PDA

View Full Version : 18 годишна с 26 годишен нолмално ли е ?



GG1RL
12-05-2007, 13:32
Postoqnno me uprekvat che toi bil mn golqm i grozen za men, no az si go obicham kakto i toi men ;(;( Na vas kak vi se struva mn li e razlikata v godinite ;(

n1ght_shadow
12-05-2007, 13:34
аз по принцип съм против връзките с повече от 4-5 години разлика ама щом си се обичате стойте си заедно... недеи слуша другите какво говорят

tedinci_
12-05-2007, 13:38
Ми не кой знае колко много все пак ти си на 18,не си няква пикла на 13 години,която се хваща с 26 годишен.А за това,че е грозен-различни хора,различни вкусове!

hiro
12-05-2007, 13:44
Mi niama znachenie dori da e na 40 shtom go obichash be kakvo ti dreme kakvo ti drunkat nekvi tapaci!!!

malkata_f
12-05-2007, 13:50
няма абсолютно нищо лошо в това....щом се обичате, бъдете си заедно... това е най-важното и не слушай хората какво ти говорят, живота си е твой - живей си го! :)

koteto_5
12-05-2007, 13:52
Щом се обичате какъв е проблема :smt008

yuyuto
12-05-2007, 13:56
Ами според мен не е много нормално, ама щом си се обичате, бъдете си заедно... :neutral:

butty
12-05-2007, 15:37
Ами не знам,според мен,не е много нормално... аз имам приятелка,която е на 17,а ходи с 30-годишен... но при вас не е чак толкова фрапантно де.. щом се обичате :smt003

macityy_raiq
12-05-2007, 15:58
ами аз мисля че не е много нормално но ще кажа както другите:щом се обичате си стоите заедно :wink: а пък има и по-лоши варианти например една е на 23 или 25 а ходи с 36 годишен мъш :? !а по въпроса че са казвали че бил грозен за теб те другите кфо те интересуват?нали ти си го обичаш!всеки си има различен вкус :wink:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-05-2007, 16:03
Че защо да не е нормално? Щом се обичате, какъв е проблема? :) Пък и не виждам нищо странно в разликата ви, напълно нормална е :) =; Обичайте си се и да не ви пука от нищо ;) :smt001

Radeto_
12-05-2007, 16:04
Преди щях да ти кажа, че това е лудост, но тогава не знаех какво е любов...сега ще ти кажа, че няма по-важно нещо от любовта и ако това, което чувстваш ти е любов - то бори се за нея, а на другите - майната им - това е твоя живот...това е живота на всеки един от нас - родени, за да обичат и за да бъдат обичани...

DaniFilth
12-05-2007, 16:05
bydete si zaedno az sym na 18 a toi e na 29 i se obi4ame taka 4e kakto vijdash vajno e horata da sa 6astlivi ima priqtelka na 19 a toi e na 40 i 6te si imat bebe ama se obi4at kakvo da kaja samo da sa si zaedno :)

LitTlE_BeBsIiI
12-05-2007, 16:17
Въобще не са много.Аз бях на 12,а моя фр на 19 когато тръгнахме. :oops:

koalka
12-05-2007, 18:53
Разликата не е малка, но все пак ти си на 18 години.Можеш сама да решаваш, пълнолетна си.Според мен е нормално, не трябва да слушате другите.

kobrichka
12-05-2007, 19:08
Ти си пълнолетен човек,който може сам да решава,разликата не е малка,но след като го обичаш не виждам проблем,а и все пак той не е на 40 а ти на 18 тогава има повод за притеснение,но ти си на 18,а той на 26 не е кои знае колко фрапантна разликата.Не слушаи останалите,а себе си след като го обичаш и той теб проблем нямате.Радвайте се на щастието си :)

w0w
12-05-2007, 19:22
macka spokoino spored men 6tom si se obi4ate netrqbva da ti puka dr ko iskqt nali se pak ne hodi6 s nego zaradi mnenieto im a zaradi tova 4e se obi4ate taka4e da ne ti puka.

sasha_90
12-05-2007, 19:41
Обичате се,това означава,че не би трябвало да ти пука от хорското мнение.

sLaDkA_GrEsHkA
12-05-2007, 19:44
shtom si shtastliva s nego kvo ti puka za chujdoto mnenie ????

