PDA

View Full Version : Скайп любима с друго гадже



HardlyAwakened
12-04-2007, 16:19
Здравейте...ум поредната объркана тема.. :| ..и така наскоро се регнах в един сайт за запознанства и там имаше много хора от моя квартал... и нали кеф.."оо к'во става" "как е " и тнт..и така ...след няколко дена ми писа един непознат човек - момиче на 18 години аз сум на 16..и тя ме покани на кафе.. :? и аз къвто съм срамежлив..аа еми може ама нз..незнам кафетата ии..общо взето се измъквах..после поразгледах профила и..а тя самата е много хубав човек..и на снимките се целуваше с некво момче..очевидно бяха гаджета..и взех и скайпа и така всеки ден си пишехме..и накрая тя ме нави и отидохме на кафе..предишната вечер обаче си приказвахме по скайпа 2-3 часа вечерта..така и срещнахме се..тя е много по-ниска от мене..все едно това няма голямо значение,и заведе ме на някво кафене и така говорихме се смяхме се..едва ли не ми разказа живота си ..а този от снимката наистина и е гадже..от 8 месеца..тои е на 17 ... хх ... но ..аз я харесах..тя е много готин човек ..една зодия сме и бързо се разбираме (везни) ..много готина човек пак казвам :D ...жизнерадостна ,печена, весела, красива... :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 ..и след няколко дена..но преди това яко писане по скайпа..закачки ала бала..но тя почваше първа..мен ме беше още срам де.. х .. ](*,) и днес ходихме се оговорихме отново на кафе..и айде айде..срещнахме се ...гушна ме тя и аз след това..и отидохме ..дори не ходих на даскало ... ](*,) в кафенето ..немога да ви кажа какво стана..в мен се бореха някакви чувства..тя очевидно ме харесваше ..същият ден си говорихме по скайпа..тя ест разбра че я харесвам..после плачеше малко , защото незнаеше защо има някакви чувства към мен..щом си има гадже..едва ли не стабилна и лабилна връзка.. #-o ..на кафето ме целуна..и аз отвърнах..после пак се целувахме..и пак и пак..после я изпратих до спирката..аз казах ..недей няма смисъл ...лощо е това което правим спрямо твоя приятел..и казах "само гущ" ..и гупнах я..ама тя пак ме целуна..и аз..и сегааа просто незнам какво да правя :-s :-s :-s :-s :-s :-s а я харесвам...много нормално е..ама незнам докога ще продължи тази заблуда..щото аз знам че няма да излезе добро..гаджето и сигорну няма да разбере..ама на нея ще и е тежко после..а и на мен..много :-#
Някакви идеи .. ?! :|
т.7
krem4et0

AFT
12-04-2007, 16:30
Щом мами сегашния и' приятел така, мислиш ли, че няма да мами и теб? :D

hiro
12-04-2007, 17:09
Shte mami i tebe spored men sushto

crazy_style
12-04-2007, 17:19
am tq izob6to govorila li e da kusa s sega6niq si priqtel il ne6to 4e go obi4a ine iska da kusat .. izob6to kazala li e ne6to za nego ... ?
i ti dokade smqta6 da stigne6 ako tq ne iska da skusa s sega6niq si priqtel .. po-dobre re6i kakvo 6te pravi6 purvi.. ne moje vinagi tq da opredelq kvo 6te stava .. i vsa6nost i az mislq 4e 6tom pravi sega6niq si priqtel taka nqma nikva pri4ina da ne go pravi tva i na teb ako trugnete slu4aino... :)

koalka
12-04-2007, 17:30
Eми, ако не ти харесва това положение я накарай да избере...Гадно е, но пък тя самата се чуди какво да прави.Явно те харесва, а с двамата не може да е и постоянно да му изневерява на него...Най-добре й дай време, но не позволявай да те разиграва, макар и без да го иска.

Vladkoy
12-04-2007, 19:39
Да бе - и на мен ми е интересен много този факт. Някое момиче ти пише в сайт за запознанства да излезете на кафе. Нито се познавате нито нищо.

