЗА ТЕЗИ, КОЙТО СТРАДАТ ОТ АКНЕ!!!!



malkata_posh
12-04-2007, 06:01
Privet ppl, iskam da vi dam edin suvet,koito baba mi mi dade skoro, otnasq se za maska za problemna koja, maskata e mnogo prosta:
vzimate edna stranca ot vestnik i q izgarqte, pepelta smesvate s prqsna svinska mas i postavqte na liceto za okolo 20-30 minuti! Da znam 4e zvu4i gadno, no povqrvaite mi 4e pri redovna upotrqba IMA efekt!!! Baba mi mi kaja 4e znae tazi maska ot star bilkar, i toi i e kazal, 4e na kogoto i da e spodelil za tazi maska vseki se e iz4istil!Taka 4e doverete se na starite hora i doma6nite maski!Uspeh!!!!!!!!!!!!

alex
12-04-2007, 06:57
Не се съмнявам че баба ти искала да ти помогне но имай предвид че във вестницкарското мастило има елемена Олово, който не е от най-добрите елементи който кожата ти иска да приеме. Смесена пепелта със свиснската мас бързо и лесно преминава през кожата. Всъщност целта на свинската мас е точно това да вкара веществата то пепелта в кожата. За съжаление ако това има ефект то той ще е краткотраен след което ще има точно обратния оефект. Може след месеци, година или години но гарантирано ще съжалявате ако тази маска се ползва. Може преди време мастилото на вестниците да е било по-различно, но сега е възможно най-евтиното и разбира се най-вредното.

monityY
12-04-2007, 07:53
Не се съмнявам че баба ти искала да ти помогне но имай предвид че във вестницкарското мастило има елемена Олово, който не е от най-добрите елементи който кожата ти иска да приеме. Смесена пепелта със свиснската мас бързо и лесно преминава през кожата. Всъщност целта на свинската мас е точно това да вкара веществата то пепелта в кожата. За съжаление ако това има ефект то той ще е краткотраен след което ще има точно обратния оефект. Може след месеци, година или години но гарантирано ще съжалявате ако тази маска се ползва. Може преди време мастилото на вестниците да е било по-различно, но сега е възможно най-евтиното и разбира се най-вредното. +1

GaBiIi__
12-04-2007, 11:46
Не се съмнявам че баба ти искала да ти помогне но имай предвид че във вестницкарското мастило има елемена Олово, който не е от най-добрите елементи който кожата ти иска да приеме. Смесена пепелта със свиснската мас бързо и лесно преминава през кожата. Всъщност целта на свинската мас е точно това да вкара веществата то пепелта в кожата. За съжаление ако това има ефект то той ще е краткотраен след което ще има точно обратния оефект. Може след месеци, година или години но гарантирано ще съжалявате ако тази маска се ползва. Може преди време мастилото на вестниците да е било по-различно, но сега е възможно най-евтиното и разбира се най-вредното. +1 +1

mishkata88
12-04-2007, 15:10
подкрепям предните мнение \:D/

foxy-to
12-04-2007, 20:56
protivoza4ata4nite sa nai-efikasni. az ot godini se opitvah da se otarva ot akneto i kogato po4nah da piq hap4eta kojata mi stana perfektna. :D

sexx_na_exx
12-04-2007, 21:41
лептен е начино

puakenikeni
12-05-2007, 05:16
Не мога да разбера защо трябва да правите такива глупости при условие че има страшно много продукти на пазара ,които хем са приятни ,хем действат :? :? =D>

mumiikataa
12-05-2007, 11:32
аз от 2 дни използвам почистващ лосион на спиртна основа и бързодействаща терапия за пъпки на Avon и ефекта се забелязва определено.много съм доволна.

Slave4You
12-05-2007, 12:09
лептен е начино
При мен някак си това не беше начина :?

Ouch
12-05-2007, 15:02
Само съветите на дерматолог помагат винаги.

Ag
12-06-2007, 08:21
лептен е начино
При мен някак си това не беше начина :?
:? :? и при мен не е това начина :? От него ми излязоха дори повече :shock: :shock:

Amy lifestyle =]
12-06-2007, 14:07
Съгласна съм с поста на alex и Ouch.

elichkaaa
12-08-2007, 12:36
:razz:

sladkish_14
12-08-2007, 12:44
:-D Просто сутрин и вечер си миите лицата,слагайте някой друг крем за пъпки,после малко ракия :D и си лягате,до няколко дена и лицата Ви ще светят...Винаги от водата има голям ефект :D