mishkata88
12-05-2007, 19:46
ще ти кажа само :" Човек е щастлив когато притежава това което сам обича, а не това което другите харесват.... " :wink: :smt001

SeVy_SeXa
12-05-2007, 20:04
horata kazvat
"Lubovta nqma granici"
obichaite s ebydete zaedno , az sm na 17 i mi haresva da sm s po golemi ot men :) neznma seki si ima mnenie no mooito e shtom se obichaite s ene puskaite koi kakvoto shte da kazva :) grozen hubav debel slab typ umen, shom se obichate i razbirate toi si e tfoi :)

sapphirr
12-05-2007, 20:09
кво изобщо се впе4атляваш ...като се оби4ате?важно е на тебе да ти е добре,не на майка ти,не на баща ти,не на леля ти.живота си е твой и щом така си преценила и така искаш-няма за какво да те е яд.

пс.един съвет от мене:не се стреми да угодиш на вси4ки,защото недоволни винаги ще има,а потърпевша ще си само ти!

RoyTheReaper
12-06-2007, 06:48
На 18 вече си достатъчно голяма да ходиш и с 50 годишен ако искаш.

*B3b4ety*
12-06-2007, 08:44
За грозен не знам, но за вазраста няма проблеми..ако се обичате де :twisted:

slun4ice_90
12-06-2007, 10:25
Аз пък познавам една,която е на 17 и ходи с 30 год. :shock: :? Тва е много голяма разлика,но за твоя въпрос не мисля,че е много. :smt008

HePeAJIeH
12-06-2007, 11:36
Не трябва да позволявате на другите такива неща! Не обръщайте внимание на такива упреци защото може да се създадат интриги за вас двамата и това да ви накара да се разделите! Това си е вашия живот и вашата връзка.Бъдете заедно щом се обичате! Лек ден! :wink:

ivon
12-06-2007, 11:41
Не е голяма разликата. Споко :) Колкото до това дали е грозен или не не бива да обръщаш внимание на такива коментари, важното е на теб да ти харесва.

Radeto_
12-06-2007, 13:06
Въобще не са много.Аз бях на 12,а моя фр на 19 когато тръгнахме. :oops:
На 12 си дребосък и трябва да си играеш с кукли, а не по гаджета да ми ходиш...СРАМ И ПОЗОР...

wasntme_
12-06-2007, 14:03
Ми не кой знае колко много все пак ти си на 18,не си няква пикла на 13 години,която се хваща с 26 годишен.А за това,че е грозен-различни хора,различни вкусове!

mda i az to4no tva si misleh - se pak ima6 18 - si4ko e 6 to4ki.... pak i razlikata v godinite spored men specialno nqma nikakvo zna4enie \:D/ tei de podkrepqm napalno mennieto na tedinci_ :smt001

alehole
12-06-2007, 14:15
Postoqnno me uprekvat che toi bil mn golqm i grozen za men, no az si go obicham kakto i toi men ;(;( Na vas kak vi se struva mn li e razlikata v godinite ;(
Ем нз просто има ли смисъл от тази тема ... Обичаш ли го-няма граници нито в годините нито в нищо .. просто да не те инт ко говорат другите .. ти,вие сте наД тях :-) Еми айде Обичайте се :!:

Rachel Green
12-07-2007, 19:07
Мисля че при вас годините не са от значение! Все пак ти си на 18 достатъчно голяма си и знаеш какво искаш. И щом се обичате не е проблем!
Желая ви много щастие!

kael
12-07-2007, 21:09
*тегли една майна* не много педофили в тая държава ей .... абе голяма си оправяй се ... аз лично имам 2 версии
1. иска секс с малки
2. много е грозен/зле/ненормален за да си хване зряла жена и се върти околу малките и не опитни

vodka_f
12-08-2007, 06:51
не смятам,че е нещо фрапиращо кво ти пука нали сама си каза,че си го обичаш кво искаш повече :!:

