PDA

View Full Version : Обичам го...



bebo_devil
12-04-2007, 19:59
Emi az sam momi4e na 19 godini sa pyrvi pyt pisha neshto v takova v sait i mi e malko nelovko no reshih da probvam...
Do skoro imah priqtel s kogot bqhme pochti 9 meseca zaedno, no toi reshi da se razdelim i v posledstvie razbrah che si ima priqtelka ot Rusiq koqto shte idva v Balgariq i shte jivee v tqh 1 mesec ... stana mi mn kofti estestveno no reshihme da si ostanem priqteli
Ot togava se vijdame vseki den (a kogat bqhme zaedno se vijdahme mn rqdko ) ,a sega ne e taka.Vseki den idva pri men na rabota samo za da me vidi uj ne moga da razbera zashto go pravi
MOLQ VI DAIDE NQKAKVO MNENIE POMOGNETE MI NZ KAKVO DA SI MISLQ VECHE A OSHTE PO MALKO KAKVO DA PRAVQ
BLAGODARQ VI PREDVARITELNO ! :)

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

PoisoNGirL
12-04-2007, 20:12
Mnogo stranno... i zashto sled kato sega ne iska da ima nishto s tebe zashto sedi poveche vreme pri tebe otkolkoto predi?!Ima dva varianta...ili tipravi napuk..ili mu e muchno za tebe i iska po nqkakub nachin da se se vurne pri teb ili pone prisustvieto ti.Popitai go napravo.. zashto go pravi za da si naqsno.zadai si vuprosa i ti iskash li da si oshte s nego.Ako e taka bori se dokato ima shans..ako iskash da slojish krai po-dobre mu kaji da ne idva..zashtoto taka shte ti e mnogo po-trudno!

kifla
12-04-2007, 20:20
Po zaglavieto na temata razbiram ,4e go obi4ash i podsuznatelno ti e priqtno 4e vseki den go vijdash i t.n i v sushtoto vreme ti e gadno zashtoto toi shte e s neq ....spored men mom4eto durji vse oshte na teb adski mnogo i za tova idva da te vidi,prosto mu lipsvash ....A otnosno momi4eto ot rusiq ot kade si tolkova sigurna 4e tq ne mu e prosto priqtelka ,a ne gadje ili ne6to podobno ?toi li ti go e kazal?? :-s

led_i_ogyn
12-04-2007, 20:22
Еми не вярвам да има чувства към тебе щом е поискал да се разделите.Може би наистина иска да си останете приятели...Не виждам нещо лошо... :)

miss_91
12-04-2007, 20:44
Еми не вярвам да има чувства към тебе щом е поискал да се разделите.Може би наистина иска да си останете приятели...Не виждам нещо лошо... :)
+1

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-05-2007, 11:04
Според мен може би е имало нещо, което му е било омръзнало във връзката ви, нещо, от което му е станало сиво и скучно и затова сте се разделили, а сега може би е осъзнал, че е привързан към теб. И да не е, това ми се сутрва подсъзнателно действие и сигурно скоро и той ще разбере за какво става дума ;)

asi_basi
12-05-2007, 11:21
mojebi e razbral kakvo e imal do sebesi 4ak sled kato go e izgubil. nqkoi ti kaza 4e moje da go pravi na puk no za6to pak da go pravi na puk ? ne vijdam nikakva pri4ina da go pravi na puk. a dali ne iska da se saberete sled kato ruskinqta pak si zamine za rusiq ?

koalka
12-05-2007, 19:56
Еми, то, като сте се разделили скоро не означава, че той е безразличен към теб, но няма смисъл да сте заедно, то е ясно, а и ти не би го искала най-малко, ако той има приятелка друга...тъпа работа.

MiMcHeToOo
12-05-2007, 21:13
Подвежда те според мене..