Аз си го обеснявам, че момичета е с комплекси и без приятели. Не мога да проумея как едно момиче се впечатлява от 2-3 снимки.

PoisoNGirL
12-04-2007, 19:56
Hmm momicheto kazalo li e neshto za priqtelq i,che ne se razbirat,che shte kusat ili neshto takova?!Qsno mi e,che ti haresva,no nqma da izturpish vechno da si vtoriq nali?!A vsichki zashto sudite momicheto.Bila sum v neinata situaciq.Moje prosto da tursipodhodqshtoto za sebe si...a priqtelqt i da ne e tozi chovek.Pogovori s neq i shte razberesh.No ako nqma da ostavi priqtelq si i samo si igrae s teb po-dobre se otkaji oshte ot sega za da ne hlutnesh poveche! :smt003

sladko_dete
12-04-2007, 20:01
Ем така е, някой път момичетата сме такива, може момичето да се е задушавало от връзката си, да не са я оценявали достатъчно, да не и дават това, което иска или просто си е такава... а защо не и всичко взето заедно. Моят съвет е да и кажеш, че си я харесваш, но не искаш да бъдеш другия, и ако тя държи на теб да направи правилния избор и че ще бъдеш много щастлив ако е с теб и дрън дрън, но и кажи също, че за теб е гадно и не можеш да я гледаш с друг и няма да я чакаш цял живот... успех

kifla
12-04-2007, 20:28
Щом мами сегашния и' приятел така, мислиш ли, че няма да мами и теб? :D
+1 Zamisli se trezvo vurhy situaciqta .... :-o

IGNGN
12-05-2007, 01:13
Путка ли е? Путка е явно
Навита ли ти е? Навита ти е явно
Познаваш ли гаджето й? Не го познаваш явно

Какъв тогава ти е проблема бе лешпер?!

едит:

Я дай линк към профила на тая мома
Да го видя тоя нейния як ли е и да я видя нея дали си струва да ядеш бой

*B3b4ety*
12-05-2007, 05:39
И аз сам везни и ти казвам че ако станеш с нея гадже и ако те обича много няма да ти изневерява да знаеш!!!Явно не го обича толкова или пак тои не и обраща жнимание..незнам..деиствай.. тои не я заслужава =;

Wrathchild
12-05-2007, 05:47
Абе то си е и до човека, не само от зодията...
А много мразя такива момиченца, които не знаят какво искат...

kifla
12-05-2007, 07:51
Абе то си е и до човека, не само от зодията...
А много мразя такива момиченца, които не знаят какво искат...
де да бяха само момичетата ,то и момчета в много случеи незнаят на кой свят са и какво искат ](*,)

IGNGN
12-05-2007, 12:07
Абе то си е и до човека, не само от зодията...
А много мразя такива момиченца, които не знаят какво искат...
де да бяха само момичетата ,то и момчета в много случеи незнаят на кой свят са и какво искат ](*,)

Не се излагай бе, кифло
Мъжките чада много добре знаят какво искат - ебанье
Ама те и женските си знаят... парици им трябват на тях

