PDA

View Full Version : Любов през...градовете



Lux.Only
12-04-2007, 19:39
Такаа .. ето я и моята грижа .. преди малко повечко от месец се запознах с един момък с 4 години по голям от мен ... той учи във Варна но е от моя град и всяка събота и неделя си е тука.От както се запознахме започнахме да излизаме.Даже още в деня след като се запознахме излязахме.Както и да е това приятелство се задълбочи у мен се появиха чувства към него .. и така ена вечер дойде да ме изпрати до нас.По пътя се боричкахме и се смеехме.. докато накрая не ме прегърна и не ме целуна..Не ме пусна към 5-6 минс.Беше страхотно .. след това ме изпрати до вкъщи пак ме целуна и така .. след което той си замина за варна и по чата го попитах какво се случи въпросната вечер той ми отговори че просто е искал да го направи .. и че не може да ми даде това което аз искам .. т.е. връзка поради раненото му сърце ... Не знам накъде от тука .. защото той продължава да се държи както преди .. приятелски ..

т.7
krem4et0

sladko_dete
12-04-2007, 19:48
Според мен не се занимавай с него, може целувката да е било моментно, пък и може да си има някоя друга там...

PoisoNGirL
12-04-2007, 20:01
Moje i da izpitva neshto kum teb,no edno naraneno surce ne moje da preodolee bolkata i straha.Ostavi go shtom toi taka e precenil i pone e bil chesten s teb da ti go kaje..znachi taka e po-dobre.Toi veche znae kakvo izpitvash kumnego taka che ako iska moje i sam da predprieme neshto kum teb.

Lux.Only
12-04-2007, 20:02
ами .. всъщност има една такава работа .. защото преди два месеца е скъсал с приятелката си която мн обичал .. т.е. тя го скъсала .. и той не може да я преодолее .. но защо тогава ме целуна .. ?

led_i_ogyn
12-04-2007, 20:15
Може ли да се обичат?!? Това що за въпрос е...Ами разбира се,че може.Във вашия случай обаче далеч не можем да говорим за любов.Щом е скъсал с приятелката си, която е обичал значи му трябва време....Целунал те е защото те харесва, но едва ли обича...Връзката е малко навъзможна пък и говори с него и за това той какво мисли..

GD
12-04-2007, 20:57
ами .. всъщност има една такава работа .. защото преди два месеца е скъсал с приятелката си която мн обичал .. т.е. тя го скъсала .. и той не може да я преодолее .. но защо тогава ме целуна .. ?


Нека ти отговоря на този въпрос защо е постъпил така с теб както чета постовете на другите аз ще ти отговоря обичал е много приятелката си и го боли много че не са заедно че тя го е зарязала и той може би за да я забрави търси друго момиче и така постъпва с теб целунал те е и така по тоя начин колкото се може по бързо търси утеха в друга както с теб го прави и не се отчайвай и умната :wink:

Lux.Only
12-05-2007, 07:09
е да .. аз съм наясно,че предишната му приятелка му е разбила сърцето и че той не може да я преодолее...но ако търсеше 'заместител' щеше да е с мен нали ? което пак не ми се връзва .. и не знам той какво иска ... и .. да .. :)

PoisoNGirL
12-05-2007, 07:23
Moje da iska da nameri neshto po-dobro za sebe si,no pri polojenie che e naranen ne iska da prichini sushtoto i na teb.Da te nakara da se vlubish i posle da ti kaje emi za men beshe samo uvlechenie.Taka si mislq az de :-D :-o

kifla
12-05-2007, 08:00
Според мен момчето да харесва те ,но поне за момента неиска да ти дава някакви надежди ,защото все още обича приятелка ти ...Пощдобре малко го остави и ако те потърси и т.н започнете по често да си говорите и т.н значеи все пак иска да започне нещо ново =P~ :wink:

soulfly
12-05-2007, 08:04
Пил ли е акохол преди това? Ако е пил и след това по чата ти е казал тези работи те съветвам да се откажеш от него [-X

doktora1mw
12-05-2007, 08:29
според мен те харесва много но се страхува да се обвърже заради старата му приятелка(от страх да не го наранят пак)

Lux.Only
12-05-2007, 08:30
беше пил .. но много малко .. изобщо недостатъчно да се напие и да тръгне да прави глупости .. и .. тка .. сега поддържам приятелски отношения пък да видим какво ще стане.... о.0

soulfly
12-05-2007, 08:47
беше пил .. но много малко .. изобщо недостатъчно да се напие и да тръгне да прави глупости .. и .. тка .. сега поддържам приятелски отношения пък да видим какво ще стане.... о.0
колко малко?

Lux.Only
12-05-2007, 09:44
мии към половин пластмасова чашка водка със сок .. о.0 не е достатъчно още повече че често си пийва по малко ..

soulfly
12-05-2007, 09:48
мии към половин пластмасова чашка водка със сок .. о.0 не е достатъчно още повече че често си пийва по малко ..
питам защото ми се е случвало да си пиивам и аз по толкова и да ми доиде музата да си поиграя с някого и после да се оттървам по същия начин.не казвам че не те харесва но внимавай [-o<

bungle
12-05-2007, 11:38
Да не учи във Варненския свободен университет?

Lux.Only
12-05-2007, 16:42
мда .. мерси за предупреждението :) :-$

Lux.Only
12-05-2007, 16:43
Да не учи във Варненския свободен университет?
хаха не , не учи там защо реши че е от там ;]

koalka
12-05-2007, 19:45
Няма за какво да се притесняваш, виждате се всяка седмица по два пъти.Виж, друго щеше да е, ако се виждате по-рядко.Но така е добре.Ние с моя приятел, където сме от един град, се виждаме три пъти. :wink: