PDA

View Full Version : Помощ за едно момиче



_Toi_
12-04-2007, 11:48
начи тя е от класа ми познаваме се от няколко години. Супер много я харесвам. Много добри приятели сме. Почти секи ден си пишим по скайп. Понякога след даскало варим заедно. Но аз искам тя да ми стане гадже а не просто много добра приятелка. Затова бих искал добри мнения затова как да продължа от сега нататък и как да и преложа :) :smt007 :---)

tedinci_
12-04-2007, 11:57
Ами според мен трябва първо да разбереш дали и тя те харесва поне малко.Като се прибирате можеш да я прегърнеш леко или нещо такова ако не се дръпне или те прегърне и тя,може да има интерес към теб,можеш да и подариш нещо съвсем малко(ама да е нещо подходящо де...)то ще си проличи ако се зарадва и така...ако има признаци че те харесва ДАВАЙ =P~

Navixo
12-04-2007, 12:07
е как почни да я гушкаш от време на време питай я да ходите на кафе бъди игрив с нея, и ако тя няма против почни да я закачаш приближи се да я целунеш и се отдръпни и т.н. бавно малко по малко след тва повече и повече гушкаш и т.н. и то сами си стават нещата

ма не бъди здухан и не бъди срамежлив щото ако си срамежлив тя ше си хареса тези които са по отворени и по смели щото те ще поемат риска и ще я карат да се смее и ще я гушкат и тн.

е пробвай си и втои работи щот тоя форум няма всички отговори.

а като я питаш да сте заедно ако каже не не се здухвай ами се дръж нормално и й покажи че няма проблем и че искаш да си останете само приятели

hiro
12-04-2007, 12:41
Ако и тя те харесва поне малко имаш шанс

_Toi_
12-04-2007, 12:48
вижте сега аз когато се прибираме пък и на даскало с още един фр я пообарваме тук и там ( по дупето , по гърдите леко и не знам това дали е много хубаво де ) иначе като характери на външен малко ме харесва си мисля
на искам да кажете някой съвето относно самото предлагане някой изрази :-D и дали това с обарването е хубаво :)

N0_feAR
12-04-2007, 16:05
е не .... с последния си пост направо ме разби :lol:
и от там си правя изводи на колко си....
ае нямам коментар 8)
пп:на мен не ми харесва този вид обарване....айде заеби тея детски простащини

kifla
12-04-2007, 16:21
заведи я на билярд и се обзаложете ,който бие да изпълни едно желание на другия :D и се постарай да спечелиш и я цункай :-({|= =P~

пазя-го-в-тайна
12-04-2007, 20:53
Понякога след даскало ВАРИМ заедно.


К'во варите ???? :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:

RunawayLove
12-04-2007, 21:11
Понякога след даскало ВАРИМ заедно.


К'во варите ???? :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

IGNGN
12-05-2007, 01:04
Фани я за гъза
Ако не ти налепи шамарите работата е опечена

Harum_Scarum
12-05-2007, 04:05
Виж сега мога да ти кажа че щом до сега не ти е намекнала по някакав начин,значи че тя иска само приятел,и ако и предложиш това ще развали приятелството ви

*B3b4ety*
12-05-2007, 05:48
Понякога след даскало ВАРИМ заедно.


К'во варите ???? :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:
Ракия варят,тарикатите :lol:

Давайте по темата бе хора момчето има проблем..просто е згрешим...кво му е смешното :?:

По темата:ами питаия просто ама по скайп

butty
12-05-2007, 06:35
хехе като съдя по постовете ти, не си на повече от 12-13 нали? Т'ва с обарването е отвратително!!!!
Ако я харесваш наистина,няма нужда да го правиш..просто както казаха вече прави и няккави намеци,ала бала..и ако и предлагаш,не и предлагай по скайп,а на живо..много по-ефектно е. :oops:

koalka
12-05-2007, 06:44
Покажи на момичето, че я харесваш, прави й намеци.И все пак, ако сте добри приятели й кажи на живо, оставате насаме, което е добре.

kifla
12-05-2007, 07:34
Понякога след даскало ВАРИМ заедно.


