PDA

View Full Version : Е НА ТВА МУ ВИКАМ ЛОГИКА



gimikik
12-04-2007, 21:26
hi all днес меко казано се очудих от изказването на един мой ''съученик'' в кавички е щото 90% а и повече от нашия клас съм ги отписал като хора :( та както винаги пак се заяждат с мен и си викат като мангали ,а вече големи хора сме на 17-18год.И вика ''кво ти става'' аз му викам нищо ми няма просто ми става тъпо когато си крещим така и не се държим по човешки и ония ми вика ми начи си педал :shock: ииии тва ме разби начи вече да се държим добре един с друг е ненормално мале мале накъде отиваме нз

аз лично едвам издържам на тая доста често отвратителна реалност

ми това е излях си душата благодаря ви за отделеното внимание :)

Seducti0n
12-05-2007, 04:26
Спокойно,има ги всякакви.Въобще не им се вои по акъла-те или нямат такъв или пък той е в ограничени количества. :-D

За мен лично,няма нищо лошо в това да се държиш човешки с околните.Щом те обаче,не разбират от добро,явно не го заслужават.Ще цитирам една от българскщите сестри в Либия-"Никога не прави непожелано добро" :wink:

Cherkeza
12-05-2007, 04:39
Не ти завиждам. Моя клас е много печен. ;-)

Saymon90
12-05-2007, 06:14
Ами, това е реалността. Щеш, не щеш... :) Глупаците са си глупаци, тъй че не се чуди как да ги поправиш - няма да успееш. Карай си твоя живот и ги остави да се въргалят в калата - и без това там им е хубаво.

eclipseee
12-05-2007, 08:15
Ами, това е реалността. Щеш, не щеш... :) Глупаците са си глупаци, тъй че не се чуди как да ги поправиш - няма да успееш. Карай си твоя живот и ги остави да се въргалят в калата - и без това там им е хубаво.
Хаха мн вярно-да си се въргалят в калта, за тях си е, а ти не им обръщай внимание. Все пак 10% трябва да са нормални от класа ти, приказвай с тях :)

Blab
12-05-2007, 08:23
:D
Моля.

kifla
12-05-2007, 08:43
hi all днес меко казано се очудих от изказването на един мой ''съученик'' в кавички е щото 90% а и повече от нашия клас съм ги отписал като хора :( та както винаги пак се заяждат с мен и си викат като мангали ,а вече големи хора сме на 17-18год.И вика ''кво ти става'' аз му викам нищо ми няма просто ми става тъпо когато си крещим така и не се държим по човешки и ония ми вика ми начи си педал :shock: ииии тва ме разби начи вече да се държим добре един с друг е ненормално мале мале накъде отиваме нз

аз лично едвам издържам на тая доста често отвратителна реалност

ми това е излях си душата благодаря ви за отделеното внимание :)
xaxaxa ti ako doidesh v moq klas da vish kfi individi ima shte se hvanesh za glavata :) tam sa ot glupak na dolu vsi4kite vikat vse dno sa naselo pasat kozite na baba i dqdo :lol: mn sa zle gorkite ima dvama trima svesni vsi4ko drugo nqma sigurno i 10% intelekt :razz:

soulfly
12-05-2007, 08:57
И в краина сметка педал ли си ? (маитап) Сега по темата: Аз ако бях да съм го накарал до сега да изяде гъбата !