PDA

View Full Version : Ами Сега.... :)



pi0neer
12-04-2007, 17:28
та... пак аз с мойте пубертетски проблеми... та най накрая намерих момиче което да ме цени да не и тичам подир гъза нито тя подир моя... държи се супер с мен супер яко ми е с нея... но имам най срещания проблем .... излязахме 1-2 пъти първия път намирахме за кво да си говорим ама 2-рия и 3-тия .. бяхме аз,тя и една моя приятелка ... и аз си говорих почти с мойта приятелка защото незнаех какво да си приказвам с нея .. просто нзм на ква тема... тръгна да казвам нещо но се спирам просто за да не изцепя някоя простотия и да я загубя защото дълго търсих такова момиче и сега съм го намерил ама.... :( просто незнам. Незнам и как можете да ми помогнете просто дайте някакав савет ... мъча се повече да я опозная за да има за какво да си говорим ама нещо... незнам дайте някакъв савет благодаря ви предварително 8-[

Sisilota
12-04-2007, 18:20
По добре да кажеш някоя простотия спред мен отколкото да мълчиш или да си водиш някой с който да говорш,. а не с нея. По добре си помисли какво искаш да знаеш още за нея- питай я за музикаа.. спорт.. знам ли.. ние с моя напоследак си говорим за една тъпа игра :D по простата причина чеЕе се е заиграл много яко ии аз покрай него..
Но недей да си водиш други с теб като излизате, представи си как ще се почувстваш ако тя си доведе някое момче с нея и си говорят през цялото време, или по голяма част от времето, а ти само си стоиш и слушаш- кофти, а?
Айде успех :smt003

krisi_kote
12-04-2007, 18:25
Бих те посъветвала повече тая грешка с тая пряителка да не я правиш.Излизайте сами.За кво ви е друг човек???Бъдете насаме и ти така щше я опознаеш по-добре.А и мисля, че тя се чувства малко или много пренебрегната заради тая твоя приятелка.Много гадна ситуация е тва.аз друго незнам кво да те посуветвам освен да излизате само и колко може по-често ;)

krisi_kote
12-04-2007, 18:27
Бих те посъветвала повече тая грешка с тая приятелка да не я правиш.Излизайте сами.За кво ви е друг човек???Бъдете насаме и ти така ще я опознаеш по-добре.А и мисля, че тя се чувства малко или много пренебрегната заради тая твоя приятелка.Много гадна ситуация е тва.аз друго незнам кво да те посъветвам освен да излизате сами и колко може по-често ;)

PoisoNGirL
12-04-2007, 19:24
I az sum na tova mnenie.Trqbva da izlizate sami.Taka po-lesno shte namerish obshta tema s neq i tq nqma da se chuvstva nekomforno ako ima i drugi hora.SLed kato e imalo za kakvo da si lafite purviq put znachi i sega shte ima...za muzika,kino,obshti poznati,zavedeniq kudeto hodite,hobita,interesi,daskalo..mn neshta ima:))Po-dobre izcepi neshto tupo otkolkoto nishto:)E ne suvsem tupo de :smt003 Ako shteshe pokaji malko chuvsvo za humor,razkazvaite si za gotini sluchki i momenti s priqteli i taka,no samichki:Ppp :smt001

IGNGN
12-05-2007, 01:18
Ш'ти издам една ревниво пазена тайна... любимата тема за разговор на всички жени са... самите те
Остави я да ти приказва за себе си и за деня си и цял ден отива
Ако случайно се изчерпа тая тема я остави да клюкарства за приятелките си

Harum_Scarum
12-05-2007, 03:53
Ш'ти издам една ревниво пазена тайна... любимата тема за разговор на всички жени са... самите те
Остави я да ти приказва за себе си и за деня си и цял ден отива
Ако случайно се изчерпа тая тема я остави да клюкарства за приятелките си
:lol:

*B3b4ety*
12-05-2007, 05:28
Бих те посъветвала повече тая грешка с тая приятелка да не я правиш.Излизайте сами.За кво ви е друг човек???Бъдете насаме и ти така ще я опознаеш по-добре.А и мисля, че тя се чувства малко или много пренебрегната заради тая твоя приятелка.Много гадна ситуация е тва.аз друго незнам кво да те посъветвам освен да излизате сами и колко може по-често ;)

\:D/ Точно така !!

kifla
12-05-2007, 07:32
Пич другия път като излезете излезте САМО ДВАМАТА .Поне в началото докато се опознаете излизаите сами и говорете за каквото се сетите дори и за пълни глупости ако трябва 8)