PDA

View Full Version : Как да протече срещата?



slun4evo
12-04-2007, 11:15
Така значи едно адски сладко момче ме покани на кафе, днес е срещата и съм изумяла, преди много го харесвах и от източници знам, че и той мен. Приятели сме отдавна и аз го харесвам, обаче ме е страх защото не зная на какви теми да си говорим и ме е страх да не стане гробна тишини, което да провали срещата.Моля ви помогнете ми ккак да направя така, че той да не разбере, че умирам от страх, и страшно много се притеснявам. Мерси! :)

т.7
krem4et0

n1ght_shadow
12-04-2007, 11:17
щом се познавате отдавна можете да приказвате за какво ли не... са какви теми да прикаате вече не питаи тука.... сама трябва да се сетиш

AnoNim4e
12-04-2007, 11:22
6tom se poznavate,zna4i ne bi trqbvalo da se pritesnqva6!Prosto ne se pritesnqvai,ne go priemai kato ne6to seriozno,a kato ne6to suvsem normalno,prosto edno islizane na kafe s priqtel!Nai-vajnoto e da ne se pritesnqva6!I uspeh! :wink:

XXX_f
12-04-2007, 11:37
usmihvai se pove4e i pravi pove4e jestove s rucete. taka nqma da izglejdash pritesnena, ami shte izglejda 4e ti e udobno i spokoino :)

hiro
12-04-2007, 11:39
Xa-xa-xa mi da ti gaga shtesh neshtesh rano ili kusno shte nastupi grobna tishina zashtot ako i toi te xaresva i toi shte si glutne nai veroiatrno ezika:)Prostoi davai smelo tova e govorete si na vsiakakvi temi:)

Navixo
12-04-2007, 12:12
е щом е пич той значи ше има за кво да говорите най-вероятно той ще говори в повечето време но ако не просто се отпусни и се дръж така както с приятелите ти. помисли си за какво си говорила с приятелите като си била на кафе и примерно говори за това или говорете за нещо общо между вас пр за общ приятел за там телефони абе квот ви е интересно на двамата :D

MoHuTo
12-04-2007, 12:19
Ами щом се познавате отдавна би трябвало да имате някакви общи теми :) Дръж се естествено, усмихвай се повече и дано срещата мине добре, айде късметчета от мене :wink:

sasha_90
12-04-2007, 12:28
Нали се познавате и сте приятели?Тогава от личен опит знам,че ще намерите теми за разговор и ще си изкарате добре,необходимо е само да се отпуснеш :) .

N0_feAR
12-04-2007, 16:08
теми бол
пп:явно срещата вече е минала....е пофали се, как мина :-D