PDA

View Full Version : Малко помощ за превод от БГ на Английски ПЛС



SONY_91
12-05-2007, 15:24
Имам по Англ.език да направя есе на тема какво бих направил ако спечеля голяма сума пари.Само не ми се смейте но просто не съм толкова добър :-k Молбата ми към вас е ако може само да го преведете на Английски понеже съм доста скаран с него.Благодаря предварително на отзовалите се! А ето го и текста

Първото нещо което ще направя ако спечеля голяма сума пари ще е да ги вложа в направата на собствен луксозен хотел в град Приморско.Той ще бъде разположен на около 1 км навътре в морето , с което ще бъде единствения такъв в България хотел.Хотелът ми ще бъде на 8 етажа с формата на мида.Така ще успея да привлека вниманието на туристите които посещават това курортно място.Транспортът до хотела ще бъде извършван с голяма двуетажна яхта която ще има всички необходими удобства , така че клиентите ми да останат възхитени.

__radityyy__
12-06-2007, 12:13
First thing that I will do if I gain large sum of money will exist I put them in the framework at an own luxury hotel in a city Primorsko. He will be located to nearly 1 kilometer in on the sea with which a hotel, that is such in Bulgaria, will be only. My hotel will be at 8 levels with the class on a clam. I will manage to catch the attention of the tourists that visit this resort point so. The transportation will be done with a huge двуетажна yacht in the hotel That There are all needed facilities, so that my customers stay In

lLady_MooN_RaiN
12-06-2007, 13:08
Преводът има грешки. За съжаление нямам никоакво време да преведа текста. Не мога да разбера, защо като не сте сигирни в знанията си, сядате да пишете...

lLady_MooN_RaiN
12-06-2007, 15:00
Е, това е вече друго нещо...