PDA

View Full Version : Влюбване



glymo14
12-05-2007, 16:20
Здравейте хора.Имам проблем,мисля че се влюбвам в едно момиче.Проблема ми е следни ,че 99% съм сигурен че ще ме отблъсне,моля кажете някакъв начин от любов да го превърнеш в безразличие,защото се страхувам че ако ме отблъсне пак няколко месеца ще съм гузен и без самочувствие.

n1ght_shadow
12-05-2007, 16:42
щом си почнал да се влюбваш връщане обратно почти няма.. :D а да се научиш да се контролираш не става току така ;) иска се опит

white_chik
12-05-2007, 16:45
"Влюбването" е необратим процес.Не можеш да го предвидиш или да го предотвратиш,когато си пожелаеш.В крайна сметка този 1% може да промени живота ти,така че пробвай

Sweet__Dream
12-05-2007, 16:45
Otkade si siguren,4e momi4eto nqma 4ustva kam teb??Ne priburzvai sus zaklu4eniqta.Lek za lubovta nqma :? Nqma ni6to lo6o v tova da obi4a6.Doveri se na sadbata.JelaQ TI USPEH.. :) \:D/

glymo14
12-05-2007, 16:51
Проблема ми е такъв че съм много срамежлив да изрязя чувстватаси , а още повече с мисълта че по-голямата вероятност е да ме отблъсне.Много пъти са ме отблъснали досега, затова ме е страх,неща да ме отблъснат пак.

Presley
12-05-2007, 17:18
`От любов да го превърнеш в беэраэличие` :D Леле ,много си эле.Ако ставаше ей така с магическа пръчица,в тоя раэдел нямаше да има никакви теми.Просто не мисли толкова негативно ,бе човек.Опитай.По-добре да опиташ ,отколкото да се откажеш беэ да си опитал.Това,че си срамежлив вече е друга работа.Стига с тоя срам.Кво ти носи той :?: Нищичко.Еми тогава опитай да го отстраниш.Това също няма да стане с магическа пръчка,а с практика.Всяко едно престрашаване,ще ти помвага да преодолееш срамежливостта.Та така.Просто пробвай с това момиче,не се откаэвай ей така само эащото си се настройл негативно.

kifla
12-05-2007, 17:43
Хм... няма лек за влюбването и разлюбването :( То ако имаше никой нямаше да е нещастен заради несподелена любов и т.н :? Пак добре е ,че само месец ще ти трябва да се осъзнаеш ами не година като на мен :cry: Недей да отписваш всичко преди да си опитал и преди да си говорил с момичето и да разбереш какво всъщност изпитва и тя :? Успех и недей да се впрягаш много много ако те отреже... има и други \:D/