PDA

View Full Version : 3 за 40..



miloto na miloto:P
12-04-2007, 07:24
докато учих и си рових из тетрадките открих това..мн са простички..от часа по география..40 мин 3 "стиха".. :-o и...
усмихвам се така,заради слънцето,защото е красиво и волно реещо се в небесата;защото всеки ден ми носи спомена за теб и всеки пролетен порой ме кара да мечтая,че ще те срещна из дъжда,че пак ще търсиш мен..усмихвам се,за да не плача,защото дори и слънцето със своите пареши лъчи,не може да ме сгрее както ти..дано да завали,за да те зърна пак,дори за миг,такъв,какъвто бе преди..
*****
след теб остана самотата и празна ям,която в себе си поглъща всеки опит за усмивка и всеки блясък във очите..след теб останаха развалините от чувствата и от мечтите..след теб ще дойде някой друг,за да се врича,че обича..навярно няма да е като теб..навярно и аз ще съм различна с него,за да не го прогоня както теб..сега не искам да мечтая..след теб ще си отиде и твоето момиче,защото аз не съществувам вече...
********
ФИНАЛНОТО :
имам си розови гуменки,те си имат меченца и ги обух днес на моите краченца..розови са казах вече , купих си ги отдалече и ги носих във торбичка с тази дясната ръчичка.щом вкъщи си отидох,от кутията извадих ги и двете,пълни бяха ми ръцете с новите ми буики..казах ли,че са розови?..айде,кажи си го..РОЗОВИ САА!!
п.с. не съм дете идиотче... ](*,)

chipi_kaoo
12-04-2007, 11:23
добро е, но може и по-добре.... винаги може и по-добре, и всеки трябва да се стреми към по-доброто :P