PDA

View Full Version : Споделете :)



roska
12-05-2007, 15:27
Айди сега кажете какво ще купувате за коледа и нова година на гаджетата си,на семейството и общо взето на кого какав подаък сте намислили?:)


:-) :-) :-)

bungle
12-05-2007, 15:33
Споделям ... тази година подаръци няма да има.

Jamalska
12-05-2007, 16:04
Оф моя иска некфа скъпа водка или Уиски ама напоследък мн спорове имахме за тоя алкохол та мисля алтернатива..и нищо не ми идва

Arista
12-05-2007, 17:21
:)

B3B0K
12-05-2007, 19:57
dali ot fera.com nqma i az kato neina jena, a? imaaam hehehe fr na me4o puh pra4ko na fera.com mazerati li golf edini4ka i iska i berbatov da q... taka sme se razbrali 8-) na edna fr klu4edarjatel 6tot namerih v 4antata i edin klu4 nai obiknoen klu4 samoten .. be6e tajno! :cry: na drug trq se kupi protmone ili na desity relotoni ot albanskite

Jaffs
12-05-2007, 20:15
На родителите :arrow: зимна картина и те дватама в средата, че нямали портрет
На сестра ми и нейния :arrow: седмица в хотела на шефа ми в Банско
На брат ми и жена му :arrow: нещо за къщата
На Анталия и Светлана (племенничките) :arrow: кученца Мопс и играчки
На другите роднини :arrow: сувенири и козметика
На милото :arrow: няма да кажа,че може да прочете...
На приятелките :arrow: козметика, дрешки (утре ще ги купувам).
Само на едната взех половината подарък днес. Куче-ротвайлер. Утре една блузка.
На родителите на милото чакаме подаръка да пристигне. Някакви книги от антикварна книжарница (леля му ги прати), че обичат да четат.
За леля му сме взели една ваза, която тя ми показа на снимка. Един приятел ни я нарисува. Прилича на вазата на някаква династия Пин ли, Мин ли.. и аз не знам.
То май не останаха... Познатите и колегите минават със сувенири и картички. Повече не им трябва.

Jamalska
12-05-2007, 20:23
На родителите :arrow: зимна картина и те дватама в средата, че нямали портрет
На сестра ми и нейния :arrow: седмица в хотела на шефа ми в Банско
На брат ми и жена му :arrow: нещо за къщата
На Анталия и Светлана (племенничките) :arrow: кученца Мопс и играчки
На другите роднини :arrow: сувенири и козметика
На милото :arrow: няма да кажа,че може да прочете...
На приятелките :arrow: козметика, дрешки (утре ще ги купувам).
Само на едната взех половината подарък днес. Куче-ротвайлер. Утре една блузка.
На родителите на милото чакаме подаръка да пристигне. Някакви книги от антикварна книжарница (леля му ги прати), че обичат да четат.
За леля му сме взели една ваза, която тя ми показа на снимка. Един приятел ни я нарисува. Прилича на вазата на някаква династия Пин ли, Мин ли.. и аз не знам.
То май не останаха... Познатите и колегите минават със сувенири и картички. Повече не им трябва.

Стани ми приятелка/роднина :twisted: :D

Jaffs
12-05-2007, 20:27
Стани ми приятелка/роднина :twisted: :D

Хаххахах, що какво искаш от дядо Коледа :D

HopeLesss
12-06-2007, 13:39
Джафс, ти ще си похарчиш заплатата за 2 месеца напред 8-) Аз още не съм купувала подаръци, но съм в процес на обмисляне...

На приятеля ми - сигурно парфюм
На сестра ми - козметика
На мама - не знам още...
На племенничката ми - ролери

Май това е всичко... няма да купувам кой знае колко подаръци ;-)

fiama
12-06-2007, 13:47
Не съм мислила още, но може би на приятеля ми ще взема топъл пуловер, на племенницата си някоя дрешка и играчка или книжка, вероятно на мама чанта или козметика... май е това :)

Jaffs
12-07-2007, 13:26
Джафс, ти ще си похарчиш заплатата за 2 месеца напред 8-)

Хахах има премии за тази работа :D
А и всичките освен за приятелките и милото ги купуваме заедно с него. :)
На сестра ми подаръка е без пари (само пътни). Сувенирите също за без пари, че на един приятел му останаха много, а сменя асортимента в магазина си и ми даде да си взема каквото искам

Вече и с подаръците за приятелките свърших. Днес им купих на всичките по едно ангелче свещник и по една дебела блузка :-D
На малките взех играчки. По една голяма пееща мечка и по едно Барби. :) И на мен си взех подарък даже. В настроение за подаръци съм :grin:

ЕPu
12-07-2007, 14:52
На роднините по традиция рисувам някакви картички, тази година също смятам да е така.

а за приятелите.. по 1-2 бутилки от това, което обичат да пият.... 8) това ще е перфектен подарък

RAWRRR
12-07-2007, 16:59
Аз на него - кабели и ефект за китара.

TellMeYourName
12-07-2007, 17:03
Незнам още :neutral: По принцип се сещам в последния момент

butty
12-07-2007, 17:27
Незнам още :neutral: По принцип се сещам в последния момент
и аз съм така. исках тази години да е нещо по-специално,но не се сещамм #-o четох много теми с идейки,ама.. не знам и аз :)

shemetaa
12-07-2007, 18:25
ам на мама взех плюшено ме4е което много искаше....на тате мн добри кубински пури....на братетата ми некфи фингър4ета....на моята любов каскет на кенгуру....общо взето съм разпитвала от преди и са изненадвам..... :-P

denied
12-07-2007, 21:17
Споделям ... тази година подаръци няма да има. :D да
Да я ... :smt006 Да не съм Санта Клауз #-o

InitialD
12-07-2007, 21:48
Споделям ... пари за подаръци няма !!! Инфлацията ги изяде!!!

teenkopele
12-08-2007, 01:33
:arrow: На приятелката- няма да казвам по обясними причини.

:arrow: На авери- само на някои. Пак няма да споделя, защото влизат в този форум.

:D