К'во варите ???? :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:
Ракия варят,тарикатите :lol:.
вуйчо пък вино :oops: :D

_Toi_
12-05-2007, 10:36
благодаря на хората които оспамиха темата :x
иначе не ми отговихте на въпроса " какви по точно изрази за самото предлагане да ползвам :shock: :)

vodka_f
12-05-2007, 10:58
къв израз ве пич просто и казваш много ме кефиш искаш ли да ми станеш гадже и толкова то ся май тъй ставаше :smt017 :D

IGNGN
12-05-2007, 12:14
благодаря на хората които оспамиха темата :x
иначе не ми отговихте на въпроса " какви по точно изрази за самото предлагане да ползвам :shock: :)

Ето аз ти отговорих
Са кажи баба тенкю

@Дупи (бътти)

На мене ли ми говориш бе, дете недоклатено?!

_Toi_
12-06-2007, 15:32
добре вие с каква фраза свалята гаджетата

MaCe_Za_MiLi0nI
12-06-2007, 15:43
[b]Nqkoi put i pi6i v skype ili na jivo ako ne te e sram i i namekni 4e mn haresva6 edno F i iska6 zavinagi da si s nego no neznae6 kakfo 6te ti kaje.I kogato popita koe e i kaji ti!Posle i kaji mn te obi4am no ako ne izpitva6 su6tot kum men pone neka si ostanem pak fr!I tq 6te se suglasi 100% si ostanete no dano da te haresva Pojelavam ti kusmet a i tova s obarvaneto po dobre nedei dano se polu4i ne6to.A ako misli6 i kaa6 na jivo po dobre i kupi cvetq 6te e po krasivo :twisted:

_Toi_
12-07-2007, 10:51
MaCe_Za_MiLi0nI мс мног ми хареса това ами още някакви варианти като план B и C :) :) :) :)

MaCe_Za_MiLi0nI
12-07-2007, 11:36
ami nz spored men tfa e dostatu4no.Ako te haresva pone malko 6te stane.A i zabravix ti kaja 4e ako ti otkaje nz malko ne e mn dura ideq ma ako naistina mn q obi4a6 i iska6 si s neq i kaji da se opitaa da e s teb a ako ne :cry: .Oba4e ako ni6to ne se polu4i ot sq ti kaam nito se napivai nito ni6to 6tot sled vreme 6te osuznae6 4e nqma smisal Kusmet vse pak :)

_Toi_
12-07-2007, 11:54
добре ами като взема да и пиша по скайпа и наведнъж да и кажа
мила така и така ... обаче ако не искаш дай поне да си останем добри фр.
и се пак ако някой знае още нещо нека го каже :)

Who Cares ?
12-07-2007, 12:42
Отиваш при нея баркаш и в гащите или под полата целуваш я , и й казваш ИСКАШ ЛИ ДА МИ СТАНЕШ ГАДЖЕ ? няма начин да ти откаже :razz:

_Toi_
12-07-2007, 13:41
офф казах без разни тъпаци които само спамят :-x :-x :-x
айде по сериозно бе хора стиа се еб*вали

SiNiStEr
12-07-2007, 14:26
Спред мен по-добре е да й го кажеш на живо.Ако тя изпитва някакви чувстава към теб,работата ще стане.Тогава можеш да получиш и някоя =P~ .
Аре успех 8)

_Toi_
12-07-2007, 16:22
да ама се притеснявам и то доста и май няма да мога :-# :-# :-#
пък и пак ви казвам не знам точно как да и го кажа
най свясното нещо като че ли чух от MaCe_Za_MiLi0nI за което и благодаря
но искам още варианти ПЛС ако нещо не стане с варианта на MaCe_Za_MiLi0nI :)

hOuseE_lOver
12-07-2007, 16:27
да ама се притеснявам и то доста и май няма да мога :-# :-# :-#
пък и пак ви казвам не знам точно как да и го кажа
най свясното нещо като че ли чух от MaCe_Za_MiLi0nI за което и благодаря
но искам още варианти ПЛС ако нещо не стане с варианта на MaCe_Za_MiLi0nI :)
Голям срамежливко си значи :D :-D Трябва да го преодолееш . Ся да кажем че си наа 14-15 , какво ще правиш на 20 и нагоре като харесаш някоя : ...ъъЪъъ. еМи аз ... еми .... Ъъъ.ъ..... много се срамувам ... :D :-({|= Трябва да го превъзмогнеш . Пий една водка или ракия за смелост и си готов :D :smt001 :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= Ще си изпееш всичко на нея , като поп :D