Немо
12-08-2007, 07:52
:D Абсолютно няма никакво значение.Моите баба и дядо са имали 10 години разлика и пак са се обичали и са били добре :-D тя е била на 20 а той на 30 :wink:

maybelline
12-08-2007, 09:00
Това е един от случаите, в които трябва да кажеш "Майната ви на всички". Какво мислят другите за приятеля ти няма абсолютно никакво значение. За любовта няма възрастови граници. Възрастта не е определяща за зрелостта на човек, а възрастта на приятеля или приятелката не определя какъв е човекът.
Възрастовата ви граница е съвсем нормална. Аз съм на 16 и приятелят ми ще навърши 22 след месец. Сестра ми е на 21, а приятелят й на 26. Познавам двойка, в която момичето е на 20, а мъжът на 45. И ще се женят. Просто вземи всчки мнения, които ти тровят душата и ги хвърли в коша. Нямаш нужда от тях.

bebokaa
12-08-2007, 09:16
18 i 26 godishen nqma da si mnogo vreme s nego pone spored men .kazvat 4e godinite ne pre4eli na lubovta ,naprativ ti imash edni razbiraniq toi drugi..tvoq jivot zapo4va sega a toi trqbva da m isli ve4e za deca semeistvo biznes i tem podobni .razlikata v godinite 6te e golqma pre4ka kolkoto i lubov da ima mejd uvas nqma da traq dalgo

ЕPu
12-08-2007, 10:59
Не
като я изчука 2 пъти ще му омръзне :wink:

Slave4You
12-08-2007, 11:08
Според мен пък не е много разликата :smt019

Lashes
12-08-2007, 13:19
в днешно време кво ли няма тъй че...а й се пак си на 18 ;)

iiirish
12-09-2007, 13:57
ами множко е разликата ви честно казано. макар че аз не съм в по-различно положение от твоето. с приятеля ми имаме разлика 10 години, и макар че съм малко по-голяма от теб пак осъзнавам, че не е малко.
та съвета ми е: ако познаваш добре човека - рискувай, ако ли не - първо го опознай преди да го допуснеш до себе си

kael
12-09-2007, 15:50
самия факт че питаш това и се съмняваш в нещо говори дали е нормалнно или не е но в края на краищата ти си решаваш

tesco
12-09-2007, 17:27
аз съм на 24 а моето момиче е на 17.В момента е на изпитание,няма да се видим доста време,ако е сериозна ще си я взема,ако ли не-да си поживее живота с други.То сега и е времето,избора си е неин.Иии да,замислял съм се за деца,но още нищо не мога да им осигуря,затова ве още не искам.иначе тя искаше<учудващо за мене,заради възрастта и!!!>

sh3_1s_7h3_0n3
12-09-2007, 21:18
Ако преди една седмица не се бях запознала с момиче, което е на 19 и ходи с 41годишен женен мъж, чийто син е по-малък с 1год от младата му 'любовница', можеше и да 'те укоря' колко е 'голям' този твой възлюбен за теб, ^^ обаче при тези обстоятелства няма да кажа нищо. :neutral:

`Death`Whore``
12-09-2007, 21:23
аз съм на 24 а моето момиче е на 17.В момента е на изпитание,няма да се видим доста време,ако е сериозна ще си я взема,ако ли не-да си поживее живота с други.То сега и е времето,избора си е неин.Иии да,замислял съм се за деца,но още нищо не мога да им осигуря,затова ве още не искам.иначе тя искаше<учудващо за мене,заради възрастта и!!!>
Искала деца :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Всяко момиченце мечтае за дечица и голяма бяла сватба - това не е зрелост.

Познавам двойка, в която момичето е на 20, а мъжът на 45. И ще се женят.
Има 2 вероятности за този мъж:
1. Заебал е жена си и децата си заради младо момиче.
2. На 40 години дори не е помислял за семейство.
И в двата случая това не говори добре за него и не заблазявам на твоята позната.

А за авторката - не си мъж, не ти влиза цялата кръв в пениса, та да не можеш да мислиш! Да си мислила, когато си тръгвала с него.

tesco
12-09-2007, 22:50
`Death`Whore``,и аз съм на твоето мнение,тя си е наполовина дете,но какво да правя,такава си ми харесва.
А,и да те питам нещо,прочетох ти само един пост,та ми направи впечатление че си негативист/ка,на какво се дължи това?

