PDA

View Full Version : Лесния или трудния начин??



az17
12-05-2007, 14:28
Еми от около месец си пиша с едно момиче в което съм много влюбен.. Но тя е от Каварна аз съм от София и няма как да бъдем заедно. Тя е мн хубава и незнам за кво се занимава с мен по скайп отначало се ебавах с нея щот ми беше се тая имам си достатъчно момичета в София и сичко без чувства просто ни е яко заедно.. Но с това момиче стана нещо мисля че я обичам но тя е много далеч тя си има гадже и тя ги върти по много ... НО знам че ме обича .. само че аз се държа с нея безразлично за да не ми е гадно за нея Мислех да отида в Каварна за Нова година и да сме заедно за 1 седмица тя ме покани в тях защото ще е сама аз мислех да отида към 27 28 декември и се оказа че на 28 тя има рожден ден и се чудя дали да отида.. Аз я попитах дали ми има попринцип доверие и тя каза мислиш ли че ти нямам доверие щом те каня в нас за 1 седмица при положение че ще съм сама и ти казах че бих спала с теб (а тя е детствена)... Когато ми го каза тфа аз се здухах защото неискам да я нараня а знам къф съм тъпак и ще вида някое друго момиче и веднага след нея ще тръгна дори незнам дали това което изпитвам е истинско .. А на нея и казах че ако отида там за 1 седмица ще е мн хубаво и няма да искам да си ходя и тя ми каза ми не си тръгвай .. и ми каза остани в Каварна , защото аз тренирам футбол и може да ме прехвърлят да играя там.. НО незнам чудя се дали си струва да зарежа целия си живот заради едно момиче и да отида в град в който никой не познавам.. Казах на една фр къф ми е проблема и тя ми каза трябва да избереш дали ще избереш лесния начин да си седиш в софия с поредните единствени или трудния като в каварна и може би да открия любофта тъй че нямам представа какво да правя и дали сичко което чувствам е истина защото не съм такъф влюбчив и тя аз като и разказвах преди кво права там с момичета и тя ми казаваше че съм бил отвратилен женкар лиглио надут съм бил кво ли още не но ме обичала.. Тъй че моля ви помогнете ми да реша какво да правя!!

tedinci_
12-05-2007, 14:43
Мисля,че проблема,ти е доста сериозен за да го решаваме ние ти сам трябва да знаеш какво ще е най-добре за теб ...не смяташ ли? \:D/

az17
12-05-2007, 15:11
аз ако знаех кво трябва да направа нямаше да питам !!!

yuyuto
12-05-2007, 15:26
Пак ли? :grin: :grin:

Nu[m]b
12-05-2007, 15:34
Go Go Go :lol:

az17
12-05-2007, 15:37
da GO GO GO !! :D ama ako me zareje haha kvo 6e prava v nov grad tam nikoi neznam :D:D

sladkoto_neli
12-05-2007, 16:09
Еми виж наистина не сме ние хората които да ти помагаме но все пак аз мисля че мога да изразя някакво мнение.
Та значи мисля че е по добре първо да отидеш за една седмица при нея и след това ако все още изпитваш нещо към нея и ако всичко това което изпитваш си заслужава жертвата отиди в Кварна може пък да си открил любовта.Незнам на колко години си но все пак мисля че доста трябва да си помислиш защото дилемата е наистина голяма.
Моя съвет ти го казах просто виж как ще се чувстваш с нея и ако си заслужава заминавай.Веднъж се живее така че ако не опиташ няма да разбереш какво е нали?
Така че освен да ти пожелая успех друго не се сещам.

