PDA

View Full Version : мнение



sladurankaataa
12-04-2007, 11:29
миналата година бях влюбена до уши в едно момче.. опитвах се по всякакъв начин да се добера до компанията му ..естествено все грешни ..и се оказа че един негов приятел ме харесва..който аз най безцеремонно отрязах с думите,че харесвам въпросното момче.. той е от компанията и им наговори хиляди глупости за мене.. освен това ми лицемерничеше и на мене.. чувствата ми към това момче да го наречем Х. така и не отминаха и аз продължавах и продължавах докато накрая не спечелих вниманието ми и той не започна сам да идва да си говорим..но изведнъж дойде втория срок и всичко постигнато се срина за секудни .. той спря да ми говори и да ме поздравява..иситната за него е че се влиае страшно много от чуждото мнение.. а неговият най-добър приятел правеше всичко възможно да ме отдалечи от него.. както продължаваше да прави и другия смотаняк .. тази година обаче ходя с едно момче от класа му .. Х и най добрия му приятел почнаха да ходят в кафето,в което ходя и аз.. и почти всеки ден сме заедно .. говорим си много .. забелязах,че Х. не спира да ме гледа.. е не за други де,то и аз го гледам .. и седим и е така право в очите си се ледаме ли гледаме .. и нищо и мене много ме е яд.. влюбена съм в гаджето си,но не искам да забравя за Х..

XXX_f
12-04-2007, 11:34
interesna istoriq..ama ne razbrah kakvo iskash da pitash, kakvo iskash da ti kajem?

sladurankaataa
12-04-2007, 11:39
ми нищо просто Х. тогава ме харесваше или поне намираше нещо интересно в мене и идваше отново и отново,а те се опитваха да го отдалечат ..и пак да го отдалечат.. и сега когато го бях забравила или поне се бях излъгала той дойде отново в живота ми с гръм и трясък за да ме обърка.. защо по дяволите ме гледа... а не гледа всички останали .. защо аз съм с нещо по специална от другите.. ако тогава всичко е било загубено...

hiro
12-04-2007, 11:42
Niama ne iskam niama nedei !!! :-x Zabraviash vednaga za X ili zaregi mom4eto s koeto si zashtot ne go zaslugavash ne moger da si s edin puk da xaresvash drug taka lugesh gadgeto ti!!!

sladurankaataa
12-04-2007, 11:44
не го лъжа..обожавам гаджето си и той е всичко за мене и никога ама никога не бих го заменила за Х. просто той ми беше първата любов и за мен е специален и такъв и ще си остане ..но му се дразня,защото не го разбирам !

sasha_90
12-04-2007, 14:05
Изглежда Х. не е подходящ за теб.Спри да мислиш за него и започни да обръщаш повече внимание на приятеля си.

mgxpower
12-04-2007, 14:21
Мразя хора , които се влиаят много бързо от хорското мнение...шушу мушу...мразя и интригантите!Минало е времето на Х. просто го заличи или го превърни в скъп спомен , но не допускай в никакъв случай да ти провалят сегашната връзка!
Даже бих те посъветвал да споделиш на приятеля ти за да не се окаже сегашното ти гадже като Х. да го манипулират и него той да се...филмира и да останеш без него!

kael
12-04-2007, 14:34
ъм .... странна история ( btw защо трябва да пита споделя си момичето, тфа е форум ..... ) ами .... гледай си гаджето за сега ко друго да кажа ... пък тоя "х" .... ко иска да има нещо може да ти намекне освен с гледане и по друг начин....

mgxpower
12-04-2007, 14:45
И не забравяй ,че само ти знаеш истинските въпроси на отговорите!

Presley
12-04-2007, 15:12
Много си неосъэната.
Не мога да дам смислено мнение по таэи толкова беэсмислена тема.

macityy_raiq
12-04-2007, 15:36
Много си неосъэната.
Не мога да дам смислено мнение по таэи толкова беэсмислена тема.
и аз съ, така :-o