PDA

View Full Version : девственна ли е била..



tesco
12-05-2007, 04:08
С моята приятелка ходим от 5 месеца,но преди месец го направихме за пръв път.Тя ми каза че не е девственна,не го е правила от 6месеца.Както и да е.Тя доста се възбуди,проникнах в нея,бе доста тясна,но и много мокра.След половия акт забелязах розова течност,смесена с нейните сокове.Така след 3-тия път вече нямаше и помен от това,та въпроса ми е:Дали съм и първия?Тази мисъл ме гложди през тези месеци,но не върви да я питам за това.Какво ви е мнението за това?

anticheat
12-05-2007, 04:43
ам аз мисля че мина времето когато момичетата се срамуваха от това че са девствни ... но все пак ... наи добре е да попиташ нея ... каквото и да ти се каже тук няма да е сигурно и сас сигурност тази мисал ще продалжава да те "гложди" ....

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-05-2007, 04:48
Девствената ципа трудно се къса в началото, понякога кръвта идва след 3-тия път.. Случвало се е с приятелки, явно твоето момиче не прави изключение. ;) Спокс :)

SilverAngel
12-05-2007, 06:17
нз ама... сега е модерно момичетата да не са девствени... сигурно те е излъгала :-)

krem4et0
12-05-2007, 10:39
Имах кървене след 3 месеца сексуален живот.................не винаги кървенето означава девственост, а липсата му - липса на такава.
И все пак не ги разбирам тия момичета-защо им е да лъжат!
Все пак спиш с нея-не можеш ли толкова да я попиташ?

Sun_Shine`f
12-05-2007, 12:12
Eми според мен щом ти е казала, че го правила, значи е така.
Пък и ако не го е била правила, кръвта е щяло да бъде повече, не само розова течност. Просто може би е минало повече време от последния и полов акт и за това ;)

spark_94
12-05-2007, 12:20
Абре вие да не сте гаджета с това момиче http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=145648
8-) :evil: 8-)

tesco
12-05-2007, 14:47
Krem4e,ако я попитам директно в очите,доколкото я познавам,ще ми се обиди не заради зададения въпрос,а заради това,че и нямам доверие,че не и вярвам на думите.Чувал съм и че от мъжкия орган може да потече точно такова розово нещо,ако на момчето му е за пръв път,или момичето е прекалено тясно.Може ли да е и от мен?
spark_94,моето момиче не се интересува от разни форуми,само аз се ровя и нещото,което ме кара да го правя е носталгията ми към тийн годинките ;-)

MoHuTo
12-05-2007, 15:47
Имах кървене след 3 месеца сексуален живот.................не винаги кървенето означава девственост, а липсата му - липса на такава.
И все пак не ги разбирам тия момичета-защо им е да лъжат!
Все пак спиш с нея-не можеш ли толкова да я попиташ?

Schnitzer
12-05-2007, 16:16
Krem4e,ако я попитам директно в очите,доколкото я познавам,ще ми се обиди не заради зададения въпрос,а заради това,че и нямам доверие,че не и вярвам на думите.Чувал съм и че от мъжкия орган може да потече точно такова розово нещо,ако на момчето му е за пръв път,или момичето е прекалено тясно.Може ли да е и от мен?
spark_94,моето момиче не се интересува от разни форуми,само аз се ровя и нещото,което ме кара да го правя е носталгията ми към тийн годинките ;-)Ти нормален ли си бе?Щи излене нещо розаво от хуя га цъфнат лълъмите.

krem4et0
12-06-2007, 07:55
Krem4e,ако я попитам директно в очите,доколкото я познавам,ще ми се обиди не заради зададения въпрос,а заради това,че и нямам доверие,че не и вярвам на думите.Чувал съм и че от мъжкия орган може да потече точно такова розово нещо,ако на момчето му е за пръв път,или момичето е прекалено тясно.Може ли да е и от мен?
spark_94,моето момиче не се интересува от разни форуми,само аз се ровя и нещото,което ме кара да го правя е носталгията ми към тийн годинките ;-)
Това не е вярно- за розовото течение. а и ти не беше ли с презерватив?
Винаги можеш да й го намекнеш или кажеш по няколко начина. Може би нещо от рода-скъпа, първият път когато правихме секс беше така тясна, направо си помислих, че ти е за първи път. И от там да почнеш..........

DiabolicAngel
12-06-2007, 08:19
Ще ти се разсърди защото и нямаш доверие?
А ти щом се съмнавяш значи също и нямаш доверие и не и вярваш!? 8-)
Я отиди я питай нормално,обясний какво те тревожи да видим дали ще ти се разсърди тогава!Така като седиш и гадаеш до никъде няма да стигнеш!Успех! 8-)

tesco
12-06-2007, 09:28
krem4e,пробвал съм,намеквал съм,но тя си държи на своето.Преди,един път каже че е девствена,на другия ден-не.Съмнение имам още и от това,че бягаше от пениса като дявол от тамян,но ела я виж сега-истинска лъвичка.Относно за презерватива-бях предубеден че е девственна,затова не използвах.
Diabolic^Angel,от опит знам че никога на никой не трябва да имаш пълно доверие.Живота учи,като поотраснете и вие ще достигнете до моето мнение.

bungle
12-06-2007, 09:38
Като дявол от тамян... мухахаха, бях го забравила този лаф. :D