MoHuTo
12-05-2007, 16:26
Ами според мен, ще е добре да й отидеш на гости и да видиш дали наистина имаш чувства, дали ти е хубаво с нея или е само ей така за по чата и т.н... а дали да се преместиш там...хм ами.. това ти трябва да го решиш - все пак живота си е твой и ти трябва да го вземеш това решение, ние няма как да знаем какво е най-добре за теб :wink:

az17
12-05-2007, 17:26
ami na 17 sum i iskam da buda s neq stra6no mnogo mi puka za neq no neiskam da q narana neiskam nikoga da e tujna ili da q boli zaradi men a poprincip az pri4inqvam samo tfa .. tui 4e po dobre da stoq dale4 ot neq .. Edinstvenoto koeto iskam e tova momi4e da bude 6tastliva dori i s drug no da e 6tastliva .. Tfa nikoga ne sum vqrval 4e 6te go kaja na momi4e i 4e tolkvoa mnogo moje da mi puka za nqkoq no i tfa se slu4i i az si namerih maistora .. Tui 4e ako tq mi kaje molq te ela obi4am te na sekudnata bih trugnal.. no tfa nikoga nqma da se slu4i haha tui 4e ...

flowerlina
12-05-2007, 17:34
:D Не ти ли омръзна вече :D

Vladkoy
12-05-2007, 18:14
Кажи ми поне, че сте се виждали, плс.

Ако не - няма смисъл да ходиш - само оная работа те сърби, а тя се чуди как да си разнообрази живота като те разкара софия - каварна и обратно.
Ако не сте се виждали никога на живо вероятността да е сериозна в предложението си клони към 0 ( личен опит ;) )

kifla
12-05-2007, 19:17
Еми виж наистина не сме ние хората които да ти помагаме но все пак аз мисля че мога да изразя някакво мнение.
Та значи мисля че е по добре първо да отидеш за една седмица при нея и след това ако все още изпитваш нещо към нея и ако всичко това което изпитваш си заслужава жертвата отиди в Кварна може пък да си открил любовта.Незнам на колко години си но все пак мисля че доста трябва да си помислиш защото дилемата е наистина голяма.
Моя съвет ти го казах просто виж как ще се чувстваш с нея и ако си заслужава заминавай.Веднъж се живее така че ако не опиташ няма да разбереш какво е нали?
Така че освен да ти пожелая успех друго не се сещам.
+1 \:D/

kifla
12-05-2007, 19:19
Еми виж наистина не сме ние хората които да ти помагаме но все пак аз мисля че мога да изразя някакво мнение.
Та значи мисля че е по добре първо да отидеш за една седмица при нея и след това ако все още изпитваш нещо към нея и ако всичко това което изпитваш си заслужава жертвата отиди в Кварна може пък да си открил любовта.Незнам на колко години си но все пак мисля че доста трябва да си помислиш защото дилемата е наистина голяма.
Моя съвет ти го казах просто виж как ще се чувстваш с нея и ако си заслужава заминавай.Веднъж се живее така че ако не опиташ няма да разбереш какво е нали?
Така че освен да ти пожелая успех друго не се сещам.
+1 \:D/

koalka
12-05-2007, 19:58
Явно момичето е доста отракано. :-D Върти ги по няколко...колко яко, хаха.Иначе си зле, ако си мислиш, че те обича, а е с други...О, извинявай, знаеш ли какво е любов!?

doktora1mw
12-05-2007, 20:24
виж квосъс сигурност си хлътнал здраво но трябва много хубаво да премислиш какво ще стане ако не се получи в Каварна и момичето със сигурност те харесва много но колкото и да те харесва една тийн връзка рядко продължава повече от две години(статистика)
затова хубаво си помисли
късмет

BuBi008
12-05-2007, 20:48
AAA kakvo te kara da mislish che tq e iskrenna s teb ? Moje da se predstavq za savsem razlichen chovek poneje to toq internet e zagubena rabota. I da rechem che naistina e takava zashto si mislish che ti kato otidesh tam tq shte spre da si vurti gadjetata i shte e s teb ? Abe mai mai izobshto ne si pomislil predi da mislish da se mestish v dryg grad. Neznam na kolko godini ste ama da otidesh v grad v koito nikoi ne poznavash ne e lesno a pak i ne e mnogo sigurno tui kato ti razchitash bukvalno na slqpa sreshta. Jivota ne e tolkova lesen che da izbirash lesen ili truden nachin ..... v tvoq sluchai po skoro shte izbirash glupaviqt i neuzrql nachin ili sigurnqt nachin ...... ot tam natatyk ti reshavsh

mickelangelo
12-05-2007, 21:08
Бих ти дал съвет да си гледаш живота а да оставиш любовта .. тя ще идва и ще си отива занапред .. можеш да отидеш но чак пък да оставаш . ..

