PDA

View Full Version : дали е от презерватива ?



theedge1988
12-05-2007, 08:14
ползвам DUREX CLASSICS ..но ми изключително трудно бих казал..значи надървям се аз ..и в слагането на кондом няма нищо особено. да не излезе че съм некадърник и не можа да си нанижа един презервати.., но в момента в който искам да развия презерватива тръгвам да разгавам по дължина ...няколко пъти не се получава..а пениса ми почна да омеква. та..ъм..не си спомням колко мм беше диаметъра но точно този вид, но дали проблема е в тип-а кондоми..някои да е имал подобни проблеми? имам някакви смътни спомени че лятото ползвах един спортекс..но точно за типа не се сещамм..

soulfly
12-05-2007, 08:16
Сигурен ли си,че си искал да си го надянаш точно когато при теб е имало жена, с която наистина да си искал да правиш секс?

the_doll
12-05-2007, 08:22
Напълно е възможно да е от кондома, моя приятел имаше проблеми с на Дюрекс, тези с плодовите аромати. Каза, че му стискали, така че е напъзлно възможно да ти стягат, и да не позволяват достатъчно кръв да стигне до пениса ти! :) :)

theedge1988
12-05-2007, 08:33
Сигурен ли си,че си искал да си го надянаш точно когато при теб е имало жена, с която наистина да си искал да правиш секс?

хапслютну да .

soulfly
12-05-2007, 08:37
'начи мисля кат' кукличката (предполагам,че не го раздърпваш преди да го сложеш)

Mr.bEps
12-05-2007, 09:01
и аз неможех в началото да го разгъвам до край.. значи хващаш с едната ръка главичката и леко опъваш нагоре а с другата смъкваш през. на долу :-o