PDA

View Full Version : моля ви ако някой знае от какво е това че много се притесняв



PaSs1on
12-04-2007, 10:56
dnes sutrinta osetih 4e pod bradi4kata tam centura na (tva nz kak se kazva nad vrata e) imam top4e kato kokal e na pipane i se pritesnqvam pitah ba6ta mi i toi kaza 4e ne e normalno i 4e 6te vidim dove4era mama kato si doide ako tq znae ot kakvo e molq vi vie ako znaete da mi kajete za6toto se pritesnqvam naistina mnooooooogo :twisted: :-k :? :(

Patetu
12-04-2007, 11:23
Може да е мастно образование. Ако е така, а аз си мисля, че е така, няма от какво да се притесняваш. Ходи на кожен и ще го махнат :)

hiro
12-04-2007, 11:37
Mi nai dobre za tebe e da idesh na lekar da e sigorno kaskvo e

Uptown_soldier
12-04-2007, 12:12
dnes sutrinta osetih 4e pod bradi4kata tam centura na (tva nz kak se kazva nad vrata e) imam top4e kato kokal e na pipane i se pritesnqvam pitah ba6ta mi i toi kaza 4e ne e normalno i 4e 6te vidim dove4era mama kato si doide ako tq znae ot kakvo e molq vi vie ako znaete da mi kajete za6toto se pritesnqvam naistina mnooooooogo :twisted: :-k :? :(

Наистина трябва да отидеш на лекар, но аз не разбрах, къде точно се е появило.

ThePowerOfLove
12-04-2007, 12:37
И аз не разбрах къде точно е,но на мен ми излезе 1път едно такова странно топче...Личната каза,че е или щото съм боледувала наскоро или от някой проблемен зъб и след 1 месец някъде се махна само без нищо да съм го праила...не знам твойто дали е нещо такова,затова питай лекар ;-) И спокойно :wink:

DevilWish
12-07-2007, 17:59
Men mi se beshe obrazuvalo edno takova na uhoto i men mi be6e mn. гадно и постоянно го барах и изведнъж направи "пук" и аз се стреснах викам си олее ся го спуках к'во ли ще е станало и след това видях ,че го няма . . . ама най-добре отиди на доктор...

dshiznit
12-07-2007, 19:14
Най-вероятно е подут линфен възел. Ако не е болезнен значи няма за какво да се притесняваш пък и да е болезнен пак няма. Ще се изчисти см може и след седмица може и след месец.

christina_aguilera
12-08-2007, 15:27
Най-вероятно е подут линфен възел. Ако не е болезнен значи няма за какво да се притесняваш пък и да е болезнен пак няма. Ще се изчисти см може и след седмица може и след месец.
ЛиМфните възли (може би имаш предвид сливиците) не се намират там, където тя обясни :wink:
Според мен е някакво мастно образувание. Ако е така, то ще се махне от самосебе си след известно време :)

DevilWish
12-08-2007, 17:34
Чак ся се усетих ,че си писала ,че е отпред.Секи го има това и кокал . . . ;-) така ,че споко ;-) Даже е леко гадно като го барнеш . . . по принцип всеки го има просто при някой може да не е толкова изпъкнало на пипане . . . освен ако не говориш за друго нещо де ;-)

Nu[m]b
12-08-2007, 18:28
dnes sutrinta osetih 4e pod bradi4kata tam centura na (tva nz kak se kazva nad vrata e) imam top4e kato kokal e na pipane i se pritesnqvam pitah ba6ta mi i toi kaza 4e ne e normalno i 4e 6te vidim dove4era mama kato si doide ako tq znae ot kakvo e molq vi vie ako znaete da mi kajete za6toto se pritesnqvam naistina mnooooooogo :twisted: :-k :? :(

Адамова ябълка ли бе? :lol: 8-)

DrSmurph
12-09-2007, 11:48
Zdravei, po vsiaka veroiatnost stava vapros za podezi4na jleza chieto vazpalenie moje da se dalji kakto na probemi v ustnata kuhina taka i na problemi s hranosmilatelnata sistema. Ne e losho da se napravi konsultacia sus GP, koito da reshi kade da te prati!