PDA

View Full Version : Цикълът и противозачатачните



lHaNNiBaLl
12-05-2007, 12:32
Здравейте искам да попитам нещо.
Приятелката ми има нередовен цикъл ( закъснява и поне с 1 седмица )
Предписаха и "Линдинет 30" и лекърът и каза да го пие 4 месеца за да и се оправи цикълът. Но познати ми казаха че са пили и след това са имали проблеми, в смисъл че не и е редовен след като спрът противозачатачните. Ива и примерно 2 пъти на месец или през месец ... и така е изцяло обаркано. Приятелката ми е на 19 години(ако това има значение), какво знаете вие по въпроса ?
Благодаря предварително.

foreverr
12-05-2007, 13:05
Здравейте искам да попитам нещо.
Приятелката ми има нередовен цикъл ( закъснява и поне с 1 седмица )
Предписаха и "Линдинет 30" и лекърът и каза да го пие 4 месеца за да и се оправи цикълът. Но познати ми казаха че са пили и след това са имали проблеми, в смисъл че не и е редовен след като спрът противозачатачните. Ива и примерно 2 пъти на месец или през месец ... и така е изцяло обаркано. Приятелката ми е на 19 години(ако това има значение), какво знаете вие по въпроса ?
Благодаря предварително.щом лекар и го е предписал това-а тя е била при неги заради нередовния цикъл според мен той и го е предписал това за да и се регулира цикъла, а не за да има проблеми-все пак лекаря си знае работата и по добре да си ги пие хапченцата :smt006