Може тъкмо да и е било свършил мензиса и това розовото да е било от него. :)

tesco
12-07-2007, 02:17
Напълно възможно е да е от края на мензиса.Абе то май е писано,че ще си умра,без да разбера истината.
Благодаря на всички,които си дадохте мнението :)

krem4et0
12-07-2007, 06:30
krem4e,пробвал съм,намеквал съм,но тя си държи на своето.Преди,един път каже че е девствена,на другия ден-не.Съмнение имам още и от това,че бягаше от пениса като дявол от тамян,но ела я виж сега-истинска лъвичка.Относно за презерватива-бях предубеден че е девственна,затова не използвах.
Diabolic^Angel,от опит знам че никога на никой не трябва да имаш пълно доверие.Живота учи,като поотраснете и вие ще достигнете до моето мнение.
И дори и да е била девствена, какво общо има презерватива? Тя може да забременее и при първия си сексуален акт, а да не говорим за болести. Кой е пуснал мухата,че с девствена не се ползва презерватив?

tesco
12-07-2007, 14:40
Кремче,все пак съм на 24,нито съм малоумен,нито малък,та да не знам,че цепеняче може да забременее при дефлорацията си.С това проблеми не съм имал никога<за моя огромна радост>,винаги знам кога да го извадя и кога-не.Риска беше да не си лепна пак някоя болест,но уви,този път имах късмет.Абе моля се да не съм и бил първия,че това е много гадно...

j@kl!n437o_ne6to si
12-07-2007, 17:01
Кремче,все пак съм на 24,нито съм малоумен,нито малък,та да не знам,че цепеняче може да забременее при дефлорацията си.С това проблеми не съм имал никога<за моя огромна радост>,винаги знам кога да го извадя и кога-не.Риска беше да не си лепна пак някоя болест,но уви,този път имах късмет.Абе моля се да не съм и бил първия,че това е много гадно...
и защо предпочиташ да не си й бил първия и според теб това е много гадно? извинявай за въпроса, но ми стана интересно, защото от друга страна съм чувала, че за едно момче е по- вълнуващо да е първия :-k

DevilWish
12-07-2007, 17:13
Eми според мен щом ти е казала, че го правила, значи е така.
Пък и ако не го е била правила, кръвта е щяло да бъде повече, не само розова течност. Просто може би е минало повече време от последния и полов акт и за това ;)
Хахах това пък беше най-тъпото ,което съм чела . При мен като не капна и капка к'фо???

Така че никой не знае ,освен тя самата дали е била наистина отворена или не?! ;-)

tesco
12-08-2007, 00:14
и защо предпочиташ да не си й бил първия и според теб това е много гадно? извинявай за въпроса, но ми стана интересно, защото от друга страна съм чувала, че за едно момче е по- вълнуващо да е първия :-k
Всяко едно момиче си има така наречения от мене "курвенски период",през който Тя набира дооста стаж в сексуално отношение.Има два вида жени:Отварят се и не хващат сериозни връзки,докато не наберат необходимата бройка,след което последва брак,деца,семеен живот.И всички са щастливи.
Втория вид<закъснял курвенлък>е най-гадният.Той се получава обикновенно при момичета,които се обвързват рано,женят се за първата си любов,създават семейства,но с годините усеща че е изпуснала нещо от живота и започва да живее на бързи обороти<курвенския период>.Пострадали са мъж,деца,баби,дядовци...

Други две причини за нежеланието ми да съм сефте са:личностна и егоистична.
Личностната е,че съм много съвестен.То секса е лесен,но после горепосочената причина няма да спре да ме гложди и няма да мога да се привържа както трябва и ще търся начини да не съм с това момиче.
Това никое девойче не го заслужава...
Егоистичната е,че НЕ мога да си го представя,да го науча това момиче на разни трикове и тя после да ги прилага на някакъв друг мухъл.
Това е! :)

krem4et0
12-08-2007, 06:24
Аз пак да питам-защо не ползва презерватив?
И друго.не може ли 1 момиче да има 2-3-5 партньора преди тебе и да не е к**ва? А, ако е имала само 1 партньор преди това? И ти какво искаш да кажеш, че рано или късно жената става к**ва ли?

alkobalko
12-08-2007, 06:44
Наистина е възможно да е била девствена. Но дори и да не е, в началото момичето е по-тясно и има кръв не само 1 път. Не я притискай, щом не иска да ти каже.
А това, че си мислел, че е девствена не е повод да не използваш презерватив.

`Death`Whore``
12-08-2007, 06:47
А и дори да го е правила 20 пъти, 6 месеца след това е нормално да е почти девствена. А за кръвта...при мен никога не е имало, на други им тече доста след отнемането на девствеността...

tesco
12-08-2007, 19:42
Кремче,всяко момиче трябва да се изчука с няколко човека,за да разбере първо себе си и да се ориентира с какъв тип човек ще прекара остатъка от живота си.Но този момент е по-добре да е рано.И не-не е курва момиче преспало с 5,6,дори и с 10 момчета<е,не наведнъж де,това вече е курва :) > ,Аз се надявам дори моята приятелка да се е праснала поне с петима,както тя ми сподели.Това значи набран стаж,значи знае какво иска и търси.Мен точно това ме интересува.А относно тебе,Кремче,не те познавам,нито те знам на колко годинки си,но ти казвам-никоя жена не е пропускала курвенския период!Ако не си го минала-ще го минеш.Абе ще дойдеш ти на моето,макар и късно.
А относно презерватива-аз съм си много виновен,разбирам го :(