PDA

View Full Version : Побоя в училище!Месеци на сбивания!



dreams_inactive
12-05-2007, 13:49
мислите ли че точно по това време зачестяват побоищата в училище!по моя статистика 80 % от сбиванията в училище са в месеците ноември и декември!какво мислите!?!

n1ght_shadow
12-05-2007, 13:52
може и да има нещо такова не сам много сигурен... може би защото в гимназиите сяка година влизат нови ученици (зайци) и след като свикнат малко 1 месец и почват да са газарят насам натам и да са отварят на други и т.н.
не 1 заек сам виждал по коридорите да ми са е надул колкото може повече и да върви като шеф в коридора...

12-05-2007, 15:00
може и да има нещо такова не сам много сигурен... може би защото в гимназиите сяка година влизат нови ученици (зайци) и след като свикнат малко 1 месец и почват да са газарят насам натам и да са отварят на други и т.н.
не 1 заек сам виждал по коридорите да ми са е надул колкото може повече и да върви като шеф в коридора...
:lol: :lol:
Мен днес така ме "биха".
Аз си падам доста едър и висок.
И има едно емо, което ми е до рамото и ако застана до него, изглежда че мога да го погълна.
И то така, днес се направи на отворено докато разбутвах житовните в лафката, да ги прередя.
И както винаги, не ми скочи на бой :x Заплашва ме пред женските емота, 1-2 пъти, но след като бутнах 2-3 пъти с ръка се отказа и подви опашка ;(

russianmafiaboss
12-05-2007, 15:07
може и да има нещо такова не сам много сигурен... може би защото в гимназиите сяка година влизат нови ученици (зайци) и след като свикнат малко 1 месец и почват да са газарят насам натам и да са отварят на други и т.н.
не 1 заек сам виждал по коридорите да ми са е надул колкото може повече и да върви като шеф в коридора...
:lol: :lol:
Мен днес така ме "биха".
Аз си падам доста едър и висок.
И има едно емо, което ми е до рамото и ако застана до него, изглежда че мога да го погълна.
И то така, днес се направи на отворено докато разбутвах житовните в лафката, да ги прередя.
И както винаги, не ми скочи на бой :x Заплашва ме пред женските емота, 1-2 пъти, но след като бутнах 2-3 пъти с ръка се отказа и подви опашка ;(
ее недей пререждай това не е културно 8-)
а лапета вземат пример от вас и от кеча по ТВ и от там стават мн нагли :o
трябва да се учат на уважение , това си е чистата истина :smt006

Seducti0n
12-05-2007, 15:52
Нямам подобни наблюдения по въпроса.Факте е обаче,че често се трепят като животни с причина и без.... :D

MoHuTo
12-05-2007, 16:03
Не съм забелязвала дали през ноември-декември стават най-много побоища... факт е обаче, че стават и понякога за глупости [-(

DaЯk_AнGэL
12-05-2007, 16:12
може и да има нещо такова не сам много сигурен... може би защото в гимназиите сяка година влизат нови ученици (зайци) и след като свикнат малко 1 месец и почват да са газарят насам натам и да са отварят на други и т.н.
не 1 заек сам виждал по коридорите да ми са е надул колкото може повече и да върви като шеф в коридора...

Ами аз съм "заек" както казваш, в нова гимназия, пък не се гъзаря на никого.То тия работи са си до човек, не всеки се прави на важен.Иначе и на мене са ми правили така в старото даскало, едно лапенце 5 клас ми се праеше на важно, и като му ударих 1 шамар тръгна да ми порти на класната му :razz: детска му работа.

sexa_na_kompleksa
12-05-2007, 16:25
Съмнявам се повечето побои да стават ноември и декември.Ако в едно училище, учениците се бият,те ще се бият по всяко време на годината,не само в определени месеци.

Sportul
12-05-2007, 17:22
лично аз съм участвал в 3 побоя , обоче като цяло боищата намаляват

123456
12-05-2007, 21:03
За всичко е виновен "Кеча". 8)

dreams_inactive
12-06-2007, 01:17
ami moeto nastroenie se vliqe do golqma stepen ot vremeto prez denq!ako e obla4no sam podtisnat i razdraznen,a ako e slan4evo mi se kuponqsva!nz moje bi!ami vinagi kogato sam se sbival e bilo v tiq dva meseca,ediniq pat puknah 2 prasta na rakata!gadna rabota!ne sam poboinik no kogato me predizvikat i deistviqta mi ne vredqt na moi rodnina ili ot semeistvoto,napravo deistvam! 8)

EmO_KiD_;(
12-06-2007, 05:41
Aз вчера бих един заек,щот ме удари по дупето :-D :-D Ама как го бутнах в стената само.Той после се разрева :razz: :razz: :razz: :razz:
А оня ден един ми се натискаше от 6-ти клас и ми взе телефона и какъв шамар му ударих и той рева абе....
Апа наще момчета от класа си играят на кеч.Един така го бяха ударили,че му беше счупен носа :lol: 8-)