Raderfort
12-05-2007, 21:25
Здравейте...ум поредната объркана тема.. :| ..и така наскоро се регнах в един сайт за запознанства и там имаше много хора от моя квартал... и нали кеф.."оо к'во става" "как е " и тнт..и така ...след няколко дена ми писа един непознат човек - момиче на 18 години аз сум на 16..и тя ме покани на кафе.. :? и аз къвто съм срамежлив..аа еми може ама нз..незнам кафетата ии..общо взето се измъквах..после поразгледах профила и..а тя самата е много хубав човек..и на снимките се целуваше с некво момче..очевидно бяха гаджета..и взех и скайпа и така всеки ден си пишехме..и накрая тя ме нави и отидохме на кафе..предишната вечер обаче си приказвахме по скайпа 2-3 часа вечерта..така и срещнахме се..тя е много по-ниска от мене..все едно това няма голямо значение,и заведе ме на някво кафене и така говорихме се смяхме се..едва ли не ми разказа живота си ..а този от снимката наистина и е гадже..от 8 месеца..тои е на 17 ... хх ... но ..аз я харесах..тя е много готин човек ..една зодия сме и бързо се разбираме (везни) ..много готина човек пак казвам :D ...жизнерадостна ,печена, весела, красива... :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 ..и след няколко дена..но преди това яко писане по скайпа..закачки ала бала..но тя почваше първа..мен ме беше още срам де.. х .. ](*,) и днес ходихме се оговорихме отново на кафе..и айде айде..срещнахме се ...гушна ме тя и аз след това..и отидохме ..дори не ходих на даскало ... ](*,) в кафенето ..немога да ви кажа какво стана..в мен се бореха някакви чувства..тя очевидно ме харесваше ..същият ден си говорихме по скайпа..тя ест разбра че я харесвам..после плачеше малко , защото незнаеше защо има някакви чувства към мен..щом си има гадже..едва ли не стабилна и лабилна връзка.. #-o ..на кафето ме целуна..и аз отвърнах..после пак се целувахме..и пак и пак..после я изпратих до спирката..аз казах ..недей няма смисъл ...лощо е това което правим спрямо твоя приятел..и казах "само гущ" ..и гупнах я..ама тя пак ме целуна..и аз..и сегааа просто незнам какво да правя :-s :-s :-s :-s :-s :-s а я харесвам...много нормално е..ама незнам докога ще продължи тази заблуда..щото аз знам че няма да излезе добро..гаджето и сигорну няма да разбере..ама на нея ще и е тежко после..а и на мен..много :-#
Някакви идеи .. ?! :|
т.7
krem4et0



ИЗВИНЯВАЙ, НО СПОРЕД МЕН ТОВА МОМИЧЕ Е ГОЛЯМА КУРВА. А ТИ НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ ПОВЕЧЕ С НЕЯ !!! :(

kifla
12-06-2007, 08:47
Абе то си е и до човека, не само от зодията...
А много мразя такива момиченца, които не знаят какво искат...
де да бяха само момичетата ,то и момчета в много случеи незнаят на кой свят са и какво искат ](*,)

Не се излагай бе, кифло
Мъжките чада много добре знаят какво искат - ебанье
Ама те и женските си знаят... парици им трябват на тях
не се излагам просто гледам и наблюдавам.... [-o<

12-06-2007, 10:20
Абе курвенски историй...

До автора на темата: Да не си мислиш че тая курветина, няма да мами и тебе след време? #-o

MoHuTo
12-06-2007, 12:47
Това, че мами сегашния си приятел не значи, че ще мами и него! Възможно е, но не е абсолютно сигурно. А относно автора, поговори с момичето и я питай дали има намерение да къса с гаджето си и да бъде с теб. Ако няма такова намерение по-добре спри да се занимаваш с нея докато е време, после вече ще е късно.

xXxScreamxXx
12-06-2007, 13:09
Hmmmm i az s1m v takova polojinie kato na momi4etoo ... mn e trudno i az nzz ko da pravq ama nqma na4in jivota e truden

.::THE_LAST_ANGEL::.
12-06-2007, 13:24
Абе то си е и до човека, не само от зодията...
А много мразя такива момиченца, които не знаят какво искат...
де да бяха само момичетата ,то и момчета в много случеи незнаят на кой свят са и какво искат ](*,)

Не се излагай бе, кифло
Мъжките чада много добре знаят какво искат - ебанье
Ама те и женските си знаят... парици им трябват на тях
не се излагам просто гледам и наблюдавам.... [-o<

Една жена не търси само парици ... Тя търси и любов :!:

Сигурно така се е случило и с мацето . Тоя ,нейния не я обича или тя него не . Може би затова се зарибява с теб , но се пази да не те изиграе :!: