PDA

View Full Version : раздяла



mumiikataa
12-04-2007, 23:22
искам да се извиня че пускам тази тема,но не се сдържах.имам нужда да се оплача на някой.вчера човекът който обичах страшно много,няма дори дума с която да опиша какво изпитвах..та той скъса с мен по доста гаден начин.в единия момент ми обяснява как съм му слабост и как ме обича,в следващия ми казва че има друга,че съм го била задушавала.с какво?!с това че имах нужда от него,с това че исках да споделям с някого,който обичах,за това че се виждахме от дъжд на вятър?!както и да е...опитвах се да направя така,все едно не ми пука,но уви-не мога.от както той ме отряза не съм спряла да плача(близо 10 часа вече),сърцето ме боли,не мога да изкарам от главата си мислите за този човек.за човека който обясняваше как никога не би скъсал с мен,как ме обичал супер много,как тва...как онова... :cry: :cry: :cry: :cry: искам да умра... :cry: не издържам.нито мога да ям,да спя,да уча,да се съсредоточа... :cry:
пак се извинявам за тази тема,но наистина имах нужда да споделя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

IGNGN
12-05-2007, 00:55
Кажи на мама да прибере всички остри предмети и медикаменти на сигурно място, да ти напише бележка за училище и си се депресирай на спокойствие няколко дена

mumiikataa
12-05-2007, 03:06
еми тя няма да ми напише бележка,шото неска тряа да ме изпитват,а аз нищо не знам.снощи като и казах тя се спука да ме бъзика :cry: :cry: :cry: :cry:

Harum_Scarum
12-05-2007, 03:45
Ем направи се че повращаш и че ти причернява и т.н. или пак избягаи от часа(голяма работа едно отсаствие) и успех!!! :)

zlateto
12-05-2007, 06:15
naprawo varvi pri li4nata lekarka kaji i 4e ne ti e dobre i 4e ne isakash na u4ilishte iii ako li4nata ti lekarka e kato moita shti dade belejka vednaga ;) no... ne se sduhvai tozi krai moje da e novo na4alo dane ti puka produlji napred nqma da e purviq moje i da ne e posledniq .... vinagi se poqwqwa nqkoq druga koqto da pre4i ...prosto s vremeto shte se primirish .. :) kasmet s belejkata :)

princesa_viki
12-05-2007, 06:27
Миличка,знам какво ти е.Мен преди 3 години ме заряза едно момче,което много обичах,само защото не исках да спя с него.Та и аз така като тебе плаках.В един момент се появи друго момче-което ме обичаше адски много.Сега като се сетя колко съм плакала ми става смешно,защото сега тоя глупак си е сам-без гадже,всеки го реже.Та идеята ми е,че ти сега си мислиш че никога няма да срещнеш друг и т.н.,обаче съвсем не е така.Ще видиш,когато най-малко очакваш щастието само ще дойде.А един ден това момче ще осъзнае какво е пропуснал и каква грешка е направил като е скъсал с теб,а ти ще си на върха на щастието с някой друг :wink: Всичко ще се оправи ще видиш :-)

A_JoLiE
12-05-2007, 06:28
naprawo varvi pri li4nata lekarka kaji i 4e ne ti e dobre i 4e ne isakash na u4ilishte iii ako li4nata ti lekarka e kato moita shti dade belejka vednaga ;) no... ne se sduhvai tozi krai moje da e novo na4alo dane ti puka produlji napred nqma da e purviq moje i da ne e posledniq .... vinagi se poqwqwa nqkoq druga koqto da pre4i ...prosto s vremeto shte se primirish .. :) kasmet s belejkata :)

+1 ... I az sum na tova mnenie. Vseki krai postavq novo na4alo :) ... Aide macka ... Zastani pred ogledaloto i zaop4ni da opisva6 nedostatucite i dobrite ti strani ... sig sum 4e dobrite dtrani sa pove4e ;) ... Pomisli si ... nqma li da im a nqkoi po-dobur za teb. Nali znae6 v jivota vinagi moje pove4e :-P :-P USPEH4ETA :-$

koalka
12-05-2007, 06:46
Абе, ти наистина ли му вярваш?Задушавала си го била...ако човек обича, такива неща няма.Ще му е хубаво да му споделяш, е, не да ходиш след него постоянно, но мисля, че това не се случва.Задушаване аз го разбирам, като да си лепната за него...Но в тоя случай си измисля просто, за да е с друго момиче и няма чувства, това е.

PoisoNGirL
12-05-2007, 07:15
Абе, ти наистина ли му вярваш?Задушавала си го била...ако човек обича, такива неща няма.Ще му е хубаво да му споделяш, е, не да ходиш след него постоянно, но мисля, че това не се случва.Задушаване аз го разбирам, като да си лепната за него...Но в тоя случай си измисля просто, за да е с друго момиче и няма чувства, това е.