DisciplineAndOrder
12-06-2007, 07:06
Не е така.Ако се бият,се бият през цялата година.
Въпроса е защо го правят.

bloodfrozen
12-06-2007, 15:20
Едва ли си правят графици по кое време на годината да се бият.. По всяко време може да се случат подобни инциденти. Проблемът е, че причините за тея побоища са безсмислени и незначителни в повечето случаи. Боят не е решение на проблемите..

mickelangelo
12-06-2007, 19:24
по принцип не съм конфликтна личност но днес ... ми кипна ... отидох да взема 1 приятелка от училището и ... да пием 1 кафе и като излиза тя след нея 2 момчета като я награбиха кои къде я хване къде и бръкне .. направо изперках .. и ги размятах .. и като се събра целия училищен двор .. и сега очаквам полиции глупости .. но не съжелявам .. а пък .. за побойщата ... те си стават по всяко време ..

teenkopele
12-07-2007, 03:53
За всичко е виновен "Кеча". 8)

...и Батман. 8)

Saymon90
12-07-2007, 05:51
Не съм забелязал такова нещо... нека се бият, щом така искат. :roll:

kPuCkA
12-07-2007, 07:05
Вчера в даскало....следната картинка,тъкмо беше свършил и последния част и аз тръгвам по стълбите надолу да си ходя,зад мен чувам "Абе еййй цървул върни ми шапката!!!" След това едно лапе профучава покрай мен,нищо продължих си....след 2 секунди цяла тайфа лапета профучаха покрай мен,скандирайки "Давай ,Жоро,давай Жоро!" Имаше такива,които подклаждаха огъня с "Не ти стиска,ще видиш,няма нищо да му направиш!" Явно момчето,което си искаше шапката изведнъж хукна да бяга,слезе по стълбите и долу във фоайето настигна другото и пред очите на половината даскало + портиера и охраната се сбиха.... :shock: :shock: вярвате или не,никой нищо не направи ,за да ги спре.....!

Jus7m3
12-07-2007, 08:38
Глупавите зайци... даа като тръгнат да ходят като шефове по коридора,аз тръгвам да вървя право срещу тях и те спичат много ;)
или пък някой път просто ги събарям на земята и си продължавам. А имаше един който след като го съборих тръгна да се бие... голяма грешка :D

Аз съм от Велико Търново и уча в строителния. Миналата година или по-миналата бяхме станали известни с една моя съученичка,която удари една от съседния клас с бокса у главата... няколко пъти! И ако не беше един мой съученик да ги разтърве сигурно щеше да има много пострадали,защото повечето седяха и гледаха и се кефеха.Даже клипчета снимаха. А после естествено дойде и учителя по физика, който за пред вестниците и телевизиите беше човека който ги е разтървал (алчно за слава копеле) Май някаде по това време на годината беше или се лъжа не знам ;)

Reed
12-07-2007, 09:28
Дам,аз се отварям само тези месеци,другите съм кротка и добра :twisted:
що за тъпотия?Бият се по всяко време (:

SlAdKoTo`KoTe
12-08-2007, 13:25
Абе в мойто даскало ше се изпотрепем :D в мойто даскало през декември много се бият и не само тва а и пиратки пускат вътре в училището миналия ден счупиха вратата на тоалетната и няколко чина абе преди нова година в нащо даскало е лудница

12-08-2007, 14:21
Вчера в даскало....следната картинка,тъкмо беше свършил и последния част и аз тръгвам по стълбите надолу да си ходя,зад мен чувам "Абе еййй цървул върни ми шапката!!!" След това едно лапе профучава покрай мен,нищо продължих си....след 2 секунди цяла тайфа лапета профучаха покрай мен,скандирайки "Давай ,Жоро,давай Жоро!" Имаше такива,които подклаждаха огъня с "Не ти стиска,ще видиш,няма нищо да му направиш!" Явно момчето,което си искаше шапката изведнъж хукна да бяга,слезе по стълбите и долу във фоайето настигна другото и пред очите на половината даскало + портиера и охраната се сбиха.... :shock: :shock: вярвате или не,никой нищо не направи ,за да ги спре.....!
Не е решение?
Боя е изкуство!

bulgarche
12-08-2007, 15:10
Според мен само така ти се струва. Боя със снежни топки е по-често от колкото през май месец ;)

ice_f90
12-08-2007, 16:02
побоя в даскалото ли ами аз ли4но онзи ден 6тях да налетя на бои на една лигла но моми4етата и мом4етата ме спряха едвам за6тото знаят какъв характер съм и 4е подобре да съм спокоино отколкото нервна и изнервена до такава степен 4ак да на бия някои амии..............колкото и да ти се иска да набие6 някои ина4е по всяко време стават побоища