PDA

View Full Version : Nicole Scherzinger



puakenikeni
12-04-2007, 11:47
http://i238.photobucket.com/albums/ff114/desi4ka_az/normal_europemusicawards__34.jpg


Какво мислите за нея?Харесва ли ви? :) С или без Пусикет Долс е по-готина :?: [/img]

TellMeYourName
12-04-2007, 11:51
стаа за веднъж

Omen
12-04-2007, 11:54
ve4e si imame i edno cigan4e v holivut

puakenikeni
12-04-2007, 12:07
ve4e si imame i edno cigan4e v holivut

Оф айде разбирачите да си затварят устите :x
Никол е Хавайка не е циганка!Плюс тва ако почнеме по твоаята логика ще излезе че и Наоми Кембъл и Тайра Банкс и Риана и Хали Бери са циганки
просто твоя коментар беше излишен 8)

hip-hop girl
12-04-2007, 12:15
Mi ne e zle ama ne mi haresva : :-&

Eli>>>
12-04-2007, 12:22
ve4e si imame i edno cigan4e v holivut

Оф айде разбирачите да си затварят устите :x
Никол е Хавайка не е циганка!Плюс тва ако почнеме по твоаята логика ще излезе че и Наоми Кембъл и Тайра Банкс и Риана и Хали Бери са циганки
просто твоя коментар беше излишен 8)

Напълно съм съгласна с теб :x

По- темата :arrow: ОМГ....ОБОЖАВАМ Я :grin: ,прелестна е :smt007
Мисля че без ПСД е по-добра =P~ без това докато беше в групата,страшно мн се отличаваше от др момичета =P~ Най-добрата е =P~

Canis_Dirus
12-04-2007, 12:25
Шъ опърди мамуля!

hiro
12-04-2007, 12:39
Ne me kefi mene!

tItEufFf
12-04-2007, 14:57
ve4e si imame i edno cigan4e v holivut

Оф айде разбирачите да си затварят устите :x
Никол е Хавайка не е циганка!Плюс тва ако почнеме по твоаята логика ще излезе че и Наоми Кембъл и Тайра Банкс и Риана и Хали Бери са циганки
просто твоя коментар беше излишен 8)

Не става въпрос за цвят на кожата, а за излъчване бе...! (поне аз така мисля и това си е мое мнение)

:arrow: по темата: изобщо не я харесвам. Страшно е надута. Да, отличаваше се от другите моми4ета в групата, точно заради това, пък и защото е вокалистка. Иначе според мен оттам най-хубава е Мелъди. Никол има ужасна усмивка и всъщност точно когато се усмихне ми прилича на циганка!

Qnchety
12-04-2007, 16:19
Не ми харесва особено. Има няколко хубави песнички и тфа е :wink:

ЕPu
12-04-2007, 17:43
Тя е една от най-хубавите жени, които съм виждала някога. :oops: Страхотна е..
А относно въпроса с група или без група...все тая, не ми харесва като гласови данни.

DisciplineAndOrder
12-04-2007, 20:31
Мисля,че е грозна и не може да пее. :-|

Blab
12-04-2007, 20:45
Не ми допада!
А песничките(умалението е задължително) й не са нищо особено.
Естествено, въртят ги нон-стоп.
Откакто нямам мп3-плейър слушам радийце.
През 20 минути на тая песничката(т т т т т :-D ).
Дразни.Т'ва си е моята радио-песничка.'Баси комерсо. :D

sexx_na_exx
12-04-2007, 21:03
Убожавам я :grin:
хипер красива е и мн секси и мноу хуъво пее :grin:

oTPoBHa
12-05-2007, 13:20
който не разбира от музика би казал че ей тия пикли пеят хубаво.. ама работата е, че те не пеят.. гласът им се синтезира през компютър (там алабала повдигане/сваляне на фалшиви тонове), подобряване на тембъра туй онуй и накрая резултата е новото СД на една фукла, която си е въобразила, че може да бъде певица..

п.п. ама не отричам, че е страшна танцьорка. обаче тва не и подобрява гласовите възможности

puakenikeni
12-05-2007, 14:02
който не разбира от музика би казал че ей тия пикли пеят хубаво.. ама работата е, че те не пеят.. гласът им се синтезира през компютър (там алабала повдигане/сваляне на фалшиви тонове), подобряване на тембъра туй онуй и накрая резултата е новото СД на една фукла, която си е въобразила, че може да бъде певица..

п.п. ама не отричам, че е страшна танцьорка. обаче тва не и подобрява гласовите възможности

Охххх....айде айде
вече и от музика не разбирам
абе всеки си има мнение бе!тва че е комерс не значи че не може да пее!Ти като че ли си я слушала?????? :x :x
Бас държа че има некомерсиални изпълнители който не могат да пеят
Всяка една песен се обработва с компютър!!!!Без значение кой я пее

ЕPu
12-05-2007, 16:58
хахахахахахахах....
а концертите наживо?? и там ли гласовете на изпълнителите се обработват с компютър по накакви свръх-ултра-космически-модерни технологии? :razz:

rehab
12-06-2007, 17:58
Spored men Nicole trqbva da produlji sus solo karierata si i bez tova kato beshe v PCD za neq se govoreha kakvi li ne ne6ta .

tItEufFf
12-06-2007, 19:27
хахахахахахахах....
а концертите наживо?? и там ли гласовете на изпълнителите се обработват с компютър по накакви свръх-ултра-космически-модерни технологии? :razz:
По принцип звездите рядко пеят на живо, пък ако пеят зад тях (забравих как се казват) има други които пеят иии те само лекичко си пеят....Тя Никол дори и в клиповете си проличава колко фалшивичо пей пък иначе ....

rehab
12-07-2007, 15:16
хахахахахахахах....
а концертите наживо?? и там ли гласовете на изпълнителите се обработват с компютър по накакви свръх-ултра-космически-модерни технологии? :razz:
По принцип звездите рядко пеят на живо, пък ако пеят зад тях (забравих как се казват) има други които пеят иии те само лекичко си пеят....Тя Никол дори и в клиповете си проличава колко фалшивичо пей пък иначе ....

Ne iskam da prozvu4i grubo no ne mislq 4e si zapoznata s pev4eskite umeniq na Nicole kolkoto puakenikeni e bih ti predlojila da vlezesh v vbox7.com i da razgledash mnogobroinite klip4eta na pcd_nikki koito sa svurzani s Nicole Scherzinger i da se vurnesh tuk da komentirame :) Ok ???