+1
Naistina ako te obichashe shteshe da iska da e s teb po 24h ako moje,da mu kazvash vsichko i dori tova shteshe da mu e malko.Moje puk prosto da se e izplashil ot serioznostta na vruzkata vi i e pojelal svoboda i da se pozabalvqva s druga.Nai-vajnoto e,che tova momche ne te zaslujava shtom e postupilo taka.Shte vidish,che skoro shte ti mine i shte namerish choveka za teb.
Az taka plakah za bivshiq si tolkova dulgo,che daje ne pomnq veche...no sreshtnah momcheto za men i veche dori ne se seshtam.Uspeh i ostavi vsichko na vremeto :smt001

kifla
12-05-2007, 07:29
Ехаа половината коментари по темата ги обърнахте в 10 начина да не се вясва на училище... По темата : мацка знам какво ти и аз съм в подобно полужение..не ми се спи,не ми се яде ,все за него мисля и колко много ми липсва и т.н и т.н .Забравих приятелите си и съм се затворила в себе си ,но май така се сдухваме още повече..Моят съвет е да отидеш на училище там все имаш някоя приятелка която да те изслуша или излез на кафе някъде с приятели разведри се пък после ако имаш нужда пак си поплачи.Поне известно време ще си така ,но малко по малко може би ще ти мине..пък знае ли се може през това време да срешнеш някои друг и да си отново весела и щастлива :) Успех и умната :P \:D/

doktora1mw
12-05-2007, 08:39
ще се повторя но поговори с приятел ще ти олекне доста пък после се наплачи и помисли (доколкото е възможно за др неща)

mumiikataa
12-05-2007, 11:21
бях на училище и имах 1 час с класната,много точна и печена женица и тя ме видя че съм тъжна и подпухнала и ме гушна и аз и разказах всичко и тя ме успокои.после и по български трябваше да ме изпитва и аз нали и казах че съм имала лични проблеми и след като разгледахме няколко дискусий ме викна при нея и ми каза да си излея душата щото надуши че е свързано с любов и тя ме успокои.апък за "задушаването"наистина ако ме обичаше колкото твърдеше и как след години щял да идва секи ден в София и всичко щеше да го преглътне.то ние се виждахме рядко.той се опита да хвърли вината върху мен за това че седял по цял ден на компа и как не излизал с приятели,щото аз съм искала нон стоп да си пишем.това ест е леко изопачено.може на бъзик да съм го казала,абе както и да е..даже май започвам да хлътвам по едно момче от мойто даскало.

bungle
12-05-2007, 11:37
Иха, за 1 ден и го прежали. :D

mumiikataa
12-05-2007, 11:56
еми естествено.кво ше цивря цял век заради човек който ме е лъгал.ДА ДА...малко ми е кофти още ма още ден-два и ше забравя че сме ходили...

mumiikataa
12-05-2007, 17:46
леле...кой залъгвам :cry: :cry: :cry: :cry:

kifla
12-05-2007, 18:12
Любов ...лесно идва ,но трудно си отива ... :cry:

princesa_viki
12-06-2007, 05:49
ако искаш да го преодолееш няма да стане като си стоиш у вас и плачеш за него.Излез с приятелки направи това което най-много обичаш-поглези се.Свободна си да правиш каквото си искаш и с когото си искаш...Не е ли примамващо :P Вместо да гледаш само лошите страни,виж добрите :wink: Мацка,това си е твоят живот и мисля че не е нужен някакъв си пикльо (извинявам се,ама според постъпката му съдя)за да си живееш живота пълноценно Успехи :) И без сълзи,става ли? :P

CrazyWitch
12-06-2007, 11:59
:cry:

Съжалявам. Знам как се чувстваш. Тук никой с нищо не би могъл да ти помогне. Излез и чуй някоя хубава, забавна приказка.

MoHuTo
12-06-2007, 12:30
Излез и се забавлявай, недей да стоиш у вас и да се сдухваш - така няма да ти стане по-хубаво и няма да го забравиш. Всяко зло за добро са казали хората. Айде успех от мене :) Всичко ще се оправи, стига ти да вярваш в това :wink:

MiMcHeToOo
12-06-2007, 19:08
Излез и се забавлявай, недей да стоиш у вас и да се сдухваш - така няма да ти стане по-хубаво и няма да го забравиш. Всяко зло за добро са казали хората. Айде успех от мене :) Всичко ще се оправи, стига ти да вярваш в това :wink:

+1

led_i_ogyn
12-06-2007, 19:44
Не се коси...след 1-2 седимици ще ти е по-добре. :)