EGG
12-10-2007, 05:31
Писна ми да гледам как мъже на 24 и повече год. се занимават с деца!
Не могат ли да равнопоставени с половинката си, т.е. да са на почти еднаква възраст?! Отвращават ме честно казано. [-X Естествено, че им е по-лесно да завъртят главата на някоя тийнейджърка, отколкото на зряла и интелигентна жена! Ужас... Бих се обърнала към момичетата да внимават с какво се обвързват. :(

BAYO
12-10-2007, 07:09
Щом се аресват, па нека се земат :)

sentient_
12-10-2007, 08:45
Postoqnno me uprekvat che toi bil mn golqm i grozen za men, no az si go obicham kakto i toi men ;(;( Na vas kak vi se struva mn li e razlikata v godinite ;(
еми като си го обичаш ко питаш дали е нормално или не . Ако ще на 50 да е важното е лубов да има

ra4ence
12-10-2007, 08:52
Според мен няма проблем да ходите. Всичко си зависи от вас. Ако той ти дава всичко,от което имаш нужда и ти на него даваш всичко,от което той има нужда- къде е проблема? Може би само в това,че той скоро сигурно ще иска деца,докато ..живота за теб тепърва предстои. Но не сме ние хората,които ще ти казват кога и от кой да имаш деца и съвместен живот.
Моят приятел е на 27,аз съм на 20. Иска вече бебок,но аз не. Т.е. искам,но не е времето сега. И той е съгласен с мен,че не е сега момента,което може само да ме радва.
Мацка,не се води по разни хорски скрупули и разбирания отпреди доста години. Важното е да си отговориш на въпроса дали ти е хубаво с този човек и дали бихте имали бъдеще заедно. :) Това е

tesco
12-10-2007, 23:37
Писна ми да гледам как мъже на 24 и повече год. се занимават с деца!
Не могат ли да равнопоставени с половинката си, т.е. да са на почти еднаква възраст?! Отвращават ме честно казано. [-X Естествено, че им е по-лесно да завъртят главата на някоя тийнейджърка, отколкото на зряла и интелигентна жена! Ужас... Бих се обърнала към момичетата да внимават с какво се обвързват. :(
Какво имаш в предвид под деца? :-o
За равнопоставени-може,но на еднаква възраст...познавах 3 двойки,никоя не просъшествува повече от 6 месеца

just_guest
12-11-2007, 00:56
Писна ми да гледам как мъже на 24 и повече год. се занимават с деца!
Не могат ли да равнопоставени с половинката си, т.е. да са на почти еднаква възраст?! Отвращават ме честно казано. [-X Естествено, че им е по-лесно да завъртят главата на някоя тийнейджърка, отколкото на зряла и интелигентна жена! Ужас... Бих се обърнала към момичетата да внимават с какво се обвързват. :(

писнало ти е значи ... а пробвала ли си някога да ги разбереш ? до скоро и аз бях на това мнение. да спомена - на 22 години съм и считам, че съм достатъчно зрял и преживял за да ти там следния коментар и мнение - в момента се получава нещо между мен и 15 годишно момиче. не се дължи нито на пари или нещо от сорта само да спомена. разочерован съм от всички момичета с които съм се запознавал последно време - малко по-големи и малко по-малки от мен. аз съм си старомоден да го кажем - харесвам една здрава и стабилна връзка пред това всяка вечер и всеки път да бъда с различна. но ми писна да слушам всяка с номера си, с изискванията си и глупостите си. в днешно време едно нормално изглеждащо момче - с малко по-скромен и влюбчив характер няма никакви шансове за нещо повече с красиво и подържано момиче на неговата възраст. доверявам се лесно - и това отблъсква хората (исках да кажа жените). да - морално, а и законно не съм прав - но в това момиче поне засега макар все още дане съм с нея намирам неща които в тези на моята възраст ги няма. пари имам но ми писна да ги харча за да задоволявам елементарни желания на тъпите .... и след това когато веднъж кажа "не" и да чувам - емиии няма тръпка, ай си останем приятели - и на следващия ден да гледам даденото момиче с друг (който явно му се харчи повече). да кажеш че е така защото жените вече се ориентират към мъже способни да издържат и да искат вече семейство - би било грешка, защото ако беше така ... да бях се оженил вече, аз това и искам ... но явно извода е че и на мен ми е рано. зряла и интелигентна, ориентирала се вече жена викаш ...еми сори ако те обидя теб и останалите момичета във форума ама такова животно преди 25-6-7 години НЯМА (дори цитирам думите на сестра ми която е на 32, отдавна омъжена и с дете на 6) !! за мен лично може би късмета ми е такъв да не съм намерил подходящото и обръщащо внимание на друго освен джоба ми момиче (дори имайки предвид че аз съм си роден и си живея в един от най-големите градове) - но засега наистина харесвам това 15 годишно момиче. какво ще стане ... ще поживеем ще видим.