SiNiStEr
12-07-2007, 16:58
Виж ся-първо.По добре е да й го кажеш на лично от колкото в скайпа(както го казах по-нагоре) кажи й,че е много хубава и,че изпитваш някакви чувства към нея.Ако те е срам и си проличи,не се притеснявай това ще ти придаде чар :wink:
Аре пожелавам ти успех \:D/

flexmaster
12-07-2007, 17:41
podkrepqm Sinister i az ti pojelavam kasmet Brato :P

MaCe_Za_MiLi0nI
12-07-2007, 17:55
Ami spored men 6a stane i ti kazah naistina na jivo e po dure.A nai dure i namekni ne6to kato se pribirate i posle v skype i kaji si4ko dr taka mai nai-dure :)

_Toi_
12-07-2007, 18:13
оххх май стана казах и по скайп тя ме пита така и така кого харесвам аз и казах че нея и я питах а ти и тя ми каза мене :smt007 :smt007 :smt007
и сега съм на седмото небе и нз ко да прая
първата стъпка е взета дано само да не се ебава ама аз я питах найтина ли и тя каза ДА :smt007 \:D/


to seg asi kazahme 4e se obi4ame 4e se haresvame ama se pak predi da si legani da spra kompa uda4no li da q pitam dali sme 100 % gajeta :roll:

kael
12-07-2007, 21:45
на момиче не се предлага ..... пробвай да я целунеш ако се дръпне няма да я бъде ... съмнявам се да стане нещо познавате се от 3 год и не е имало нищо ....

PoisoNGirL
12-07-2007, 21:57
Be napravo kato q vidish q nagrabvash da q celunesh.Kato ne haresva i ako ne se drupne.. znachi vsichko e tochno :smt008 :smt001 I az sum na mnenie,che na momiche ne se predlaga a napravo si se deistva 8) I kvo kato se pozvat ot mnogo vreme...nikoga ne se znae koga shte plamne iskrata :mrgreen: :smt003

kael
12-07-2007, 22:00
то до ся щом не е пламнала май ще има нужда поне от газова горелка

MaCe_Za_MiLi0nI
12-08-2007, 16:57
spored men ne q pitai dali ste gadjeta izlezte dva puti i predloji :PpP~ i ne q karai da te celuva ako neiska!Ako ne te celune otna4alo prosto q e sram ili ne6to takova ostei i malko vreme

Phantom_91
12-08-2007, 17:40
Понякога след даскало ВАРИМ заедно.


К'во варите ???? :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:
Ракия варят,тарикатите :lol:

Давайте по темата бе хора момчето има проблем..просто е згрешим...кво му е смешното :?:

По темата:ами питаия просто ама по скайп
Абе не знам какво имаш предвид под "сгрешим",но ако си искал да кажеш"сгрешен",кажи на щъркела да си го вземе обратно :D
А иначе той не е направил правописна грешка,"варим" е един вид кратка форма да думата "вървим",както "кво" е съкратено от "какво"...Пък за варенето,баце,ракията гроздова или сливова е? :razz: :razz:

Phantom_91
12-08-2007, 17:45
Понякога след даскало ВАРИМ заедно.


К'во варите ???? :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:
Ракия варят,тарикатите :lol:.
вуйчо пък вино :oops: :D
Бреее,тоя твоя вуйчо да нема някакъв таен метод за приготвяне на вино,който включва варене :D :D :D кажи поне хубаво ли става виното :razz: :razz: :razz: