PDA

View Full Version : Проблем с качването на изображение на GSM



zafito
12-05-2007, 14:07
начи имам телефон sony ericsson W200i и нещо имам проблем с качването на пикс ако някой може да ми обясни как става номера ше съм спр благодарен :)


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (От Ruthless)

sfs
12-05-2007, 14:25
da hora pls i na mene ama nee za sutiq model :-| :neutral: ](*,) 8-[

Fоrslоr
12-05-2007, 15:17
Kакви са точно проблемите ?
Какво ползвате USB, Bluetooth или IRDA за връзка (телефон - PC) ?
Имате ли инсталирани драйвери ?
А софтуер .... като напр. My Phone Explorer ?

:!: :!: :!:

Otka4eniq
12-05-2007, 15:17
Ама не можи да качите изображенията на компа ли :?:

zafito
12-05-2007, 15:21
не неога да ги кача на тела не на компа :(

wheezer_sedrik
12-07-2007, 20:41
не неога да ги кача на тела не на компа :(

-------------------------------------------------------sega 6te vi obqsnq kak stava dano da e tova za koeto mislq

1-во си инсталираш драйверите от диска ако са ви дали такъв с gsm-вкарвате bluetooth кабела аз съм с такъв кабел и влизате в програмата на гсм с която сваляте или качвате на гсм мп3 или изображения-като влезете в програмата вижте каде пише File Manager натискате на него и трябва да се появи една иконка на телефон под което трябва да пише модела на тела-на мен ми е My Sony Ericsson K320 натиснете на него свед което трябва да ви излязат папки като---Видеофилми-Друга-Звуци-Картини-и Теми натиснете на картини след което си избирате някоя снимка от компютара например вин дизел на карху иконката на снимката натискате -

дясно корче на мишка-> Copy -след това влизате в папката кадето пише картини натискате дясно копче мишка после пасте и остава да натиснете от гсм за приемане надявам се да сам бил полезен -сорри че не обясних мн добре