PDA

View Full Version : Оффф как да докажа на г-жата...



SwEeT_PriNceSsS
12-04-2007, 07:04
Здравейте.. моя проблем е малко по особен.. зна4и до 7-ми клас по БГ и Лит. съм била винаги най-добрата.. а сега ме приеха в др даскало в др град и там г-жата по БГ и Литература ме мисли за егати и тъпачката.. правихме на скоро контролна по бг и имаше да разсъждаваме върху един текс.. уж се бях справила добре.. пък кфо стана имам 2 бахтиииии напрао откачам.. дигам ръка едно едно се не иска да ме вдигне..... :-x :-x :-x абе ваобще се едно ме няма :-s ........ та кажете сега според вас какво да направя за да и се набия на очите, че знам, защото аз наистина си знам ... ама тяяя ](*,) ](*,) ](*,) ................

sfs
12-04-2007, 07:25
zn za kvo govori6 i az bqh taka spox 8-[ #-o ama se opravih :P emi kak kato sednah da u4a samo no bg i lit i goovo nqma na kade da hodi i mi pisa 6 ::: ::: ::: :grin: :grin: ama na konprolnoto vsi4ko ama vsi4ko bqh na pisal i baq re9e 4e sum prepisal :-x :-x ](*,) ](*,) i mi dade idno na 1viq 4in pred neq mnooo go iska6e da imam 2 ama pak vsi4ko mi be6e vqrno i se ubedi 6e zn mnogo !! :grin: :grin: 8) e taka az razre6ih problema si :P :P :D :D :---)

techCandy
12-04-2007, 09:14
Първо, като гледам как пишеш, ми става ясно колко си добра по този
предмет. Госпожата ти май с основание те мисли за тъпа, или ти не можа да се замислиш за това. Звучиш ми като някоя амбициозна провинциалистка, отишла да живее в по- голям град, където вече даскалите не са и комшии, и където същите не си пият ракията с ваще вече всяка вечер.... 8-)

Uptown_soldier
12-04-2007, 12:27
100% saym syglasen s gornite dwe mneniq. Бих добавил само, че не трябва да създаваш проблеми в часовете, всъщност и през междучасието. Общо взето трябва да станеш като ученичка за пример и у-ката ти ще разбере, каква си в действителност. успех!!!

yohrdan
12-04-2007, 12:37
Кажи и че тя ти е развалила успеха/та то си е така/
кажи че си отличничка и просто да те испита някой път като си си научила добре ,за да и го докажеш :-o :smt001

Seducti0n
12-04-2007, 13:10
Здравей. :)

Принципно,човек трябва да е способен да прилага своите качества,независимо от съпътстващите го обстоятелства.Животът е една битка,в която оцеляват единствено най-добрите.Ти от своя страна не можеш да очакваш от всеки да ти прави евала и да вирнеш носле до небето със самочувствието,което се изградило в теб поради предишните ти отлични оценки. :wink: Едва ли не ти лежиш на стари лаври и се обиждаш от това,че оставаш недооценена.Да неприятно е понякога,но не бъди толкова самоуверена, наистина развии потенциала,който твърдиш че носиш в себе си. :wink:

Не те познавам лично за да мога да преценя обективно,що за човек си и дали наситна притежваш качествата за които претендираш.Четейки темата ти,обаче не оставам с много добри впечатления.(имам предвид стила ти на писане).Разпокъсано,без логическа последователност и т.н.

Не искам да те поучавам или още по-малко да бъда твой съдник,но бих те посъветвала да започнеш да обръщаш внимание на по-дребните и на пръв поглед незначетилни детайли в поведението ти,държанието ти,начина по който излагаш своите мисли,желания възгледи.Наистина докажи на госпожата си,че заслужаваш по-добро отношение и че има реални основания да бъдаш толкова уверена в собствените си сили. :wink:

Jus7m3
12-04-2007, 14:09
Абе кво ти пука изобщо???