PoisoNGirL
12-05-2007, 21:22
I az sum na mnenie da idesh pri neq za sedmica.Ako tq e istinskata za teb shte go usetish ako li ne.. ostavash si v sf.nie ne mojem da ti kajem kakvo da napravish.Tova e vajno reshenie,koeto samo surceto ti moje da vzeme.Uspeh \:D/

butty
12-06-2007, 07:08
Слойна ситуация... не знам ... зависи..от много неща.. но според мен, трябва да опиташ поне да отидеш до каварна за нова година и да видите дали ще се получи нещо. Това да се преместиш в Каварна е мноооогооооо голяма стъпка и не може да я предприемеш просто така. Опитай първо за една седмица, ако наистина я обичаш. Не се опасявай, че ще се заглеждаш по други мацки, защото ако НАИСТИНА я обичаш,като я видиш, тя ще бъде единствена за теб :mrgreen: :smt007 Реши се! бъди смел... защото това може д а е товят шанс.
А колкото се отнася до въпросната статистикас...нищо не се нае..всичко зависи.. аз съм с едно момче вече 2 година и половина..даже повечко.. :smt008
Така че КЪСМЕТТТТТТТТТТТ! =;

CrazyWitch
12-06-2007, 12:54
Вече ти казах: Иди и изживей това което трябва!
Така ще разбереш това мания ли е.. и ако я имаш един път, дали след това пак ще ти пука за нея. Хапни си от сладкото вместо само да си го представяш как изглежда и как мирише.

ivon
12-06-2007, 13:06
Според мен е супер рано да мислиш дали да ходиш там за постоянно. Отиди сега на нова година опознай я по добре. След време пак отиди или я покани в София и така....за къде си се разбързал та ти още не си имал директен контакт с нея....скайпа е нищо...докато не я видиш, докато не я погледнеш в очите, докато не я докоснеш нищо не може да се каже...та Вие още нямате връзка...пооспокой малко топката и отивай сега по празниците да се забавляваш и веселиш с нея. Пък после пак пиши как е минало как я намираш как те е приела тя и т.н.....Не бързай

slun4ice_90
12-06-2007, 13:25
А ти сигурен ли си,че я обичаш и искаш да си с нея?По-добре помисли още веднъж,защото ми се струва,че си малко неориентиран(незнаеш кво да правиш),но ако си сигурен и сърцето ти казва да направиш това давай смело =; :-P :wink: Успех!

az17
12-06-2007, 13:26
a be nikude nema da hoda nito za nova godina nito poprincip !! Tq da se opravq ima si tam gadje az si iam nqma smisul da preebvame si4ko puka mi za neq i q iskam nai veroqtno za6toto nemoga da q iam a kato q iam ve4e nqma da q iskam kvo 6e otida tam 6e q izeba i 6e si trugna haha za ednoto ebane tolkoz put nemislq da biq !! Ako tq mi pokaje 4e i puka za men i 4e me loff moje i da si pomislq dali da otida ama e taka .. neEE

Ypotrebena
12-06-2007, 17:40
a be kato te gledam mai dosta iska6 da otide6 pri neq i nqma ni6to lo6o f tfa no ti ne si siguren dali si zaslujava emi spored men si zaslujava ako tq izpitva ne6to kum teb i dali te obi4a i mai ti samo tfa 4aka6 da razbere6 4e tq te obi4a i bi trugnal ama mai tuka momi4eto trqbva da kaje kvo iska i dali izpitva ne6to kum teb popitai q i ako e taka zaminavai za kavarna