но стигнах до един извод - човек няма как да разбере едно нещо преди да го е опитал самия той - както сега се промени и моето мнение за тези големи разлики в годините. все още не мисля че такава връзка би имала някакво бъдеще ... но смисъл ... е, дали има смисъл в крайна сметка - защо да не опитам да проверя ? знае ли човек !

iiirish
12-11-2007, 05:22
18-26?! до преди месец това би ми се сторило неестествено, но... при положение, че аз съм на 19, а приятеля ми е на 29... :oops: не мисля, че имам каквото и да е право да съдя хората. само ще ти кажа, че пречки са възможни по отношение на разбиранията на ваще :? така че ако още не си им казала, не избързвай и ги подготви

EGG
12-11-2007, 07:29
Писна ми да гледам как мъже на 24 и повече год. се занимават с деца!
Не могат ли да равнопоставени с половинката си, т.е. да са на почти еднаква възраст?! Отвращават ме честно казано. [-X Естествено, че им е по-лесно да завъртят главата на някоя тийнейджърка, отколкото на зряла и интелигентна жена! Ужас... Бих се обърнала към момичетата да внимават с какво се обвързват. :(
Какво имаш в предвид под деца? :-o
За равнопоставени-може,но на еднаква възраст...познавах 3 двойки,никоя не просъшествува повече от 6 месеца

Естествено, че няма да просъществува. Вече казах защо. Много ви е по-лесно да манипулирате малки момичета, отколкото жена. Момичета, имайте предвид, че тези мъже търсят сигурност, общо бъдеще и т.н. Да не се окажете омъжена (примерно ако забременееш) за този "батко". Ами те като са на възраст да си търсят на тяхната, а не да съсипват живота на други.
Само едно ще кажа: момичета, мислете за себе си, а не за този до вас, защото той мисли за себе си и гледа на вас като на изгодност.
Извинявам се, ако съм обидила някого. Понякога може да има такава връзка от любов, но е много, много рядко.
Така че мислете! :!:

tokio_hotel_4ever
12-11-2007, 07:36
Off macka hi4 da ne ti puka za horskoto mnenie.vagnoto e 4e se obi4ate,puk i kvo 8 god ne sa mnogo ima hora koito imat razlika s 20 god e,taka 4e spoko :---) mn lubov ti gelaq :smt007

mgxpower
12-11-2007, 08:00
Не виждам нищо лошо в тази възрастова граница не е космически голяма..
а и какво като говорят нали няма да ходят те с него..грозен бил важното е на теб да ти харесва!
Щом има съгласие между двамата възрастовата граница не е от значение говорим за такива не за 18 годишно маце с 50 годишен дъртак и обратното това вече си е жива педофилия и изродщина!
Па тва си е мое лично мнение...щом го обичаш давай напред и хич да
не ти пука какво говорят хората!

alex4o
12-11-2007, 13:58
според мен изобщо не трябва да се измъчваш по този въпрос.. Обичате се,тогава не трябва изобщо да те инт какво мислят другите,ТИ си с него,а не те и щом си щастлива..нека бъде така и за напред ;)

tesco
12-11-2007, 22:33
Писна ми да гледам как мъже на 24 и повече год. се занимават с деца!
Не могат ли да равнопоставени с половинката си, т.е. да са на почти еднаква възраст?! Отвращават ме честно казано. [-X Естествено, че им е по-лесно да завъртят главата на някоя тийнейджърка, отколкото на зряла и интелигентна жена! Ужас... Бих се обърнала към момичетата да внимават с какво се обвързват. :(
Какво имаш в предвид под деца? :-o
За равнопоставени-може,но на еднаква възраст...познавах 3 двойки,никоя не просъшествува повече от 6 месеца

Естествено, че няма да просъществува. Вече казах защо. Много ви е по-лесно да манипулирате малки момичета, отколкото жена. Момичета, имайте предвид, че тези мъже търсят сигурност, общо бъдеще и т.н. Да не се окажете омъжена (примерно ако забременееш) за този "батко". Ами те като са на възраст да си търсят на тяхната, а не да съсипват живота на други.
Само едно ще кажа: момичета, мислете за себе си, а не за този до вас, защото той мисли за себе си и гледа на вас като на изгодност.
Извинявам се, ако съм обидила някого. Понякога може да има такава връзка от любов, но е много, много рядко.
Така че мислете! :!:
Ти на колко си??????????????

EGG
12-12-2007, 03:57
19 :)

gilY
12-12-2007, 04:49
normalno e,no ako be6e pod 18 godini...e togava nqma6e da mi izglejda normalno :-|

`Death`Whore``
12-12-2007, 05:14
Не съм негативистка, просто казвам каквото ми е на езика. В случая - пиша.

monityY
12-12-2007, 08:51
Разликата в годините не е много + тфа ти го обичаш,предполагам и той тебе..Какво те бърка какво мислят другите?За тебе не е грозен,за тях като е грозен,знаят къде да си го наврът...Нали не ходи с тях,а с тебе?Какво ги бърка тогава не мога да разбера...

tesco
12-12-2007, 21:22
19 :)
При тебе не се получило значи,така ли :?

EGG
12-13-2007, 03:51
19 :)
При тебе не се получило значи,така ли :?

Просто казвам какво мисля по принцип за тези връзки, т.е. много не ги одобрявам (казах защо). Може да има и изключения, дано вашата връзка да е изключение - да е истинска, искренна и от двете страни. :)

tesco
12-14-2007, 01:47
19 :)
При тебе не се получило значи,така ли :?

Просто казвам какво мисля по принцип за тези връзки, т.е. много не ги одобрявам (казах защо). Може да има и изключения, дано вашата връзка да е изключение - да е истинска, искренна и от двете страни. :)
Тя за своите години има доста стаж в чукането,аз,разбираемо също имам,и двамата знаем какво търсим.За мене е минало времето за бройки,чувствата са на лице,и тя ми е показала че не липсват от своя страна.Засега сме разделени,ще видим какво ще стане.

EGG
12-14-2007, 06:02
19 :)
При тебе не се получило значи,така ли :?

Просто казвам какво мисля по принцип за тези връзки, т.е. много не ги одобрявам (казах защо). Може да има и изключения, дано вашата връзка да е изключение - да е истинска, искренна и от двете страни. :)
Тя за своите години има доста стаж в чукането,аз,разбираемо също имам,и двамата знаем какво търсим.За мене е минало времето за бройки,чувствата са на лице,и тя ми е показала че не липсват от своя страна.Засега сме разделени,ще видим какво ще стане.

Вие си знаете най-добре.

MajeStic
12-14-2007, 07:21
Mi niama znachenie dori da e na 40 shtom go obichash be kakvo ti dreme kakvo ti drunkat nekvi tapaci!!!

Не бе и на 67 да е няма значение... все пак любовта няма граници...

-----------

Ми не виждам нещо нередно все пак вече си достатъчно голяма... грозен, красив... тях какво ги интересува? Нали сте щастливи :)
Само бих добавил... след време, ако поиска деца... ти си гледай училището, а не него в това отношение (:

kotity
12-14-2007, 07:27
Ми според мен 8 години разлика е нещо съвсем нормално, ЗА ЛЮБОВАТ НЕ СЪЩЕСТЕСТВУВАТ ГРАНИЦИ!!! :-)
И какво те интересува мнението на другите?!?

tesco
12-15-2007, 17:22
[quote="tesco"][quote="E-G-G"][quote="tesco"][quote=E-G-G]19 :)

Вие си знаете най-добре.
И ние не знаем,това е най-лошото :? Ако имах баба гледачка...

^-Cat-WoMaN-^
12-15-2007, 18:06
Бе да ти кажа не слушай кво казват другите важното е найстина да се обичате !!! А пак за разликата в годините не е чак толкожа вайно имам приятелка която ходи с 11 години по- голям от нея и тя е на 16 а той на 27 мн е голяма разликата найстина, но познвам и зрели хора които имат и деца вече и пак разликата им е 10-12 години... Но най-важното е да се обичате !!! :)